ru  en            
 
 
25.05.10 Фізіотерапевти зі США відвідали кабінет фізичної реабілітації у м. Луцьк


Наш реабілітаційний кабінет з 10 по 25 травня відвідали Кріста Бартон та Еріка Фрай які присвятили час, аби плідно попрацювати у Луцьку для вдосконалення роботи реабілітації. Кріста працює фізіотерапевтом уже вісім років, а Еріка закінчила перший курс факультету фізичної реабілітації за спеціальністю асистент терапевта. Вони живуть в Оклахомі та приїхали поділитися знаннями з нашими терапевтами, привезти матеріали для реабілітаційного кабінету та підбадьорити місцевих працівників.


Щоранку Еріка та Кріста допомагали нашим терапевтам, або ж надавали послуги фізіотерапевта пацієнтам з ураженням спинного мозку та пацієнтам після інсульту. Протягом першого тижня після обіду терапевти проводили семінари на тему кутомірних вимірювань амплітуди руху суглобу, а також навчали давати оцінку та лікувати ходу пацієнтів. Навчання було інтерактивним та практичним, і включало практичні застосування набутих знань. Час навчання нових ідей був продуктивним для наших терапевтів та матиме тривалий позитивний ефект для наших пацієнтів.


Другого тижня після обіду Кріста та Еріка допомагали у педіатричній реабілітації та відвідали декілька людей з неповноправностями на дому з членами нашої команди.

Ми дуже вдячні за жертовність Крісти та Еріки та за їхній вклад в реабілітаційний кабінет та терапевтів. Чекаємо подальшої співпраці з ними у майбутньому.


Прес-служба ВОБФ "Переображення"
Кері Мосс
+38(0332)76-72-34
http://fond.lutsk.ua/
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34