ru  en            
 
 
17.12.09 Представники фонду ділилися досвідом профілактики на засіданні Експертної ради стосовно питань протидії алкоголізму, наркоманії та ВІЛ/СНІДУ


16 грудня в приміщенні Комітету соціальної політики Верховної Ради України у місті Києві відбулося установче засіданні Експертної ради Міжфракційної депутатської групи «За духовність, моральність та здоров’я України», на якій були присутні представники ВОБФ «Переображення» Миронюк П.Г. та Савич О.В. де вони ділилися досвідом у питаннях протидії алкоголізму, наркоманії та ВІЛ/СНІДУ.


«Нині суспільство переживає такий час, коли очевидний його духовний занепад, що проявляється у поширенні тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, дитячої проституції тощо. Якщо сьогодні не об’єднати зусилля усіх гілок влади та дієвих громадських організацій у подоланні цих проблем, завтра може бути пізно», повідомив учасник зустрічі, Голова ВОБФ «Переображення» Миронюк П.Г.

Бажаємо Міжфракційній депутатській групі «За духовність, моральність та здоров’я України» плідної праці для подолання найбільших духовних проблем сьогодення.

Для довідок:
Міжфракційна депутатська група «За духовність, моральність та здоров’я України» створена 22 жовтня 2009 року та об’єднує 68 депутатів із всіх фракцій Парламенту. Мета Міжфракційної групи – робота над підготовкою та втіленням законодавчих ініціатив, спрямованих на запобігання поширенню негативних явищ: тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ/СНІДу, дитячої порнографії, проституції, насилля, а також покращення здоров’я нації, сприяння благодійності, просвітництву, відродженню духовності, захисту моралі, формуванню здорового світогляду суспільства.


Прес-служба ВОБФ "Переображення"
Олександр Самрук
+38(0332)76-72-34
http://fond.lutsk.ua/
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34