ru  en            
 
 
14.05.11 «Переображення» на Фестивалі Сім'ї


У неділю, 22 травня, у рамках першого відзначення у Луцьку «Тижня Подружжя», відбулася піша хода громадських, релігійних та державних організацій за підтримку сімейних цінностей. Члени та волонтери фонду також взяли участь у акції, аби заявити, що ми підтримуємо християнський світогляд у питанні сім’ї.


Відео сюжет, відзнятий студією "Правда PRO"

Усі учасники були одягнені у світлий одяг, що символізує чистоту та святість. Попереду колони йшов духовий оркестр, що створював урочистий настрій, далі їхали неповносправні на візках, а за ними крокували усі охочі, несучи транспаранти та вигукуючи гасла акції.

Коли ми дійшли до Театрального майдану, там відбулося загальноміське зібрання громади за участю представників влади, громадськості, релігійних діячів та організаторів «Тижня Подружжя» у місті Луцьку. Від фонду виступили подружжя Больчук та Павло Миронюк, які розповідали про біблійні сімейні цінності та закликали присутніх слідувати їм у побудові родинних стосунків.

      
      
По цьому на майдані усі охочі брали участь у сімейних змаганнях «Ріпка», оновлювали обіцянку подружньої вірності біля Арки подружжя, брали участь в анкетуванні «Справжня сім’я – яка вона» та відпочивали, поки діти стрибали на батутах та грали флорбол.

А ввечері в Палаці культури міста Луцька відбулися презентація фільму «Любов», знятого студією «ПравдаPRO» та музичний концерт.

      
      
Загалом вийшло гарне свято для всієї родини. Віримо, що через подібні програми лучани більше роздумуватимуть про цінність шлюбу та знатимуть Божу волю стосовно нього.

За словами Сергія Шараєвського, організатора «Тижня Подружжя» в Луцьку, це не єдиний подарунок, який чекає на мешканців нашого міста впродовж тижня.

Для довідок: акцію «Тиждень Подружжя» організовано луцьким міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, благодійним фондом «Переображення» та іншими громадськими організаціями. Програма відбулася за підтримки Луцької міської ради та євангельських церков міста Луцька.

Мета «Тижня Подружжя»: кожного року впродовж одного тижня робити подружжя та шлюб головними темами в країні, об’єднавши для цього зусилля громадських організацій, державних та недержавних інституцій, медіа та журналістів, церков, бізнесу та всіх небайдужих до цієї теми людей.

      


Завдяки подібним акціям ми прагнемо:

- поширювати і утверджувати цінність подружжя та шлюбу в українському суспільстві;
- активізувати суспільство та об’єднати державні та недержавні інституції, бізнес, медіа та християн навколо теми подружжя та шлюбу;
- через подібні акції зменшувати кількість розлучень в Україні;
- відновлювати та розвивати культуру подружнього життя;
- створювати передумови для поширення сімейної освіти в Україні.
Прес-служба ВОБФ "Переображення"
+38(0332)76-72-34
Олександр Самрук
http://fond.lutsk.ua/
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34