ru  en            
 
 
19.09.10 Перше святкування Всенародного Дня батька в місті Луцьку


19 вересня 2010 року з 15:00 до 19:00 на Театральному майдані обласного центру відбулося святкування Всенародного Дня батька в місті Луцьку, організованого ВОБФ «Переображення», при підтримці Департаменту молодіжної політики та спорту Луцької міської ради за ініціативи Міжнародної громадської організації «Міжнародний Центр Батьківства». Найактивніше до організації свята долучилися луцькі євангельські церкви.


Метою акції є запровадити щорічне святкування Всенародного Дня батька в місті Луцьку, сприяти формуванню в міській громаді адекватного світогляду щодо моделі доброго батька, пропагування цієї моделі у суспільстві а також започаткувати опитування лучан з ціллю пошуку кандидатів на присвоєння звання «Особливий Батько 2011».


Свято вдалося: в програмі заходу було дуже багато цікавого для усієї сім’ї: дітлахи безкоштовно стрибали на батуті, понад 30 дітей виявили бажання взяти участь у конкурсі малюнку на асфальті на тему «Мій тато – найкращий», стільки ж дітей змагалися у спортивних естафетах та конкурсах, а найменші – у швидкісному «доповзанні» до своїх батьків.


Дорослі теж були задіяні у спортивних ігрищах – вони змагалися у перетягуванні авто, а також допомагали дітлахам у конкурсах та естафетах.


Під час акції відбулося опитування понад 500 лучан на тему: «Важливість ролі батька в сім’ї та суспільстві», а також було започатковано опитування лучан з ціллю пошуку кандидатів на присвоєння звання «Особливий Батько 2011».


Усі переможці змагань отримали призи та подарунки від організаторів святкового дійства.


Родзинкою програми стали виступи з капоейри (афробразильського бойового мистецтва з елементами танцю, музики і акробатики, яке представили представники ВОГО «Ми плюс» з міста Луцьк), а також Олексій Селіфанов з силовим шоу «Team Extreme», і звернення Бориса Петровича Клімчука, голови Волинської обласної державної адміністрації до усіх учасників свята, який підтримав ідею святкування Дня батька в місті та області.


Щиро вітаємо усіх татусів зі святом, сподіваємося, що у майбутньому Всенародний День батька святкуватимуть на національному рівні.Прес-служба ВОФБ «Переображення»
(0332) 767234
Олександр Самрук
http://fond.lutsk.ua/
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34