ru  en            
 
 
09.04.12 Відкритий лист Президенту України щодо гей-параду у столиці


Президенту України
Януковичу В.Ф.

Шановний Вікторе Федоровичу!

Волинський обласний благодійний фонд «Переображення» стурбований намірами спільноти ЛГБТ (лесбійки, гомосексуалісти, бісексуали і трансгендери) провести гей-парад у Києві 20 травня 2012 року. Саме ця дата збігається з Днем пам’яті жертв політичних репресій, який запроваджено з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, аби привернути увагу суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам’яті та утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства.

Тому, дозволивши представникам ЛГБТ провести такий захід, влада знехтує суспільною мораллю, релігійними цінностями українського суспільства та інститутом сім’ї, що призведе до невідворотних негативних наслідків для нашої країни, оскільки надзвичайно велика небезпека криється у пропаганді гомосексуалізму саме серед дітей та молоді.

Ми наголошуємо, що розповсюдження гомосексуалізму суперечить національним інтересам України з таких причин:
- призводить до поширення епідемії ВІЛ/СНІДу;
- поглиблює демографічну кризу;
- руйнує інститут сім’ї, який є соціальним базисом існування держави;
- звужує конституційні права громадян (батьків, матерів, дітей);
- знищує свободу віросповідання.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності всіх інститутів влади в Україні є захист моральності, утвердження в суспільстві сімейних цінностей, здорового способу життя, докорінне вдосконалення системи духовного, морально-етичного виховання, насамперед, молоді та дітей. Суспільна мораль, яка захищена законодавством і до якої належить християнська мораль, безкомпромісно вказують на гомосексуалізм як на зло, спрямоване проти Бога та людини. Всі релігійні організації в Україні, а також абсолютна більшість українського суспільства, ніколи не змінять свого негативного ставлення до сексуальних відносин між особами однієї статі, а також до союзів на основі таких відносин.

Враховуючи вищезазначене, просимо Вас дати вказівку голові КМДА Попову О.П. у судовому порядку домогтися заборони на проведення будь-яких тематичних вуличних заходів ЛГБТ-спільноти (гей-парад, хода, флеш-моб тощо), оскільки у разі проведення подібних акцій зберуться тисячі протестувальників, у тому числі агресивно налаштованих, що може викликати вуличні бійки, насилля, а також не виключено кровопролиття.

З повагою,
Голова ВОБФ «Переображення» Миронюк П.Г.

 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34