ru  en            
 
 
06.07.10 «Презентація фільму «Правда про торгівлю людьми»


6.07 о 15.00 в конференц-залі Палацу культури м. Луцька за адресою вул. Б. Хмельницького, 1, відбулася спільна прес-конференція Департаменту молодіжної політики і спорту Луцької міської ради та волинського обласного благодійного фонду «Переображення» на тему: «Презентація фільму «Правда про торгівлю людьми», знятого студією «Правда PRO», структурного підрозділу ВОБФ «Переображення».Аудіозапис презентації фільму «Правда про торгівлю людьми»Аудіозапис обговорення фільму «Правда про торгівлю людьми»

У прес-конференції взяли участь: Пархомюк Анатолій Іванович – заступник Луцького міського голови, Коритнєва Ольга Володимирівна – заступник директора Департаменту молодіжної політики та спорту Луцької міської ради, Самрук Олександр – голова прес-служби ВОБФ «Переображення», Ляснік Віталій – заступник голови ВОБФ «Переображення», Шараєвський Сергій – директор продакшн студії «ПравдаPRO», Притолюк Юлія – автор брошури та сценарію фільму «Правда про торгівлю людьми», а також Ліна Галан – Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представник обласного молодіжного центру праці та представники ЗМІ.


Під час зустрічі відбувся прем’єрний показ фільму «Правда про торгівлю людьми» та його обговорення з представниками ЗМІ, а також було представлено однойменну брошуру, видану весною 2010 року.


Для довідок: продакшн студія «Правда PRO», структурний підрозділ ВОБФ «Переображення» уже видала профілактичні брошури та зняла документальні фільми «Правда про наркотики», «Правда про куріння», «Правда про СНІД», «Правда про алкоголь», «Найважливіше рішення в житті», «Коля», «На візку» та інші, які неодноразово транслювалися на обласних телеканалах та у навчальних закладах міст і сіл України як профілактичний матеріал з ціллю виховання духовності у підростаючого покоління.


Новий документальний фільм «Правда про торгівлю людьми» загальною тривалістю 25 хвилин. Автор сценарію та режисер фільму – Юлія Притолюк, продюсер – Сергій Шараєвський, відео знімали та монтували Юрій Деркач, Сергій Шараєвський та Олександр Слобода.


Фільм відверто розповідає про цю проблему в Україні та світі, наводить нові статистичні дані, дає практичні поради, як не потрапити в руки «торгівців живим товаром», відкриває причини, через які люди добровільно стають рабами. У стрічку вміщено історії дівчат, які пройшли жахи сексуального рабства, коментарі відомих особистостей: музичних зірок, фотомоделей та кваліфікованих спеціалістів, а родзинкою фільму є власне розслідування шляхів вербування жертв, яке викривається у фільмі.


«Правда про торгівлю людьми» рекомендований до використання в навчальних закладах та молодіжних осередках як виховний та профілактичний ресурс і є візуальною версією однойменної друкованої брошури, виданої на початку цього року.
Прес-служба ВОБФ "Переображення"
Олександр Самрук
+38(0332)76-72-34
fond.lutsk.ua
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34