ru  en            
 
 
27-29.10.09 "Kids Games" у ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №24 - технологічний ліцей»У дні шкільних канікул з 27 по 29 жовтня у ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №24 - технологічний ліцей» вкотре відбулися дитячі спортивні ігри «Kids Games», організовані за сприяння ВОБФ «Переображення» та волонтерів церкви «Фіміам».


Упродовж трьох днів ігри відвідало понад 75 дітей, які змагалися у різноманітних спортивних естафетах та конкурсах, відвідували уроки творчості, де виготовляли різні сувеніри своїми руками, та слухали біблійні істини на уроках християнської етики.


«Острів дружби» - саме так організатори назвали духовні заняття з дітьми, на яких розважали про те, що кожен з нас є особливим, обговорювали, як бути справжнім другом, та дізнавалися, що найкращим Другом для кожного з нас є Ісус Христос.


Понад 16 людей, які були помічниками у проведенні ігор «Kids Games», працювали злагоджено, як єдина команда, оскільки саме вони були зразком острову дружби.


Щодня після закінчення програми діти ласували смачними булочками та соком «Бадьорість».


А в останній день відбулося урочисте нагородження переможців медалями та грамотами від дитячих ігор, а всі учасники отримали на згадку м’які іграшки та запрошення у дитячий клуб «Смайлик» і в поштовий клуб «Біблійна скарбничка», які успішно діють при церкві «Фіміам».


Як повідомила нам організатор програми Наталія Руденко, подібні програми допомагають дітям знайомитися з новими друзями, пізнавати біблійні істини про взаємини з людьми та Богом, а ще є гарним часом проведення канікул, який запам’ятається дітям на все життя.


Прес-служба ВОБФ "Переображення"
Олександр Самрук
+38(0332)76-72-34
http://fond.lutsk.ua/
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34