ru  en            
 
 
05.03.10 ДЦ «Вулик» відпочивав у львівському аквапарку


Дитячий центр «Вулик», що функціонує при ВОБФ «Переображення», вперше організував святкову поїздку до аквапарку «Пляж», що знаходиться в стародавньому місті Львів. У поїздці приймало участь більше 50-ти сімей, діти яких є постійними відвідувачами програм дитячого центру.

Організатори відпочинку зробили особливий акцент на тому, щоб провести відпочинок для всієї сім’ї. Своє бачення вони пояснили тим, що в наш час інститут сім’ї переживає глибоку кризу і потребує особливої допомоги та підтримки.

Саме тому луцька баптистська церква «Голгофа», яка оплатила всі транспортні послуги, а також керівництво аквапарку «Пляж», який надав 5-тьом багатодітним сім’ям можливість безкоштовного відпочинку, об’єднали зусилля, аби зробити свято для луцьких сімей.


Треба було бачити оченята дітей, які з нетерпінням чекали цієї поїздки і ту радість, яка переповнювала їх після кожного спуску з величезних гірок та купання у басейнах.

Ще більш захоплюючою подорож стала завдяки тому, що поїздка здійснювалась двома комфортабельними автобусами, один з яких був двоповерховим. Дорогою додому сюрпризом для кожної сім’ї стала вечеря в ресторані «McDonald's».


Без сумніву, поїздка залишила безліч позитивних вражень для дітей та їхніх батьків, а для організаторів поїздки найбільшою радістю було бачити, як кожна сім’я ставала ближчою та зміцнювала свої стосунки.

Керівництво дитячого центру «Вулик» і надалі планує організовувати подібні заходи, роблячи все можливе для зміцнення інституту сім’ї.


Прес-служба ВОБФ "Переображення"
Володимир Редкач
+38(0332)76-72-34
http://fond.lutsk.ua/
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34