ru  en            
 
 
11.06.11 Денний табір у 24-ій школі


З 1 по 17 червня 2011 року при ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей» триває пришкільний денний табір для учнів 1-8 класів. Для проведення дводенної програми були запрошені волонтери ВОБФ «Переображення».

Оскільки робота з дітьми у фонді "Переображення" налагоджене вже протягом багатьох років, програма для табору, яку представили волонтери, була досить цікавою та різноманітною.

      
      
10 та 11 червня 2011р. служителі церкви проводили «Kids games» - спортивні ігри для дітей. Також впродовж цих днів у приміщенні спортзалу школи відбувались різноманітні спортивні змагання, а ще з дітьми грали у «Флорбол».

На уроках творчості діти мали можливість майструвати власними руками чудовий сувенір для себе або у подарунок. Першого дня оформляли виріб з дерева - підставку під кружку (та водночас це може бути і картинка на стіну!). Наступного дня учні виготовили закладки в книги.

      
      
На уроках християнської етики волонтери разом з дітьми розважали про співчуття та довіра Ісусу Христу в моменти, коли ми відчуваємо страх.

Наприкінці програми кожна дитина отримала невеличкий подарунок.

Для продовження знайомства та подальшої дружби з дітьми усіх запросили в дитячий денний табір, що проходитиме в серпні при церкві «Фіміам».

      

Прес-служба ВОБФ "Переображення"
+38(0332)76-72-34
Наталя Руденко, Валерія Герасимович
Фото: Віта Турок
http://fond.lutsk.ua/
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34