ru  en            
 
 
29.05.11 ТИЖДЕНЬ ПРАВДИ про потойбічне


Унікальна акція «Тиждень правди про потойбічне» пройшла у Луцьку з 23 по 29 травня. Організаторами заходу стали церква «Голгофа», студія «Правда PRO» та благодійний фонд «Переображення». За словами керівника проекту Лілії Бутляр, «метою акції було попередити поширення впливу окультизму серед громадян нашої країни; привідкрити завісу невідомої прихованої сторони магії, окультизму, ворожінь; вказати на єдине джерело істини — Біблію, а також допомогти жертвам окультного впливу».

Акція «Тиждень правди про потойбічне» проведена на основі спецпроекту про марновірства та окультизм «Та сторона», що в березні цього року стартував на телеканалі «Аверс».

Лучани та гості міста мали нагоду переглянути телепередачі «Та сторона», які були родзинкою кожного дня. У програму акції ввійшли такі теми: «Побутові марновірства», «Андріївські ворожіння», «Пророча кава», «Про що мовчать ТАРО?», «Чорна п’ятниця», «З сатаною на ТИ» і «Битва екстрасенса». Після перегляду передач на людей чекала приємна несподіванка - присутність експертів з питань містичного. Серед запрошених спеціалістів були: Олександр Савич — пастор церкви «Голгофа», Альона Юхимчук — сімейний консультант, Анатолій Левценюк — представник Міжнародного інституту душеопікунства «Корам Део», Павло Миронюк — пастор церкви «Фіміам», Володимир Хміль — директор Інституту дослідження релігій та релігієзнавства, а також Вікторія Якимчик — колишній екстрасенс всеукраїнського рівня. Експерти ділилися цікавою інформацією щодо певних видів окультизму та давали відповіді на питання глядачів. Також у ході вечора всіх присутніх розважали музичні гурти «Меоріт», «Сьомий крок», «Божий град», «Голгофа», «Твердое основание». Чудовою музикою та змістовними піснями радували і солісти — Юлія Деркач, Тетяна Морозюк та Віктор Муравський.

Перед початком офіційної частини вечора влаштовувалися флешмоби, які розкривали тематику дня. Група молодих людей ходила з порожніми відрами, ставала в чергу перед вивіскою «Пророча кава», заклеювала рот чорним скотчем та водила хороводи. «Акція «Тиждень правди» підтвердила наявність окультних практик серед наших лучан, — зазначила Лілія Бутляр, — адже приходили ворожки та користувачі їхніх послуг, які ставили питання експертам та шукали істину».

Організатори акції переконані, що «Тиждень правди про потойбічне» - актуальний проект сьогодення, адже, за неофіційною статистикою, кожен третій українець хоча б раз у своєму житті звертається до окультних діячів та переживає різного роду наслідки від таких звертнень. Тому в планах - проведення таких акцій в інших населених пунктах Волинської області та, можливо, навіть за її межами.
Прес-служба ВОБФ "Переображення"
+38(0332)76-72-34
http://fond.lutsk.ua/
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34