ru  en            
 
 
13.05.12 Фестиваль Сім'ї у Луцьку


13 травня в рамках Тижня Подружжя в Україні в Луцьку відбувся грандіозний Фестиваль Сім'ї, організаторами якого виступили Міжнародний благодійний фонд «Молодь з місією», Волинський благодійний фонд «Переображення», об'єднання Волинських молодіжних громадських організацій «Молодіжна платформа», Волинська обласна громадська організація «Ми+» та євангельські церкви Луцька.


Розпочався Фестиваль урочистим парадом сімей, у якому взяли участь близько тисячі людей. Очолювана шикарним чорним лімузином з нареченими величезна колона лучан вирушила з Київської площі до входу в парк Лесі Українки. В руках волонтери тримали транспаранти з написами: «Міцна сім'я – міцна держава», «Діти – подарунок Бога», «Міцна сім'я – це не випадковість» та інші, а також білі кульки, які символізували сімейну чистоту, мир та щастя. Піша хода супроводжувалася грою військового оркестру Внутрішніх військ МВС України. Cвоєю участю підтримали акцію i неповносправні люди на візках, якими опікуються служителі церкви «Фіміам» та фонду «Переображення».


В парку ім. Лесі Українки відбулося урочисте відкриття Фестивалю Сім'ї. Перед жителями та гостями міста виступили організатори заходу – Захар Ткачук, Сергій Шараєвський, Павло Миронюк, а також спеціальний гість Тижня Подружжя – гаваєць Кенні Джексон (автор відеосемінарів «Битва за твою сексуальність»).


Після цього розпочалася основна розважально-концертна програма. Ведучий свята Дмитро Шевчук провів багато цікавих конкурсів: обрання найстаршої, наймолодшої та найбагатодітнішої пари, конкурси на вправність та інші. Акцію також підтримали місцеві співаки – Юлія Деркач, Олександр Марчук, Сюзана Воляник, Аліна Назарчук. Справжнє дитяче шоу для жителів міста представив центр раннього інтелектуально-естетичного розвитку «Світлинка». А для наймолодших лучан ляльковий театр “Ромашка” показав декілька міні-вистав.


Паралельно з розважальною програмою в парку на лучан чекали: куточок Подружжя, (там можна було оновити свою обітницю вірності, сфотографуватися біля Арки Подружжя і скуштувати весільний коровай), намет центру допомоги жінкам «Єва» та консультаційний намет «Поговоримо про сім'ю». Для дітей були проведені майстер-класи ліплення та малюнку, а також дітлахи мали можливість безкоштовно пострибати на батуті. Молоді ж лучани грали в флорбол, який організував центр дитячої та молодіжної творчості «Диво».

Присутні на святі діти були в захваті від того, що відбувалося. А дорослі майже в один голос стверджували, що такі заходи – суспільно необхідні.


«Я не маю ще досвіду сім'ї, і для мене архіважливо здобути його, послухати людей, які вже одружені, подивитися, як створена сім'я, щоб я міг в майбутньому міг створити здорову сім'ю, яка буде нести ріст для нашого суспільства. Тому саме цей захід – Тиждень Подружжя – має величезне значення не лише для нашої країни, а й для усього світу, і я радий, що навіть в такий похмурий день багато людей присутні на заході,» – розповів один з організаторів Фестивалю Сім'ї Захар Ткачук.


Крім основної програми в парку Лесі Українки, в інших районах міста акцію підтримали євангельські церкви. Біля РАГСу церква «Голгофа» провела масштабну сімейну та дитячу програму. В районі ЛПЗ церква «Фіміам» організувала безкоштовний перегляд фільму на сімейну тематику «Відважні».

Один із організаторів заходу Сергій Шараєвський зазначив: «Попри всі негаразди –погоду, технічні нюанси – акція вдалася, і навіть була набагато краща і масштабніша, ніж минулого року».


Наступного року організатори планують збільшити кількість локальних заходів під час Тижня Подружжя, а також долучити до заходу інші організації, сімейних консультантів та гостей з-за кордону. Організатори сподіваються – захід буде ще масовішим і знайде підтримку у ще більшої кількості лучан.


Прес-служба студії «Правда PRO»
Притолюк Юлія
+38(0332)76-72-34
http://pravdapro.org/
http://fond.lutsk.ua/

 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34