ru  en            
 
 
05.04.10 Презентація книги "Не забуте Богом село"


5 квітня 2010 року в приміщенні клубу села Волиця, що у Турійському районі Волинської області, відбулася презентація першого історичного нарису про село Волиця (Вілька Клюська) Турійського району – книги Олександра Черняка «Не забуте Богом село».


Презентацію проводив автор, Черняк Олександр Вікторович особисто та музичний гурт із церкви «Еммануїл» смт. Турійськ. На зустрічі були присутні жителі села, а також сільський голова Ростислав Калінчак.


Із привітальним словом до жителів села також звернувся пастор церкви «Еммануїл» Карпук Павло Миколайович та закликав усіх присутніх вірити в Бога та дотримуватися Його заповідей. Люди також із цікавістю переглянули фільм про своє село.


Для довідок: у книзі «Не забуте Богом село» висвітлено цікавий документальний матеріал маленького волинського Волиця, описано походження та історію села, згадки про мешканців які творили його історію, а також вміщено вірш жительки села Марії Григорівни Гарадчук та біографію Пилипа Пилиповича Поліщука, жителя села який, хоча і прожив важке життя, щиро вірив у Бога та навчав цьому інших.

PDF версія книги "Не забуте Богом село"

Кошти для видання книги були надані Волинським обласним благодійним фондом «Переображення». Сподіваємося, що подібна література виховуватиме у читачів християнські цінності та любов до рідного краю.


Прес-служба ВОБФ "Переображення"
Коптєва Наталія
+38(0332)76-72-34
http://fond.lutsk.ua/
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34