ru  en            
 
 
13-18.08.12 Денний табір «Відпочиваємо зі «Смайликом»


У дні літніх канікул, з 13 по 18 серпня цього року у приміщенні благодійного комплексу «Фіміам» м. Луцька представники Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» за сприяння Луцької міської ради організували для дітей району ЛПЗ денний відпочинок «Відпочиваємо зі «Смайликом».


Сотня дітлахів віком 6-11 років цікаво та змістовно провела вільний час, адже вони мали змогу гарно провести вільний час: позмагатися у спритності, повчитися співати, більше дізнатися про одвічні цінності на уроках християнської етики, самостійно виготовити творчий виріб своїми руками та смачно харчуватися.


Родзинкою програми були екскурсії, на яких діти змогли розширити свій кругозір, відвідавши Волинський краєзнавчий музей, Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки та Рокинівський музей історії сільського господарства Волині – скансен.


Щодня діти спілкувалися у групах, завдання та змагання для яких уміло організовували волонтери фонду, які віддано та посвячено працювали, аби дітям було цікаво.


Підсумком відпочинку став святковий концерт для батьків, на якому діти співали пісні, розповідали вірші, ділилися враженнями про відпочинок та отримували призи за активність впродовж тижня.


Ось як своїми враженнями про відпочинок ділилися діти та батьки відпочиваючих: «Мені у таборі сподобалося те, що ми мали можливість дивитися цікаві відео, я знайшла собі багато нових друзів, гарно провела свій час» – Ірина В.


«Табір – це гарний момент для того, щоб відпочити та набратися сил перед школою» – Володя С.


«Добре, що було змістовно організовано дозвілля для дітей – від ранку до вечора діти були зайняті та вдома нам розповідали про все, що відбувалося.» – Наталія Петрівна, мама відпочиваючого.


«Програма дітям дуже сподобалася – вони охоче вставали вранці та бігли на програми, які відбувалися в таборі – це свідчить про факт, що їм було справді цікаво. Сподіваємося, що на наступний рік відпочинок буде не тиждень, а два або й три.» – Василь Іванович, тато відпочиваючої.


Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
+38(0332)76-72-34
http://fond.lutsk.ua/

 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34