ru  en            
 
 
14.12.11 Старшокласникам луцької школи № 1 розповіли про СНІД


14 грудня в Палаці культури міста Луцьк відбулася профілактична акція на тему «Правда про СНІД». Зустріч для учнів старших класів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови організували та провели працівники та волонтери ВОБФ «Переображення».

Програма включала в себе виступ музичного гурту «Тверда основа», інтерактивний виклад теми та перегляд однойменного відеофільму, створеного ВОДТРК та студією «Правда PRO», а завершилася розповсюдженням профілактичної літератури та спілкуванням з учасниками акції.


«Подібні зустрічі ми проводимо регулярно для учнів та студентів навчальних закладів Луцька та області, – розповідає їх координатор Дмитро Шевчук, – впродовж двох тижнів перед цим в школі стояв інформаційний стенд, біля якого охоче збиралися підлітки, аби більше дізнатися про ВІЛ інфекцію взагалі: перебіг хвороби, статистику в Україні та світі та основні шляхи передачі, щоб вберегтися від неї. Сьогоднішня акція це підсумок профілактичних зустрічей, які ми проводили в школі останнім часом.»


Для довідок: ВОБФ «Переображення» займається проведенням профілактичних зустрічей на теми: правда про наркотики, куріння, СНІД, аборти, вільне кохання та інші, проводячи лекторії та демонструючи сучасні відеофільми, які виготовляє структурний підрозділ фонду студія «Правда PRO».


Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
Фото: Віта Турок
+38(0332)76-72-34
http://fond.lutsk.ua/

 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34