ru  en            
 
 
05.05.11 «Тиждень Подружжя» «Стосується кожного» на «Радіо Луцьк»


5 травня 2011 року в ефірі Радіо Луцьк о 15.05 у рамках соціального проекту «Стосується кожного», який транслюється двічі на місяць по четвергах у Волинській області на частоті 107.3 FM, ведуча програми Яна Рамська спілкувалася на сімейну тематику з Сергієм Шараєвським, координатором «Тижня Подружжя» у Луцьку та подружжям Сергія та Наталії Больчук, які координують роботу з неповносправними при ВОБФ «Переображення».

За словами директора студії «Правда PRO», який є помічником-консультантом народного депутата України Олександра Дубового, «Тиждень Подружжя» відбувається в місті вперше, хоча у світі він вже має багатолітню історію. Акція була заснована у Великобританії Річардом та Марією Кейн 1997 року. Колишній прем’єр-міністр Тоні Блер та його дружина були першими покровителями проекту. Сьогодні Кейни можуть святкувати перемогу, бо рівень руйнування сімей в Британії знизився. Нині в багатьох країнах (Німеччина, Нідерланди, Великобританія, Ірландія, Швейцарія, Бельгія, США, Австралія, Угорщина, Чехія, Румунія, Словаччина тощо) «Тиждень Подружжя» став традиційним та був утверджений на національному рівні.

Сергій та Наталія Больчук, які є засновниками роботи з неповносправними від фонду «Переображення», також вирішили взяти участь у «Тижні Подружжя». «Це акція для сміливих людей, які готові відстоювати важливі цінності», – коментує Сергій Больчук. – ми хочемо запалити людей до боротьби за щастя своїх сімей».

Участь сім’ї Больчуків у «Тижні Подружжя» є важливою з тієї причини, що рівно 10 років тому вони пережили страшну аварію, яка, за словами Наталії, перевернула їхнє життя. Але подолавши трагедію та навчившись жити з інвалідністю, вони не лише дають раду собі, але й допомагають іншим неповносправним знаходити сенс життя та справжню надію.

Представники студії «Правда PRO» вже не вперше відгукуються на запрошення ведучої передачі Яни Рамської і беруть участь у обговоренні соціально значимих проблем. Однією з попередніх тем став вихід у світ нового сімейного фільму «Любов» – першого із серії «Поговоримо про сім’ю».


"Стосується кожного" "Тиждень подружжя"
Прес-служба студії "Правда PRO"
http://pravdapro.org/
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34