ru  en            
 
 
ЗМІ про нас
Фестиваль сім’ї: щаслива родина – це можливо!

Сьогодні у Луцьку в рамках проекту «Тиждень подружжя» відбувся Фестиваль cім’ї. Організатори заходу - Міжнародний благодійний фонд «Молодь з місією», Волинський обласний благодійний фонд «Переображення» та об'єднання Волинських молодіжних громадських організацій “Молодіжна платформа”. Свято відбулося за сприяння Луцької міської ради та відділу у справах сім’ї та молоді міської ради.13.05.12
-сайт Луцької міської ради
-сайт Волинські новини
-сайт Волинський інформаційний портал
-сайт Волинь Post
Вдала реалізація успішних ініціатив у Луцьку засвідчила дієвість та активність громадського сектору

19 квітня відбулася прес-конференція, під час якої було презентовано результати двох успішних міні-проектів, що отримали дофінансування в рамках проекту ВОГО «Фонд місцевого розвитку» «Підтримка громадських ініціатив з подолання кризи в м. Луцьку»: «Розвиваючі гуртки для дітей пільгових категорій дошкільного віку» (ВОБФ «Переображення») та «Зробимо Луцьк доступним» (ВОО ВМГО «Генерація успішної дії»).19.04.12
-сайт Луцької міської ради
-сайт "Волинські новини"


Безпритульним сьогодні вижити непросто

Нещодавно Луцька міська рада надала в оренду обласному благодійному фонду «Преображення» приміщення для створення там притулку для бездомних людей. Розміщуватиметься він на вулиці Корольова, 3 (район Вересневого). Як швидко його відкриють і яку допомогу там надаватимуть, дізнавалися «Відомості». Як розповів нам директор центру обліку бездомних громадян благодійного фонду «Преображення» Віктор Гаврилюк, на Західній Україні поки що такий притулок є лише у Львові. У Луцьку планують зробити щось схоже, однак приміщення, яке виділили, потребує капітального ремонту і вкладення немалих коштів.09.02.12
-сайт «Відомості»


Віталій Ляснік: «Даруємо шанс на нове життя»

Волинський обласний благодійний фонд «Переображення» уже вісім років радує і дарує шанс на нове життя сотням людей, які потребують у житті не лише матеріальної підтримки, але й моральної. Про діяльність організації розповів заступник голови фонду Віталій Ляснік.09.05.11
-сайт Молодіжний Портал Волині


У Луцьку презентували документальний фільм «Любов» у рамках телепроекту «Поговоримо про сім’ю»

Його головна мета – надати правдиву, всебічну інформацію молоді та молодим сім’ям щодо шляхів подолання проблем та побудови гармонійних сімейних стосунків.
«Поговоримо про сім'ю» – це 11 серій документальних фільмів – «Любов», «Повага», «Довіра», «Розуміння», «Христос», «Час разом», «Посвята», «Духовна посвята», «Вираження цінності», «Правильне спілкування», «Вирішення конфліктів». Кожна передача – це уявна деталь будинку, без якого він, як і подружжя не зможе нормально функціонувати.
Теми проекту «Поговоримо про сім'ю» на основі дослідження університету штату Небраска та особистих напрацювань керівника ресурсного центру сім’ї при «Університеті Націй» – Ларрі Балларда.
Всі фільми циклу «Поговоримо про сім'ю» можна буде використовувати для родинного перегляду, для роботи з сім'ями, для демонстрації під час семінарів, публічних заходів, акцій та для профілактики здорових сімейних стосунків у навчальних закладах.
Студія «Правда PRO» благодійного фонду «Переображення» створила близько 20 фільмів та передач, де піднято гострі соціальні проблеми. У переліку стрічок – «Правда про алкоголь», «Правда про наркотики», «Правда про торгівлю людьми», «Правда про СНІД», «На візку», «Сексуальне насилля», «Андріївські ворожіння», «Побутові марновірства» та інші.
14.03.11
-сайт Луцької міської ради
-сайт "Під прицілом"
--сайт "Західна інформаційна корпорація"
-сайт "Громадський Портал Волині"
-сайт "Zahid.Net"

У Луцьку святкуватимуть День батька

У Палаці культури Луцька відбулася спільна прес-конференція департаменту молодіжної політики та спорту Луцької міської ради та Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» на тему: «Початок святкування Всенародного Дня батька в місті Луцьку». Під час зустрічі організатори представили присутнім концепцію святкування Всенародного Дня батька в Луцьку за ініціативи Міжнародної громадської організації «Міжнародний Центр Батьківства». Відтак, в програмі заходу заплановано силове шоу Олексія Селіфанова „Team Extreme”, забави, змагання для чоловіків та дітей віком до одного року, нагородження переможців та опитування лучан на тему: «Важливість ролі батька в сім’ї та суспільстві». Акція розрахована на участь сімей: тато, мама і діти.
17.09.10
-сайт Луцької міської ради
-сайт "Під прицілом"
-сайт "Волинська правда"
-сайт "Волинський Інформаційний Портал"
-сайт "Волинська правда"

У Луцьку презентували фільм «Правда про торгівлю людьми»

За останні 18 років жертвами торгівлі людьми стали 100 тисяч українців. Однак це далеко не точні цифри. Коли чоловіки потерпають від трудового рабства, жінки опиняються у сексуальному. У 70% випадків сексуального рабства, вербувальник – особа жіночої статі. Як не потрапити у рабство за кордон розповідає новий фільм продакшн-студії «Правда-PRO» благодійного фонду «Переображення» – «Правда про торгівлю людьми». У фільмі йдеться про історію дівчат, які пережили сексуальне рабство, даються коментарі експертів щодо теми торгівлі людьми.
06.07.10
-06.07.10 «Діалоги» на «Радіо Луцьк»
-сайт "Відомості"
-сайт Луцької міської ради
-сайт "Волинська правда"
-сайт "Волинський Інформаційний Портал"
-сайт "Західна інформаційна корпорація"
-сайт "Марк-Медіа"
-сайт "Сім'я і Дім"
Нова брошура «Правда про аборти»

У Луцьку видали нову профілактичну брошуру «Правда про аборти», у якій вказана статистика абортів в Україні, описано розвиток дитини в материнській утробі, методи та наслідки абортації, викрито міфи про аборт, наведено історії людей, які скоїли цей гріх, та представлено біблійну думку стосовно дітовбивства.
28.05.09
-сайт Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації
-сайт Асоціації Молодих Реформаторів
-сайт "Майдан"
-сайт "Громадський простір"
-Молодіжний портал Волині
Iнваліди змагались на візках

У спортивному комплексі «Колос» проводились ІІІ обласні рекреаційні ігри інвалідів-візочників, присвячені Міжнародному дню інвалідів.
Організатори цих змагань — центр інвалідного спорту Волині, благодійний фонд «Переображення», управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Луцький інститут розвитку людини університету «Україна».
06.12.08
-Волинь - інтернет версія
-анонс на zaxid.net
-сайт zik.com.ua
-сайт "Ресурсний центр Гурт"
-сайт РІСУ
«Дитячі ігри» розважали волинських школярів під час канікул

У період осінніх канікул на базі Володимир-Волинського НВК № 3 та ЗОШ №20 міста Луцька представники Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» провели «Дитячі ігри» для учнів шкіл цих міст, – повідомляють 4 листопада «Волинські Новини».
05.11.08
-сайт "Волинські новини"
-сайт "Волинська правда" 1
-сайт "Волинська правда" 2
-сайт "Молодіжний портал Волині"
-сайт Асоціації захисту прав молоді Волині
Пастори Волині спілкувалися на тему соціального служіння

Волинське обласне об’єднання церков Євангельських християн-баптистів, Волинський обласний благодійний фонд «Переображення», благодійний фонд «Світло життя» та християнська місія «Шлях до життя» спільно з церквами ЄХБ області провели 20 вересня, в приміщенні луцької церкви «Фіміам» конференцію для пасторів та служителів євангельських церков Волині на тему «Церква в реальному суспільстві, або соціальне служіння». Про це 24 серпня інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у прес-службі ВОБФ «Переображення».
24.09.08
-сайт "Волинська правда"
-анонс на сайті luchesk.com.ua
-сайт РІСУ
-сайт Асоціація захисту прав молоді Волині
-сайт "Молодіжний портал Волині"
Волиняни знають, як здолати куріння і секс-туризм в Україні

Представники Волинської організації Молодіжний Союз Наша Україна та Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» взяли участь у записі передач «Майбутнє без куріння» та «Секс-туризм в Україні», що транслюватимуться на Першому Національному телеканалі в рамках соціального ток-шоу «Знайдемо вихід» (ведуча Наталія Розинська). Про це 12 вересня повідомляють «Волинські Новини».
12.09.08
-сайт "Волинські новини"
-сайт Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації
-сайт "Волинська правда"
-сайт mobus.com
-сайт ВСЦ ЄХБ
-сайт Асоціації захисту прав молоді Волині
-сайт luchesk.com.ua
-сайт "Інститут Громадського Лідерства"
-сайт "Молодіжний портал Волині"
«Переображення» - 8 років порятунку душ

За роки існування ЦРНМ «Переображення», який входить до складу загальнодержавної мережі центрів ресоціалізації наркозалежної молоді «Твоя перемога», понад 90 людей успішно пройшли курс ресоціалізації та повернулись до повноцінного життя.
З нагоди святкування 8-ї річниці ЦРНМ «Переображення» відбулася святкова зустріч випускників центру у таборі «Лісова галявина» (село Гаразджа), на якій були присутні понад 80 людей: реабілітанти, що успішно пройшли ресоціалізацію, члени їхніх сімей та священнослужителі церкви «Фіміам» та інших євангельських церков.
28.08.08
-сайт "Сім'я і дім"
- оn line video святкування
-сайт luchesk.com.ua
-сайт "Соціальна політика"
-сайт "Волинська правда"
-сайт "Життя без наркотиків"
-сайт "Вільний молодіжний портал"
-сайт "Последние новости Украина"
Волинян вчили зробити правильний вибір

Упродовж липня-серпня у Луцьку та містах області працівники та волонтери ВОБФ «Переображення» у співпраці з євангельськими церквами у містах Луцьку, Володимирі-Волинському, Турійську, Камені-Каширському та Любешові провели 6 тижневих духовно-просвітницьких програм у наметі під назвою «Варто жити».
27.08.08
-сайт "Волинська правда"
-сайт "Волинські новини"
-сайт "Майдан"
-сайт "Соціальна політика"
-сайт "Молодіжний портал Волині"
-сайт "Точка опори"
Нова брошура «Правда про алкоголь»

Продакшн студія «Правда PRO», структурний підрозділ ВОБФ «Переображення», видала нову профілактичну брошуру «Правда про алкоголь», у якій вказана статистика алкоголізму в світі, розкрито вміст та вплив алкоголю на людину в цілому, міфи та ступені алкогольного сп’яніння, наслідки вживання пива, залежності від вживання спиртного, а також наведено багато прикладів із життя залежних від алкоголю «зірок» та показано вихід з алкогольної залежності.
31.07.08
-сайт Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації
-сайт "Волинські новини"
-сайт "Волинська правда"
-сайт "Портал українських гуманістів"
-сайт luchesk.com.ua
-сайт "Майдан"
-сайт "Вільний молодіжний портал"
-сайт "Асоціація захисту прав молоді Волині"
-сайт "Життя без наркотиків"
-сайт "Точка опори"
-сайт "Просто Луцьк UA"
-сайт "Молодіжний портал Волині"
Протягом нинішнього літа фонд «Переображення» провів аж 9 таборів для майже 800 людей

За літні місяці нинішнього року Волинський обласний благодійний фонд «Переображення» спільно з волинськими євангельськими церквами «Фіміам», «Перлина», «Дім Євангелія» (м. Луцьк), «Благодать» (м. Володимир-Волинський) та «Еммануїл» (м. Турійськ) провело 9 таборів для різних категорій: підлітків (з вивченням англійської мови), чоловіків, неповносправних дітей, неповносправних дорослих, молоді, сімейних пар та дітей.
30.07.08
-сайт "Волинські новини"
-сайт "Волинська правда"
-сайт zik.com.ua
-газета "Нова Волинь"
-сайт РІСУ
-сайт "Последние новости Украина"
-сайт luchesk.com.ua
-сайт invictory.org
-сайт "Соціальна політика"
-сайт "Вільний молодіжний портал"
-сайт "Молодіжний Портал Волині"
-сайт "Просто Луцьк UA"
-сайт "Майдан"
-сайт "Громадський простір"
-сайт "Точка опори"
Неповносправні волинські діти змогли відпочити у таборі

З 30 червня по 4 липня відбувся табір «Отченаш» для неповносправних дітей та їхніх батьків на базі табору «Берізка» (село Озеро Ківерцівського району). Організаторами виступили ВОБФ «Переображення», Євангельська церква «Фіміам», місії «Шлях до життя» та «Джоні і друзі». Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у прес-службі ВОБФ «Переображення».
У таборі перебувало понад 160 людей, із яких – 41 неповносправна дитина, 35 батьків (деякі діти перебували самостійно або ж з опікунами), 84 людини обслуговуючого персоналу, 13 із них – команда американських та канадських реабілітологів, які з радістю погодилися на цю роботу.
08.07.08
-сайт "Волинська правда"
-сайт "Інститут Громадського Лідерства"
-сайт luchesk.com.ua
-сайт "NGO Донецьк"
-сайт ВСЦ ЄХБ
Піаністка європейського рівня грала для волинських діток з особливими потребами

У Волинському облмуздрамтеатрі відбувся благодійний концерт за участю піаністки Ангеліни Гаделії, – інформує 3 липня інтернет-видання «Волинська правда».
Сама Ангеліна Гаделія родом з України. На батьківщину вона приїхала разом із християнською місією «Шлях до життя» заради того, щоб дати концерт для неповносправних дітей.
Із піаністкою прибула її мама Станіслава Гаделія. Вона розповіла, що їхня місія вже не вперше організовує подібні заходи і що її представники готові завжди допомогти українським дітям не тільки в духовному, а й у матеріальному розумінні. Жінка особисто просила доньку дати цей концерт, на що Ангеліна Гаделія погодилася з радістю.
Артистка наголосила: вона дуже щаслива опинитися знову в рідних місцях та подарувати трішки радості і мистецтва маленьким людям, яким не пощастило в житті зі здоров’ям. «Я хотіла, щоб музика принесла радість цим дітям, які живуть у відчаї; хотіла б, щоб вони знали, що про них не забули», – сказала вона.
03.07.08
- оn line video з "Новини на часі"
- оn line video з підсумкової програми "Місто"
- сайт zaxid.net Анонс
- сайт zik.com.ua
- сайт Луцької Міської Ради
- сайт "Волинські новини"
- сайт "Волинська правда"
- сайт "Волинська правда" (2)
- сайт "Просто Луцьк UA" інтерв'ю з А.Гаделі
- сайт "Асоціація захисту прав молоді Волині"
- газета "Нова Волинь"
- газета "Експрес"
Участь "Переображення" у програмі святкування Дня молоді

З метою протидії поширенню негативних явищ у суспільстві та пропагуванню здорового способу життя під час святкування Дня молоді 29 червня від 12 до 18 години при вході в парк культури та відпочинку ім. Лесі Українки працівники та волонтери фонду розмістили інформаційний стенд про діяльність ВОБФ «Переображення». Вони також розповсюдили понад 2000 екземплярів брошури «Правда про наркотики», інформуючи про лінію довіри 65-8-63 (також доступна в Інтернеті на сайті ВОБФ «Переображення»).
02.07.08
- сайт "RISU"
- сайт "Майдан"
- сайт "Молодіжний портал Волині"
- сайт "Просто Луцьк UA"
- сайт "Точка опори"
Трансляція фільмів серії "Правда про" на обласних телеканалах

З нагоди святкування Дня молоді 29 червня, протидії поширенню негативних явищ у суспільстві та з метою пропагування здорового способу життя, відділом у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради проводитиметься роз’яснювальна робота з населенням про шкоду алкоголізму, наркоманії, венеричних хвороб та СНІДу ціллю якої є представити гідну альтернативу для молодого підростаючого покоління.
На телеканалах «Нова Волинь» та ТРК «Аверс» із подальшими повторами транслюватимуться просвітницькі профілактичні фільми «Правда про СНІД», «Правда про алкоголь» та «Правда про наркотики», виготовлені студією «Правда PRO», що є структурним підрозділом Волинського обласного благодійного фонду «Переображення».
12.06.08
- сайт Луцької Міської Ради
- сайт "Вільний молодіжний портал"
- сайт "Асоціація захисту прав молоді Волині"
- сайт "Соціальна політика"
- сайт mobus.com
- про фільми студії "Правда PRO"
Веб-конференція ВОБФ «Переображення» на РІСУ

24 липня на сайті Релігійно-інформаційної служби України відбулася веб-конференція прес-служби ВОБФ «Переображення» протягом якої обговорювалися питання профілактики негативних суспільних явищ серед молоді: боротьба з наркоманією, курінням, алкоголізмом та СНІДом.
12.06.08
- сайт "Соціальна політика"
- сайт Головного управління у справах сім'ї та молоді Київської міської державної адміністрації
- сайт media.topping.com.ua
- сайт ТРК "Пилигрим"
- сайт "Молодежная правда"
- сайт "Последние новости Украина"
"Правда про куріння" в ефірі обласних телеканалів

Цими вихідними на Волинському телебаченні та телеканалі Аверс у вечірній час з подальшими повторами транслюватиметься просвітницький профілактичний фільм «Правда про куріння», виготовлений у 2006 році студією «Правда PRO», яка є структурним підрозділом Волинського обласного благодійного фонду «Переображення».
Фільм «Правда про куріння» вийде в ефір Волинського телебачення в суботу, 31.05 о 22.30 та в ефірі телеканалу Аверс у неділю, 1.06 о 17.55 годині з ціллю досягнути якомога більшої глядацької аудиторії. Програма рекомендована для молоді та дорослих.
Довідка: трансляція відбуватиметься з нагоди святкування 31 травня Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням та рішенням Луцької Міської Ради «Про впорядкування вживання тютюнових виробів на території Луцька» та Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» у рамках проведення з 1 по 31 травня у Луцьку місячника боротьби з тютюнопалінням.
31.05.08
- сайт „Последние новости Украина”
- сайт „Громадський простір”
- сайт „Дім на скелі”
- сайт „Волинська правда”
- сайт „Просто Луцьк UA”
- сайт „Точка опори”
"Правові аспекти боротьби з тютюнопалінням" на ВТ

У рамках проведення місячника боротьби з тютюнопалінням у Луцьку в ефірі Волинського телебачення вийде програма «Правові аспекти боротьби з тютюнопалінням». Вона транслюватиметься в суботу 31 травня о 19.30 годині з повтором у неділю, 1 червня о 14.40 годині. Під час програми відбудеться ток-шоу, де учасники в невимушеній атмосфері будуть висловлювати думки стосовно обговорюваної теми та ділились досвідом роботи з уже залежними людьми.
У програмі беруть участь: голова Громадської ради Луцька, виконавчий директор Асоціації захисту прав молоді Волині Петро Верзун, експерт з правових питань Олександр Самрук, працівник Консультаційного пункту «Крок до свободи» Юлія Терещук, колишні реабілітанти Центру ресоціалізації наркозалежної молоді «Переображення» та інші.
28.05.08
- оn line video програми
- сайт Луцької Міської Ради
- сайт "Луцьк неформатний"
- сайт "Громадський простір"
- сайт "Життя без наркотиків"
- сайт "Чинність закону"
- сайт "Вільний молодіжний портал"
- сайт "Молодежная правда" - сайт "Асоціація захисту прав молоді Волині"
Cімейно-спортивні змагання "Ріпка"

Як не прикро, але сьогодні Україна переживає кризу інституту сім’ї. Батьки стають все більш байдужими до виховання дітей, а діти відплачують їм непослухом і бунтом. Внесли свою лепту у подолання цієї проблеми працівники та волонтери Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» та церква Євангельських християн баптистів «Голгофа», які провели в місті Луцьку сімейно-спортивні змагання під назвою «Ріпка», приурочені до Міжнародного дня сім’ї. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомив 23 травня керівник прес-служби ВОБФ «Переображення» Олександр Самрук.
23.05.08
- сайт "Волинська правда"
- сайт "Соціальна політика"
- сайт "Молодіжна правда"
- сайт "Последние новости Украина"
- сайт "Молодіжний портал Волині"
- сайт baznica.info
Форум студії "Правда PRO"

Віднедавна працює форум сайту студії «Правда PRO», що є структурним підрозділом ВОБФ «Переображення», на якому можна поспілкуватись на актуальні для молоді теми – аборти, секс, куріння, СНІД, наркоманія, алкоголь; висловити думки стосовно вже відзнятих студією фільмів; обговорити питання профілактики та теми, що стосуються професійності у сценаріях, графіці, монтажі, режисурі, зйомках, звуку та музики, веб, фото та інших тем.
Оскільки Інтернет стає більш доступним, тому ціллю утворення форуму стало об’єднати користувачів довкола актуальних тем, інформувати про життя та розвиток студії, почути думки користувачів стосовно напрямків її діяльності.
Завітайте на сайт «Правда PRO», зареєструйтесь самі та запросіть своїх друзів і приймайте участь у обговоренні актуальних питань.
16.05.08
- газета "Ініціатива"
-
сайт "Портал українських гуманістів"
- сайт "Молодіжна правда"
- сайт "Соціальна політика"
- сайт invictory.org
- на форум
Реабілітаційному кабінету "Переображення" – рік

Реабілітаційному кабінету для неповносправних, який діє при обласному благодійному фонді «Переображення», вчора виповнився рік. Тут проводяться служіння фізичної реабілітації неповносправних із спинномозковою травмою. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили 8 травня у прес-службі ВОБФ «Переображення»...
08.05.08
- газета "Ініціатива"
-
сайт "Волинська правда"
- сайт Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації
Новий фільм студії "Правда PRO" — "Найважливіше рішення в житті"

За жанром фільм є циклом телепередач. У 4-х серіях тривалістю 20 хв. автор, ведучий та режисер Сергій Шараєвський в простій та доступній формі відкриває християнські істини про ціль життя людини, гріх, Божу любов та справедливість, спасіння в Ісусі Христі, віру та покаяння. Передача знята не в стилі „розмовляючої голови”, а як захоплюючий інтерактивний фільм. В ній присутні ігрові сцени, екшн, гумористичні сюжети, опитування жителів міста Луцька, розповіді з життя, відгуки різних священнослужителів та багато іншого...
29.04.08
- оn line video фільму 1 серія
- оn line video фільму 2 серія
- оn line video фільму 3 серія
- оn line video фільму 4 серія
- сайт "Майдан"
- сайт "Інформаційний портал для Українців"
- сайт "Життя без наркотиків"
- сайт "Громадський простір"
- сайт "NGO Донецьк"
- сайт Life info People
- більше про фільм
Навчальний семінар у кабінеті фізичної реабілітації

17-19 квітня в кабінеті служіння фізичної реабілітації неповносправних з спинномозковою травмою, який діє при ВОБФ «Переображення», відбувся навчальний семінар для всіх бажаючих з метою навчити служити людям з інвалідністю.
Щодня на зустрічах були присутні родичі неповносправних та люди з команди, яка займається служінням для інвалідів.
Теми семінару - невідкладна допомога, на якій навчалися основним навикам допомоги в екстрених ситуаціях: при зупинці дихання, серцебиття, в шоковому стані та при непритомності, а також догляд за неповносправними, правила їх переміщення, пролежні, гігієна шкіри та харчування, психологічна, юридична та духовна допомога людям з інвалідностями.
Семінар організований за сприяння ВОБФ «Переображення», працівників реабілітаційного кабінету та фізіотерапевта Кері Мосс, яка працює в Кайзерському реабілітаційному центрі у місті Талса, штат Оклахома, США.
24.04.08
- сайт сайт Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації
- сайт mobus.com
- сайт "Маранафа"
- сайт "Громадський простір"
- сайт "Волинська правда"
- сайт "Соціальна політика"
Профілактичні зустрічі ВОБФ "Переображення" у Ковелі, Володимирі-Волинському та Володимир-Волинському районі

На основі спільного наказу Управління молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, Управління освіти та науки Волинської облдержадміністрації, УМВС у Волинській області, МНС у Волинській області, Волинського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, Волинським обласним благодійним фондом «Переображення» в навчальних закладах м. Володимир-Волинського та району з 8 по 11 квітня та м. Ковеля з 15 по 18 квітня проводилися профілактичні зустрічі, під час яких учням та студентам розповідали про шкідливість алкоголю, тютюнопаління та наркоманії. Програма зустрічі передбачала показ нового профілактичного фільму «Правда про алкоголь», випущеного студією „Правда про” у 2007 році, та лекцію на вищевказану тему. Зустрічі проводили працівники та волонтери ВОБФ «Переображення». Про актуальність та доречність проведених заходів свідчать відгуки вчителів, що були написані після проведення зустрічі (деякі з них додаємо). В результаті здійсненого проекту профілактикою охоплено 3185 старшокласників та учнів навчальних закладів І та ІІ рівня акредитації, з них: у місті Володимир-Волинському та Вол.-Волинському районі 2032 людини, а у м. Ковелі - 1153 людини. Хочемо подякувати усім керівникам та працівникам вищеназваних організацій за сприяння у проведенні профілактичної роботи та висловити сподівання на подальшу співпрацю у профілактиці негативних явищ у молодіжному середовищі, оскільки легше попередити проблему, ніж потім її лікувати.
23.04.08
- сайт Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації
- сайт "Вільний молодіжний портал"
- сайт "Соціальна політика"
- сайт "Життя без наркотиків"
- сайт "Майдан"
- сайт "Просто Луцьк UA"
Вистава "Він живий"

У Луцьку за участю дітей та вчителів дитячого клубу «Смайлик» відбулася театралізована вистава «Він живий».
Вистава складалася з п’яти дій, у яких було показано таємну вечерю, молитву Христа в Гефсиманії, суд у Пилата, страждання на Голгофі та воскресіння Ісуса з мертвих. У програмі брало участь близько 20 акторів. Якісні декорації, які швидко змінювалися між діями, надавали колориту та допомагали очевидцям краще уявити події, які відбувалися колись. Між діями діти з груп «Капітошка», «Небесна зірка», «Веселка», «Перлина» та «Промінь любові» розповідали вірші та співали пісні.
Пастор церкви «Фіміам» Павло Миронюк привітав усіх присутніх з пасхальними святами, що наближаються. А діти, що відвідали зустріч, отримали подарунки від місії «Сумка Самарянина».
15.04.08
- сайт Луцької Міської Ради
- сайт "Вільний молодіжний портал"
- сайт "Портал українських гуманістів"
Команда ВОБФ «Переображення» – переможець міжнародного турніру з міні-футболу серед молодіжних громадських організацій

12 – 13 квітня на футбольному майданчику зі штучним покриттям на базі Волинського обласного військового ліцею ім. Івана Богуна відбувся відкритий турнір з міні-футболу серед молодіжних громадських організацій міста на Кубок Луцького міського голови.
Організатор заходу - відділ у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради. Суддівство ігор турніру здійснювали представники Комітету з фізичної культури та спорту Луцької міської ради. Всього в турнірі взяло участь 13 команд...
14.04.08
- сайт Луцької Міської Ради
- сайт "Волинська правда"
- сайт Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації
- сайт "Вільний молодіжний портал"
- сайт "Молодіжний портал Волині"
Батьківський лекторій у Новограді-Волинському

Працівники ВОБФ «Переображення» взяли участь у загальноміському батьківському лекторії у місті Новоград-Волинський Житомирської області.
Ця подія викликала зацікавлення у жителів міста – великий зал Палацу культури, в якому понад 500 місць, був заповнений батьками, вчителями, представниками влади на міському та обласному рівнях, депутатами, чиновниками та усіма не байдужими до питання виховання підростаючого покоління...
04.04.08
- сайт Луцької Міської Ради
- сайт "Маранафа"
- сайт "Громадський простір"
- сайт "Вільний молодіжний портал"
Лінія довіри через Інтернет

Віднині є нагода поспілкуватися з консультантом центру через Інтернет на сайті «Правда про». Телефон довіри 65-8-63 розпочав роботу в березні 2006 року та якісно працює у допомозі нарко- та алкозалежним людям. Телефон зареєстрований при Волинському обласному благодійному фонді «Переображення» та діє за підтримки Управління у справах молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації. Кожне звернення на телефон довіри (а всього за час його існування їх було понад 300) - це доля людини, яка потребує допомоги. За бажанням людей, що телефонують на 65-8-63, проводяться індивідуальні зустрічі з консультантами. У планах роботи телефону довіри - розширювати сферу допомоги: працювати з людьми, що мають проблеми з ВІЛ/СНІД, у відносинах з батьками, з протилежною статтю та у сім’ях. Відтепер за допомогою Інтернету також можна отримати анонімні консультації.
26.03.08
- сайт Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації
- сайт "Волинська правда"
- сайт "Сім'я і дім"
- сайт "Луцьк неформатний"
- сайт "Вільний молодіжний портал"
- лінія довіри на "Правда PRO"
Рух "ЗА ЖИТТЯ"

17 березня 2008 р. у приміщенні церкви «Фіміам» (Луцьк) відбулась зустріч з підсилення руху проти абортів та розвитку служіння допомоги тим, хто переживає післяабортний синдром чи має проблеми кризової вагітності, - повідомляє Олександр Самрук (Волинське ООЦ ЄХБ). Обговорювалися питання щодо профілактичних програм, що вже працюють у цих напрямах, та планів для поширення цього служіння, залучення до цієї праці волонтерів з різних церков...
17.03.08
- сайт Новини "ProLife"
- сайт ВСЦ ЄХБ
"Переображення" проти участі у курсі толерантність гей-активістів

Волинський обласний благодійний фонд «Переображення» звернувся з відкритим листом до Міністра освіти та науки України Івана Вакарчука з приводу запровадження в навчальних закладах факультативного курсу «Толерантність», який розробили спеціалісти програми розвитку ООН, зокрема щодо участі в ньому гей-активістів...
Громадські організації, які в Україні працюють для геїв і лесбіянок, звернулися до Президента України з відкритим листом про необхідність розробити та прийняти офіційні рішення щодо недопущення будь-якої дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації...
Кілька місяців тому глава Української греко-католицької церкви Любомир Гузар запропонував закріпити поняття «шлюб» як союз винятково між жінкою і чоловіком. А також законодавчо визначити поняття «сексуальні меншини»...
20.02.08
- сайт "Волинська правда"
- сайт Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації
- сайт "Правда PRO"
- сайт Церква "Фіміам"
- сайт "За вільну Україну плюс"
- сайт "Маранафа"
- сайт "Ні абортам"
- сайт ВСЦ ЄХБ
"Kids Games" у 24 школі-ліцеї

В дни школьных каникул детей от телевизора даже за уши оттянуть невозможно… Привлечь детей к чему-то доброму в дни школьных каникул сложно, но можно. На Волыни знают, как заинтересовать школьников к активной деятельности в дни школьных каникул.
В дни школьных каникул детей от телевизора даже за уши оттянуть невозможно… У них есть возможность отоспаться, в очередной раз полениться, не исполнять свои домашние обязанности, аргументируя это тем, что они заслужили время отдыха. Здесь не поможет нежный голос мамы или «Мамулин торт», иногда бессильным остается даже суровый папин голос или уговоры бабушки и дедушки. Чтобы привлечь детей к чему-то доброму в дни школьных каникул, нужно намного больше. На Волыни знают, как заинтересовать школьников к активной деятельности в дни школьных каникул...
22.01.08
- сайт НХМ
ВОБФ "Переображення" у виконанні обласної програми підтримки молоді в 2007 р.

Активізована робота з утвердження в молодіжному середовищі здорового способу життя. Зокрема, в області функціонує Центр ресоціалізації наркозалежної молоді "Переображення" (в складі мережі центрів ресоціалізації наркозалежної молоді "Твоя перемога"), відділи якого функціонують в місті Луцьку та селі Борохів Ківерцівського району. Постійно здійснюється моніторинг діяльності Центру ресоціалізації наркозалежної молоді "Переображення". Тут організовуються заходи, спрямовані на профілактику ВІЛ/СНІДу, практикуються різні форми трудової терапії (побутове самообслуговування, господарські, ремонтні, сільськогосподарські роботи), вивчення основ духовного життя, щотижня організовуються духовні та консультативні зустрічі з батьками наркозалежної молоді...
03.01.07
- сайт Волинської обласної державної адміністрації
Акція "Колеса для світу"

Скільки треба людині для щастя? Малій дитині – маленьку машинку, більшій – більшу, великій – велику. Для неповносправних людей, що обмежені в русі, які мусять пересуватися лише на інвалідних візках, велике щастя побувати деінде, окрім своєї оселі, у якій доводиться проводити основну кількість свого часу.
Це добре, якщо є можливість пересуватися на зручному візку, який добре їде та яким легко керувати. А що, як він старий чи зламаний, якщо немає поруч того, хто міг би бодай відчинити двері чи подати склянку холодної води, якщо немає до кого хоча б словом озватися?..
27.12.07
- сайт "Молодіжне служіння ВСЦ ЄХБ"
Другі "Рекреаційні ігри Волині для неповносправних"

Люди, які обмежені у рухових можливостях - обмежені й у спілкуванні. На жаль, вони не є такими мобільними, як ми, що можемо одночасно бігти та їсти чи говорити по мобільному телефону. Їхнє життя вимірюється іншими ракурсами, у них інші проблеми, в них інше життя. Саме таким людям ми, християни, повинні служити.
Коли у 2001 році в автокатастрофі дуже постраждала Наталія Больчук, знайомі їхньої сім’ї, віруючі і невіруючі, задавали запитання Богу: чому? Нині є відповідь на це запитання: щоб її серце горіло до праці з такими, як і вона. Тому в суботу, 15 грудня, з 10 години в приміщенні фізкультурно-спортивного товариства „Колос” у м. Луцьк (вул. Писаревського, 3) відбулися рекреаційні ігри для неповносправних. Такі ігри вдруге проводилися на Волині в рамках святкування Міжнародного дня інвалідів...
15.12.07
- сайт "Портал українських гуманістів"
- сайт "Сім'я і дім"
- газета "Волинь і світ"
"Правда про алкоголь" зменшить кількість пожеж і їхніх жертв

Днями у сесійному залі Волинської обласної ради відбулася презентація чергового фільму режисера Сергія Шараєвського «Правда про алкоголь», що розповідає про трагедію алкогольної залежності. Про це «Волинську правду» повідомили у Центрі пропаганди ГУ МНС в області.
Молоді талановиті кінематографісти висвітлили проблему алкоголізму «зсередини», розвінчали чимало міфів щодо спиртних напоїв, подали об’єктивні коментарі лікарів, духовенства, рятувальників та провоохоронців. У презентації стрічки взяли участь також герої фільму – люди, яким вдалося побороти алкогольну залежність, а також урядовці, представники різних релігійних конфесій, медики, освітяни й усі ті, кому не байдужа доля підростаючого покоління, на деградацію і знищення якого спрямовані цигарки, алкоголь та наркотики. Як зауважив представник фонду Дмитро Шевчук, активне впровадження так званої «антиреклами» шкідливих звичок не тільки створює позитивний резонанс у суспільстві, а й допомагає формувати концепцію здорового способу життя серед підростаючого покоління.
10.12.07
- сайт "Волинська правда"
- про фільми студії "Правда PRO"
- газета "Нова Волинь"
- Волинська єпархія УПЦ КП
- сайт "Волинська правда"
- сайт zik.com.ua
- більше про фільм
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34