ru  en            
 
 
Новини  
25-26.10.12 «Kids Games» для учнів ЛПСЗОШ «Скарбниця мудрості» та ЛНВК № 20
У дні шкільних канікул, 25-26 жовтня, в приміщенні церкви «Фіміам» за адресою м. Луцьк, вул. Станіславського 15а, для учнів ЛПСЗОШ «Скарбниця мудрості» та ЛНВК № 20 відбулися спортивні змагання «Kids Games».
 
- читати все
 
1.10.12 Проект «Правда про алкоголь»
Впродовж жовтня-грудня 2012 року працівники та волонтери ВОБФ «Переображення» реалізовують профілактичний проект «Правда про алкоголь».
 
- читати все
 
13-18.08.12 Денний табір «Відпочиваємо зі «Смайликом»
У дні літніх канікул, з 13 по 18 серпня цього року у приміщенні благодійного комплексу «Фіміам» м. Луцька представники Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» за сприяння Луцької міської ради організували для дітей району ЛПЗ денний відпочинок «Відпочиваємо зі «Смайликом».
 
- читати все
 
13.05.12 Фестиваль Сім'ї у Луцьку
13 травня в рамках Тижня Подружжя в Україні в Луцьку відбувся грандіозний Фестиваль Сім'ї, організаторами якого виступили Міжнародний благодійний фонд «Молодь з місією», Волинський благодійний фонд «Переображення».
 
- читати все
- оn line video
 
09.04.12 Відкритий лист Президенту України щодо гей-параду у столиці
Волинський обласний благодійний фонд «Переображення» стурбований намірами спільноти ЛГБТ (лесбійки, гомосексуалісти, бісексуали і трансгендери) провести гей-парад у Києві 20 травня 2012 року.
 
- читати все
 
30.03.12 «Кіds Games» у ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 24 технологічний ліцей»
28 – 30 березня, у ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 24 технологічний ліцей» відбувся денний дитячий табір «Кіds Games» для школярів 1-6 класів.
 
- читати все
 
19.01.12 «Переображення» провело різдвяну зустріч для дошкільнят
У період новорічних та різдвяних свят, діти, що відвідують ці гуртки, вчителі та батьки разом святкували Різдво Христове.
 
- читати все
 
17.12.11 Семінар по написанню проектів
У суботу, 17 грудня, для працівників та волонтерів фонду «Переображення» було організовано навчальний семінар по методиці написання проектів. Заняття проводили заступник голови ВОБФ «Переображення» Віталій Ляснік та координатор проектів ВОГО «Фонд місцевого розвитку» Тетяна Сидорук.
 
- читати все
 
14.12.11 Старшокласникам луцької школи № 1 розповіли про СНІД
14 грудня в Палаці культури міста Луцьк відбулася профілактична акція на тему «Правда про СНІД». Зустріч для учнів старших класів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови організували та провели працівники та волонтери ВОБФ «Переображення».
 
- читати все
 
01.12.11 «Стосується кожного» розповідає правду про СНІД на «Радіо Луцьк»
1 грудня 2011 року о 15.05 у рамках соціального проекту «Стосується кожного» ведуча програми Яна Рамська, аби привернути увагу громадськості до проблеми та розповісти про життя ВІЛ-позитивних людей, вмістили запис інтерв’ю з Цимбалом Юрієм - відповідальним за роботу з ВІЛ-інфікованими при ВОБФ «Переображення».
 
- читати все
 
22.11.11 Новосілля центру активної реабілітації неповносправних людей
Сьогодні відбулося офіційне відкриття центру активної реабілітації для людей з обмеженими фізичними можливостями, якими опікуються працівники фонду «Переображення» та церкви «Фіміам».
 
- читати все
 
21.11.11 «Переображення» започаткувало гуртки для дошкільнят
Волинський обласний благодійний фонд «Переображення» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» розпочав гуртки для дошкільнят.
 
- читати все
 
23.09.11 Прес-конференція з нагоди відкриття благодійного церковного комплексу "Фіміам"
23 вересня відбулася прес-конференція представників церкви «Фіміам» та Волинського обласного благодійного фонду «Переображення». На ній анонсували програму відкриття приміщення благодійного комплексу Релігійної громади церкви євангельських християн-баптистів «Фіміам».
 
- читати все
- оn line video
 
16.06.11 Для дітлахів ЛПЗ відбувся табір «Є контакт!»
8-12 серпня на території благодійного комплексу церкви «Фіміам» відбувся денний табір «Є контакт!» для дітей 8-11 років, організований працівниками ВОБФ «Переображення» та служителями місцевої церкви.
 
- читати все
 
16.06.11 «День батька» «Стосується кожного» на «Радіо Луцьк»
16 червня 2011 року о 15.05 у прямому ефірі на «Радіо Луцьк» у рамках соціального проекту «Стосується кожного», який транслюється двічі на місяць по четвергах у Волинській області на частоті 107.3 FM, ведуча програми Яна Рамська спілкувалася з Володимиром Редкачем, координатором Всеукраїнської акції «День батька» у Луцьку та секретарем ВОБФ «Переображення» Олександром Самруком про батьківство та відношення громади Луцька до свята батька.
 
- читати все
 
11.06.11 Денний табір у 24-ій школі
З 1 по 17 червня 2011 року при ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей» триває пришкільний денний табір для учнів 1-8 класів. Для проведення дводенної програми були запрошені волонтери ВОБФ «Переображення».
 
- читати все
 
31.05.11 «Kids Games» для першокласників НВК «Гімназія № 14»
В останній день весни, 31 травня, на території спортивно-ігрового комплексу «ДоброДІЙ» за адресою вул. Станіславського, 15а, працівники та волонтери ВОБФ «Переображення» провели для першокласників НВК «Гімназія № 14» «Kids Games» – дитяче свято, яке складається з трьох етапів: спортивні ігри, заняття творчості та урок християнської етики.
 
- читати все
 
29.05.11 ТИЖДЕНЬ ПРАВДИ про потойбічне
Унікальна акція «Тиждень правди про потойбічне» пройшла у Луцьку з 23 по 29 травня. Організаторами заходу стали церква «Голгофа», студія «Правда PRO» та благодійний фонд «Переображення». За словами керівника проекту Лілії Бутляр, «метою акції було попередити поширення впливу окультизму серед громадян нашої країни; привідкрити завісу невідомої прихованої сторони магії, окультизму, ворожінь; вказати на єдине джерело істини — Біблію, а також допомогти жертвам окультного впливу».
 
- читати все
 
14.05.11 "Переображення" на Фестивалі Сім'ї
У неділю, 22 травня, у рамках першого відзначення у Луцьку «Тижня Подружжя», відбулася піша хода громадських, релігійних та державних організацій за підтримку сімейних цінностей. Члени та волонтери фонду також взяли участь у акції, аби заявити, що ми підтримуємо християнський світогляд у питанні сім’ї.
 
- читати все
- оn line video
 
14.05.11 "Міссія 3:16". Концерт у Луцьку
14 травня о 18:00 в приміщенні Палацу учнівської молоді міста Луцька, у рамках першого відзначення «Тижня Подружжя» у місті Луцьку, відбувся концерт у підтримку сімейних цінностей музичного гурту «Місія 3:16». Цього року, музиканти організували всеукраїнський тур із виступами у 12-ти містах України під гаслом «Всі разом за справжнє кохання!».
 
- читати все
 
14.05.11 "ДоброДІЙ" відкриває двері
14 травня 2011 року о 12.00 за адресою вул. Станіславського, 15а у рамках першого відзначення «Тижня Подружжя» в місті Луцьку відбулося офіційне відкриття сучасного спортивно-ігрового комплексу «ДоброДІЙ». У церемонії взяли участь представники влади та служителів церкви «Фіміам».
 
- читати все
- оn line video
 
11.05.11 Луцький «Тиждень Подружжя» в ефірі «Ранок Лесиного краю»
11 травня о 7.00 в ефірі Волинської ОДТРК на телеканалі «Нова Волинь» у програмі «Ранок Лесиного краю» (ведуча Галина Лебедєва), заступник директора луцького міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Ольга Максим’як і секретар Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» Олександр Самрук розповіли про ідею першого святкування Тижня Подружжя у місті Луцьку.
 
- читати все
 
05.05.11 Прес-конференція «Тиждень Подружжя» у місті Луцьку
5 травня в приміщенні Волинського прес-клубу відбулася спільна прес-конференція луцького Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і ВОБФ «Переображення», присвячена святкуванню «Тижня Подружжя» у місті Луцьку, яке вперше відзначатимуть з 15 по 22 травня 2011 року.
 
- читати все
 
05.05.11 «Тиждень Подружжя» «Стосується кожного» на «Радіо Луцьк»
5 травня 2011 року в ефірі Радіо Луцьк о 15.05 у рамках соціального проекту «Стосується кожного», який транслюється двічі на місяць по четвергах у Волинській області на частоті 107.3 FM, ведуча програми Яна Рамська спілкувалася на сімейну тематику з Сергієм Шараєвським, координатором «Тижня Подружжя» у Луцьку та подружжям Сергія та Наталії Больчук, які координують роботу з неповносправними при ВОБФ «Переображення».
 
- читати все
 
07.04.11 Дмитро Шевчук у соціальному проекті "Стосується кожного" на Радіо Луцьк
7 квітня 2011 року у прямому ефірі Радіо Луцьк о 15.05 у рамках соціального проекту "Стосується кожного", ведуча програми Яна Рамська спілкувалася з керівником структурного підрозділу ВОБФ "Переображення" Дмитром Шевчуком про волонтерів та волонтерство.
 
- читати все
 
20.03.11 На телеканалі «Аверс» стартує новий спецпроект «Та сторона»
Авторський спецпроект «Та сторона. Під прицілом світла», розроблений студією «Правда PRO" разом із церквою "Голгофа", стартує на телеканалі «Аверс» 20 березня 2011 року.
 
- читати все
- оn line video
 
02.02.11 Передача «Точка зору». Проблеми ВІЛ/СНІДу на Волині
2 лютого, у прямому ефірі Волинської ОДТРК на телеканалі «Нова Волинь» у програмі «Точка зору» (автор та ведучий Сергій Орлов), відбулося обговорення проблем ВІЛ/СНІДу, у якому взяли участь представники ВОБФ «Переображення» Самрук Олександр та Цимбал Юрій.
 
- читати все
 
07.10.10 Передача «Правда про наркотики. Три історії зі щасливим продовженням»
7 жовтня в ефірі «Радіостанції «Луцьк», прозвучала передача «Правда про наркотики. Три історії зі щасливим продовженням», у якій редактор Яна Рамська спілкувалася з колишніми наркозалежними, які отримали звільнення у центрі ресоціалізації наркозалежної молоді «Переображення».
 
- читати все
 
05.10.10 Cемінар по профілактиці шкідливих звичок у навчальних закладах
05.10 в приміщенні церкви «Фіміам» відбувся робочий семінар по профілактиці шкідливих звичок та негативних явищ у суспільстві у навчальних закладах...
 
- читати все
 
23.09.10 Круглий стіл на тему: «Важливість ролі батька в сім’ї та суспільстві»
23.09 о 14.00 в конференц-залі Палацу культури міста Луцька за адресою вул. Б. Хмельницького, 1, відбувся круглий стіл на тему: «Важливість ролі батька в сім’ї та суспільстві»...
 
- читати все
 
19.09.10 Перше святкування Всенародного Дня батька в місті Луцьку
19 вересня 2010 року з 15:00 до 19:00 на Театральному майдані обласного центру відбулося святкування Всенародного Дня батька в місті Луцьку, організованого ВОБФ «Переображення», при підтримці Департаменту молодіжної політики та спорту Луцької міської ради...
 
- читати все
 
17.09.10 Прес-конференція на тему: «Початок святкування Всенародного Дня батька в місті Луцьку»
17.09 о 12.00 в залі Палацу культури міста Луцька за адресою вулиця Б.Хмельницького, 1, відбулася спільна прес-конференція Департаменту молодіжної політики та спорту Луцької міської ради та Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» на тему: «Початок святкування Всенародного Дня батька в місті Луцьку»...
 
- читати все
 
31.08.10 Понад 770 людей відпочили в 11 літніх таборуваннях організованих ВОБФ «Переображення»
Впродовж літа 2010 року ВОБФ "Переображення" спільно з волинськими євангельськими церквами "Фіміам", "Перлина", "Благодать" та "Спасіння" провели 11 таборувань для різних категорій населення: неповносправних дітей та дорослих, підлітків, дітей, чоловіків, 2 для сімейних, та 4 для молоді...
 
- читати все
 
25.08.10 Акція «За незалежну Україну ... від гріха!»
24 серпня студія «Правда PRO», структурний підрозділ ВОБФ «Переображення» спільно з церквою «Божий Дизайн» та «Нове життя», міжнародною громадською організацією «Наша спадщина», волонтерами з луцьких євангельських церков провели просвітницько-спортивну акцію – «За незалежну Україну…від гріха!»...
 
- читати все
 
06.07.10 Представники «Переображення» спілкувалися про СНІД у прямому ефірі ВТ
6 липня у прямому ефірі Волинської ОДТРК на телеканалі «Нова Волинь» у програмі «Тема дня», ведуча Ірина Сватула, відбулося спілкування з представниками Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» Олександром Самруком та Юрієм Цимбалом про чуму ХХІ століття – СНІД, та як наша громадська організація працює в області для вирішення цієї проблеми...
 
- читати все
- оn line video
 
06.07.10 «Презентація фільму «Правда про торгівлю людьми»
6.07 о 15.00 в конференц-залі Палацу культури м. Луцька за адресою вул. Б. Хмельницького, 1, відбулася спільна прес-конференція Департаменту молодіжної політики і спорту Луцької міської ради та волинського обласного благодійного фонду «Переображення» на тему: «Презентація фільму «Правда про торгівлю людьми», знятого студією «ПравдаPRO», структурного підрозділу ВОБФ «Переображення»...
 
- читати все
- оn line video
 
1-18.06.10 «Переображення» у програмі пришкільного оздоровчого табору у ЗОШ №16
У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16 м. Луцька з 1 по 18 червня відбувся пришкільний табір. До проведення програми у ньому були запрошені волонтери ВОБФ «Переображення»...
 
- читати все
 
15.05-15.06.10 "Переображення" спільно з євангельськими церквами провели 3 наметові духовно-соціальні програми «Найунікальніші долі»
Впродовж травня-червня 2010 року ВОБФ «Переображення» спільно з євангельськими церквами села Лище та міста Луцька провели 3 наметові духовно-соціальні програми під назвою «Найунікальніші долі»...
 
- читати все
 
11.06.10 Акція «Свято друзів» в Палаці культури м. Луцька
11 червня в Палаці культури м. Луцька ВОБФ «Переображення» спільно з луцькою недільною школою церкви «Дім Євангелія» за сприяння Міського управління освіти провели дитячу програму «Свято друзів»...
 
- читати все
 
08.06.10 «Переображення» у програмі пришкільного оздоровчого табору «Сузір’я»
7 та 8 червня працівники та волонтери ВОБФ «Переображення» взяли участь у програмі пришкільного оздоровчого табору «Сузір’я», який відбувається при 24 спеціалізованій школі-ліцеї...
 
- читати все
 
05.06.10 «За життя!» – Турнір з міні-футболу серед аматорських команд Луцька
У суботу, 5 червня 2010 року в СК «Арена Сіті», що знаходиться на території СРК «Адреналін Сіті», відбувся турнір «За життя» з міні-футболу (футзалу) серед аматорських команд Луцька...
 
- читати все
 
30.05.10 Акція "Подаруй життя!"
В останню неділю травня при вході у Центральний парк відпочинку імені Лесі Українки представники та волонтери ВОБФ "Переображення", центру допомоги жінкам "Єва", євангельської церкви "Голгофа" та інших протестантських церков Луцька провели акцію "Подаруй життя!"...
 
- читати все
 
25.05.10 Фізіотерапевти зі США відвідали кабінет фізичної реабілітації у м. Луцьк
Наш реабілітаційний кабінет з 10 по 25 травня відвідали Кріста Бартон та Еріка Фрай які присвятили час, аби плідно попрацювати у Луцьку для вдосконалення роботи реабілітації. Кріста працює...
 
- читати все
 
15.05.10 Всеукраїнська конференція по профілактиці
15 травня 2010 року працівники Всеукраїнського благодійного фонду «Переображення України» спільно з представниками Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» провели у столиці першу всеукраїнську конференцію служіння профілактики...
 
- читати все
 
23.04.10 Державна реєстрація благодійної організації Всеукраїнський благодійний фонд «Переображення України»
Міністр юстиції України Олександр Лавринович надав державну реєстрацію благодійній організації Всеукраїнський благодійний фонд «Переображення України» (свідоцтво № 1067 у Єдиному реєстрі громадських формувань)...
 
- читати все
 
05.04.10 Презентація книги "Не забуте Богом село"
5 квітня 2010 року в приміщенні клубу села Волиця, що у Турійському районі Волинської області, відбулася презентація першого історичного нарису про село Волиця (Вілька Клюська) Турійського району – книги Олександра Черняка «Не забуте Богом село»...
 
- читати все
 
09.03.10 Новий проект про окультизм
Ворожіння, екстрасенсорика, магія, сатанізм, марновірства тощо. Ці та інші окультні теми розкриває новий відео проект під назвою „Та сторона. Під прицілом світла”. Засновниками проекту є студія "Правда PRO" (структурний підрозділ ВОБФ «Переображення») та партнер фонду євангельська церква "Голгофа" (м. Луцьк)...
 
- читати все
 
06.03.10 Започатковано навчання у телешколі
Кількість режисерів, сценаристів та операторів в Україні побільшає – цьому допоможе відкрита на початку березня в місті Луцьку телешкола, організована студією "Правда PRO" (структурним підрозділом Волинського обласного благодійного фонду "Переображеня")...
 
- читати все
 
05.03.10 ДЦ «Вулик» відпочивав у львівському аквапарку
Дитячий центр «Вулик», що функціонує при ВОБФ «Переображення», вперше організував святкову поїздку до аквапарку «Пляж», що знаходиться в стародавньому місті Львів. У поїздці приймало участь більше 50-ти сімей...
 
- читати все
 
25.02.10 Нова брошура «Правда про торгівлю людьми»
Щоб допомогти людям, які переживають подібні проблеми, продакшн студія «Правда PRO», структурний підрозділ ВОБФ «Переображення», видала нову брошуру «Правда про торгівлю людьми» першим тиражем у 50 000 примірників...
 
- читати все
 
14.01.10 «Повернення до життя» у Луцьку святкує першу річницю
«Переображення» та «Фіміам» з початку 2009 року запровадили всесвітньовідомий проект «Повернення до життя», завдяки якому сотні тисяч людей у різних країнах світу змогли вирішити свої духовні та соціальні проблеми, щоб почати жити по-новому...
 
- читати все
 
17.12.09 Представники фонду ділилися досвідом профілактики на засіданні Експертної ради стосовно питань протидії алкоголізму, наркоманії та ВІЛ/СНІДУ
16 грудня в приміщенні Комітету соціальної політики Верховної Ради України у місті Києві відбулося установче засіданні Експертної ради Міжфракційної депутатської групи «За духовність, моральність та здоров’я України», на якій були присутні представники ВОБФ «Переображення» Миронюк П.Г. та Савич О.В. де вони ділилися досвідом у питаннях протидії алкоголізму, наркоманії та ВІЛ/СНІДУ...
 
- читати все
 
10.12.09 Спільна прес-конференція ВОБФ «Переображення» та Департаменту соціальної політики щодо висвітлення діяльності Центру обліку бездомних громадян впродовж 2009 року
10 грудня 2009 року об 11.00 в приміщенні Луцької міської ради (каб. 105), відбулася спільна прес-конференція Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» та Департаменту соціальної політики Луцької міської ради щодо висвітлення діяльності Центру обліку бездомних громадян, утвореного в 2009 році на базі фонду...
 
- читати все
 
08.12.09 Ролик про Лінію довіри 65-8-63 в ефірі радіостанції «Наше радіо»
У період з 7 грудня 2009 року по 6 березня 2010 року в ефірі радіостанції «Наше радіо» звучатиме тридцятисекундний інформаційний сюжет про Лінію довіри 65-8-63, яка успішно діє у Луцьку з ціллю допомоги людям, що переживають труднощі...
 
- читати все
 
03.12.09 "Переображення" у програмі "Стосується кожного" розповідає про роботу з неповносправними
3 грудня 2009 року у прямому ефірі Радіо Луцьк о 15.05 у рамках соціального проекту "Стосується кожного", який транслюється двічі на місяць по четвергах у Волинській області на частоті 107.3 FM, ведуча програми Яна Рамська спілкувалася з головою прес-центру ВОБФ "Переображення" Олександром Самруком та Сергієм Больчуком, лідером роботи з неповносправними, про...
 
- читати все
 
01.12.09 Профілактичні програми від «Правда PRO» в ефірі обласних телеканалів
Впродовж грудня місяця у вечірній час з подальшими повторами, щоб досягнути якомога більшої глядацької аудиторії, обласні телеканали «Нова Волинь» та «Аверс» транслюватимуть сучасні україномовні документальні профілактичні програми, виготовлені студією «Правда PRO», структурного підрозділу Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» з нагоди відзначення 1 грудня Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, а 3 грудня Міжнародного дня інвалідів...
 
- читати все
- оn line video
 
22.10-3.11.09 Волтер, Сінді, Ренді та Отем Мартін відвідали Волинь
З 22 жовтня по 3 листопада Волинь відвідали Волтер, Сінді, Ренді та Отем Мартін – гості з церкви «Центр стріт черч CSC» м. Калгарі Канада, які вперше здійснили місіонерську подорож в Україну з ціллю більше дізнатися про служіння церкви «Фіміам» та благодійного фонду «Переображення»...
 
- читати все
 
27-29.10.09 "Kids Games" у ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 24 технологічний ліцей»
У дні шкільних канікул з 27 по 29 жовтня у ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 24 технологічний ліцей» вкотре відбулися дитячі спортивні ігри «Kids Games», організовані за сприяння ВОБФ «Переображення» та волонтерів церкви «Фіміам»...
 
- читати все
 
18.10.09 Больчуки на ВТ розповідають про роботу з неповносправними
Волинська обласна державна телерадіокомпанія, яка транслює свої передачі у Волинській області на телеканалі Нова Волинь, відзняла передачу «Символ віри» з нагоди святкування 400-ліття баптизму, у якій Сергій та Наталія Больчук, лідери служіння з неповносправними що успішно діє від ВОБФ «Переображення», розповіли про своє життя та роботу з людьми, які обмежені у рухових можливостях...
 
- читати все
- оn line video
-
оn line video уся передача
 
08.10.09 ВОБФ "Переображення" у соціальному проекті "Стосується кожного" на Радіо Луцьк
8 жовтня 2009 року, у прямому ефірі «Радіо Луцьк», о 15.05, у рамках соціального проекту «Стосується кожного», який транслюється двічі на місяць по четвергах у Волинській області на частоті 107.3 FM, ведуча програми Яна Рамська спілкувалася з головою прес-центру ВОБФ «Переображення» Олександром Самруком...
 
- читати все
 
29.08.09 Дженні Лоттер відвідала наш реабілітаційний кабінет
Дженні Лотер – фізіотерапевт зі США – з 22 по 28 серпня відвідала кабінет фізичної реабілітації неповносправних людей, який працює при ВОБФ „Переображення” у м. Луцьку...
 
- читати все
 
25.08.09 ВОБФ «Переображення» прийнято в ESCIF
В кінці серпня 2009 року в наш офіс надійшов лист, у якому повідомлено, що ВОБФ Переображення одноголосно прийнято в членство ESCIF на 3-й щорічній зустрічі Європейської федерації з питань ураження спинного мозку...
 
- читати все
 
16.08.09 Початок серії профілактичних вуличних програм
Починаючи з середини серпня до кінця жовтня, погожими недільними вечорами у дворах багатоквартирних будинків районів МКС, Красного, ЛПЗ та вул. Львівська фонд «Переображення» спільно з луцькими євангельськими церквами «Фіміам» та «Спасіння» проводять серію профілактичних вуличних програм проти наркоманії, алкоголізму та тютюнопаління...
 
- читати все
 
02.08.09 "Переображення" та "Фіміам" провели 7 таборів влітку 2009 року
Впродовж липня – початку серпня 2009 року ВОБФ «Переображення» спільно з луцькою євангельською церквою «Фіміам» провели 7 різних таборів: для підлітків, неповносправних дітей та неповносправних дорослих, молоді, дітей, сімейних та чоловіків...
 
- читати все
 
05.07.09 "Чистий погляд" — акція в Червонограді
На львівщині, у місті Червонограді, просто неба в парку культури та відпочинку, у п’ятницю, суботу та неділю, з 3 по 5 липня відбулася акція «Чистий погляд», у якій брали участь працівники та волонтери ВОБФ «Переображення»...
 
- читати все
 
12.06.09 «Переображення» на науково-практичній конференції у Новограді-Волинському
Олександр Самрук, голова прес-служби ВОБФ «Переображення», на науково-практичній конференції «Виховання дітей та молоді на духовно-моральних цінностях: досвід, проблеми, перспективи», яка 11 червня відбулася у Новограді-Волинському, ділився досвідом стосовно профілактичних програм...
 
- читати все
 
06.06.09 Спортивний турнір «За життя»
6 червня, в приміщенні обласної дитячо-юнацької спортивної школи м. Луцька відбувся турнір «За життя» з міні-футболу та стрітболу серед спортивних команд, які відвідують протестантські церкви міст Луцьк, Ужгород та Київ...
 
- читати все
 
02.06.09 Акція проти абортів «Подаруй життя»
31 травня 2009 року, на Театральному майдані обласного центру Волині луцькі євангельські церкви організували акцію «Подаруй життя» з метою захистити ненароджених дітей від абортів...
 
- читати все
 
28.05.09 Видано нову брошуру «Правда про аборти»
Продакшн студія "Правда PRO", структурний підрозділ ВОБФ «Переображення», видала нову профілактичну брошуру «Правда про аборти»...
 
- читати все
 
18.05.09 Благодійний фестиваль «ДоброДІЙ»
Фонд «Переображення» та церква «Фіміам» за підтримки Луцької міської ради з 9 по 17 травня у м. Луцьку, на б-рі Дружби народів, 6, провели благодійний фестиваль «ДоброДІЙ»...
 
- читати все
- оn line video
 
15.05.09 «Переображення» на конгресі по роботі з неповносправними у Відні
Представники благодійного фонду «Переображення» Сергій і Наташа Больчуки та Олена Писарська з 13 по15 травня перебували на конгресі по роботі з неповносправними у Відні по запрошенню європейської федерації спинальних хворих...
 
- читати все
 
17.03.09 У Луцьку проведено акцію «Правда про куріння»
З 10 по 17 березня 2009 року «Переображення», Релігійне товариство «Місійна книжкова фабрика «Християнське життя» (ВСО ЄХБ), м. Луцьк спільно з міським відділом освіти провели у всіх школах Луцька профілактичну акцію «Правда про куріння»...
 
- читати все
 
10.03.09 Нова електронна лінія довіри
З березня 2009 року у Інтернеті стартувала нова електронна лінія довіри на http://helpline.in.ua/, щоб допомагати...
 
- читати все
 
02.03.09 Видано брошуру «Правда про куріння»
Продакшн студія «Правда PRO», структурний підрозділ Волинського обласного благодійного фонду «Переображення», видала нову профілактичну брошуру «Правда про куріння»...
 
- читати все
 
05.02.09 Старт проекту «Повернення до життя»
З початку року щосуботи, з 10 години, в приміщенні церкви "Фіміам" (м.Луцьк, вул.Станіславського 15а), відбуваються зустрічі по програмі "Повернення до життя", які спрямовані допомагати людям, що мають будь-які проблеми залежностей у фізичному, душевному та духовному аспектах..
 
- читати все
 
15.12.08 Благодійний концерт «Подаруй дитині радість»
Євангельська церква «Фіміам» спільно з Волинським обласним благодійним фондом «Переображення» з нагоди різдвяних та новорічних свят провела благодійну акцію «Подаруй дитині радість» з метою збору коштів для дітей зі спеціалізованої школи-інтернату м. Рожище...
 
- читати все
- оn line video
 
01.11.08 «Правда про СНІД» кожному старшокласнику луцьких шкіл
З нагоди відзначення 1 грудня міжнародного Дня боротьби зі СНІДом, Управління освіти Луцької міської ради спільно з працівниками та волонтерами Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» та педагогічним складом шкіл міста, розповсюджували профілактичну брошуру «Правда про СНІД» для учнів міських шкіл...
 
- читати все
 
29.11.08 ІІІ рекреаційні ігри для неповносправних на Волині
В суботу, 29 листопада, з 10 години в приміщенні фізкультурно-спортивного товариства „Колос”, що у м. Луцьку (вул. Писаревського, 3), відбулися ІІІ рекреаційні ігри для неповносправних на Волині...
 
- читати все
- оn line video
 
01.11.08 «Переображення» провело «Дитячі ігри» у ЗОШ № 20 м. Луцьк
29 – 31 жовтня 2008 року, у дні осінніх канікул, «Дитячі ігри» для дітей 2-6 класів завітали у луцьку ЗОШ № 20. Волонтери Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» мали змогу працювати для 110 дітей, щоб вони якомога краще провели час на канікулах через спортивні змагання, уроки творчості та християнської етики...
 
- читати все
 
30.10.08 «Переображення» провело «Дитячі ігри» у Володимирі-Волинському
У період осінніх канікул з 27 по 29 жовтня на базі Володимир-Волинського НВК № 3 представниками Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» були проведені «Дитячі ігри» для учнів шкіл міста. Активними формами відпочинку було охоплено 150 учнів 2-6 класів, які змістовно та цікаво провели канікулярний час...
 
- читати все
 
26.10.08 «Умілі ручки» святкують свою 2-гу річницю
25 жовтня відбулося святкування 2-ї річниці гуртка творчості «Умілі ручки» для неповносправних дітей. На свято дітки прийшли зі своїми батьками і родичами. Працівники та волонтери ВОБФ «Переображення» вітали учасників, створивши для них святкову дружню атмосферу спілкування із насиченою та цікавою програмою...
 
- читати все
 
14.10.08 Профілактика негативних суспільних явищ в Україні розпочинається з Луцька
26 вересня та 11 жовтня працівники Волинського обласного благодійного фонду (ВОБФ) «Переображення» взяли участь у навчальних семінарах у містах Одеса та Красний Луч (Луганська обл.), організованих євангельсько-баптистськими церквами...
 
- читати все
 
22.09.08 Конференція «Соціальне служіння церкви»
Волинське обласне об’єднання церков Євангельських християн-баптистів, Волинський обласний благодійний фонд «Переображення», благодійний фонд «Світло життя» та християнська місія «Шлях до життя» спільно з церквами ЄХБ області провели у суботу, 20 вересня, в приміщенні церкви «Фіміам» (м. Луцьк, вул. Станіславського, 15а) конференцію для пасторів та служителів євангельських церков Волині...
 
- читати все
 
11.09.08 «Переображення» у ток-шоу на ВТ «Я маю право на життя: аборти»
У рамках соціального проекту «Я маю право» (ведучий Петро Верзун), Волинським телебаченням знято програму «Я маю право на життя: аборти». У програмі взяли участь студенти Луцького базового медичного коледжу, Волинського обласного центру по профілактиці і боротьбі зі СНІД, представники громадських організацій (ВОГО «Християнський рух за життя», ВОБФ «Переображення»...
 
- читати все
- оn line video
 
08.09.08 Волиняни у програмі «Знайдемо вихід» на Першому Національному
Представники Волинської організації Молодіжний Союз Наша Україна та Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» взяли участь у записі передач «Майбутнє без куріння» та «Секс туризм в Україні», що транслюватимуться на Першому Національному телеканалі в рамках соціального ток-шоу “Знайдемо вихід” (ведуча Наталія Розинська)...
 
- читати все
 
27.08.08 Реабілітаційний центр "Переображення" святкує свій восьмий ювілей
За офіційною статистикою в Україні близько 1 млн. людей, які мають наркотичну залежність та стільки ж залежних від алкоголю. Саме для таких людей з серпня 2000 року при ВОБФ «Переображення» діють центри ресоціалізації нарко – та алкозалежної молоді що успішно співпрацюють з євангельськими церквами «Фіміам», «Голгофа» (м. Луцьк) та «Благодать» (м. Володимир-Волинський)...
 
- читати все
 
26.08.08 Літо 2008. "Переображення" провело 6 наметових духовно-соціальних програм
Упродовж липня-серпня у Луцьку та містах області працівники та волонтери ВОБФ «Переображення» у співпраці з євангельськими церквами у м. Луцьк, Володимир-Волинський, Турійськ, Камінь-Каширський та Любешів, за сприяння місії «Християнське наметове служіння в Україні», провели 6 тижневих духовно-просвітницьких програм у наметі під назвою «Варто жити»...
 
- читати все
 
31.07.08 Нова брошура «Правда про алкоголь»
Продакшн студія «Правда PRO», структурний підрозділ ВОБФ «Переображення», видала нову профілактичну брошуру «Правда про алкоголь», у якій вказана статистика алкоголізму в світі, розкрито вміст та вплив алкоголю на людину в цілому...
 
- читати все
 
30.07.08 Літо 2008. ВОБФ «Переображення» провело 9 таборів
За літні місяці 2008 року «Переображення» спільно з волинськими євангельськими церквами провело 9 таборів для різних категорій: підлітків (з вивченням англійської мови), чоловіків, неповносправних дітей, неповносправних дорослих, молоді, сімейних пар та дітей.
 
- читати все
 
03.07.08 Концерт Ангеліни Гаделії присвячений неповносправним
2.07.08 з 18 год. в приміщенні луцького Народного дому «Просвіта» відбувся фортепіанний благодійний концерт віртуоза Ангеліни Гаделії зі США. У програмі звучали класичні твори Фредеріка Шопена, Людвіга ван Бетховена, Франца Шуберта, Клода Дебюссі, Сергія Рахманінова та Роберта Шумана.
 
- читати все
- оn line video з новин
- оn line video з підсумкової програми
 
01.07.08 Семінар для працівників та волонтерів центру ресоціалізації наркозалежної молоді при ВОБФ «Переображення».
У понеділок, 30.06, у приміщенні церкви «Фіміам» за адресою: м. Луцьк, вул. Станіславського, 15а, відбувся навчальний семінар для працівників та волонтерів Центру ресоціалізації наркозалежної молоді при ВОБФ «Переображення».
 
- читати все
 
30.06.08 ВОБФ «Переображення» у програмі святкування Дня молоді.
З нагоди святкування Дня молоді, 29.06, з метою протидії поширенню негативних явищ у суспільстві та пропагування здорового способу життя, Відділом у справах сім’ї та молоді при міськвиконкомі спільно з громадськими організаціями області проводиться роз’яснювальна робота про шкоду алкоголізму, наркоманії, про венеричні хвороби та СНІД, щоб представити гідну альтернативу для молодого підростаючого покоління.
 
- читати все
 
24.06.08 Веб-конференція ВОБФ «Переображення» на РІСУ
Сьогодні відбулася веб-конференція прес-служби ВОБФ «Переображення» на порталі Релігійно-інформаційної служби України, протягом якої обговорювалися питання профілактики негативних суспільних явищ серед молоді: боротьба з наркоманією, курінням, алкоголізмом та СНІДом.
 
- переглянути конференцію
 
12.06.08 Трансляція фільмів серії «Правда про» на обласних телеканалах
У вихідні дні на волинських обласних телеканалах «Нова Волинь» та ТРК «Аверс» із подальшими повторами транслюватимуться просвітницькі профілактичні фільми «Правда про СНІД», «Правда про алкоголь» та «Правда про наркотики», виготовлені студією «Правда PRO», що є структурним підрозділом Волинського обласного благодійного фонду «Переображення»...
 
- читати все
- оn line video
 
07.06.08 Участь «Переображення» у програмі пришкільного оздоровчого табору
5-7 червня працівники та волонтери ВОБФ «Переображення» взяли участь у програмі пришкільного оздоровчого табору при 24 спеціалізованій школі-ліцеї. Зустрічі щодня відвідувало понад 100 дітей, які у трьох групах займалися спортивними іграми, уроками творчості та обговорювали актуальні теми на уроках християнської етики...
 
- читати все
 
31.05.08 «Правда про куріння» в ефірі обласних телеканалів
Фільм «Правда про куріння» вийде в ефір Волинського телебачення в суботу, 31.05, о 16.25 з повтором о 22.30 та в ефірі телеканалу Аверс у неділю, 1.06, о 17.55 та з повторами у суботу, 7.06, об 11.00 та у неділю, 8.06, о 18.00 з метою досягнути якомога ширшої глядацької аудиторії.
Програма рекомендована для молоді та дорослих...
 
- читати все
- оn line video
 
28.05.08 Правові аспекти боротьби з тютюнопалінням на ВТ
У рамках проведення місячника боротьби з тютюнопалінням у Луцьку, Волинським телебаченням знято програму «Правові аспекти боротьби з тютюнопалінням». У програмі спілкувалися з працівниками та волонтерами Волинського обласного благодійного фонду «Переображення», який має досвід проведення профілактичних програм проти вживання тютюну, алкоголю та наркотиків, допомагає попередити поширення негативних явищ у суспільстві та проводить реабілітацію для людей, що мають нікотинову, алкогольну та наркотичну залежність...
 
- читати все
- оn line video
 
18.05.08 Cімейно-спортивні змагання „Ріпка”
Як не прикро, але сьогодні Україна переживає кризу інституту сім’ї. Батьки стають все більш байдужими до виховання дітей, а діти відплачують їм непослухом та бунтом.
Внесли свою лепту у подолання цієї проблеми працівники та волонтери Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» та церква Євангельських християн баптистів «Голгофа», які провели у неділю, 18.05, у місті Луцьку сімейно-спортивні змагання під назвою «Ріпка», приурочені до Міжнародного дня сім’ї...
 
- читати все
 
29.04.08 Новий фільм студії «Правда PRO» — «Найважливіше рішення в житті»
Відзнятий фільм є циклом телепередач. У 4-х серіях, кожна тривалістю 20 хв., автор, ведучий та режисер Сергій Шараєвський у простій та доступній формі відкриває християнські істини про мету життя людини, гріх, Божу любов та справедливість, спасіння в Ісусі Христі, віру та покаяння. Передача знята не в стилі „розмовляючої голови”, а як захоплюючий інтерактивний фільм...
 
- читати все
- оn line video
 
19.04.08 Навчальний семінар у кабінеті фізичної реабілітації
17-19 квітня в кабінеті служіння фізичної реабілітації неповносправних з спинномозковою травмою, який діє при ВОБФ «Переображення», відбувся навчальний семінар для всіх бажаючих з метою навчити служити людям з інвалідністю.
Щодня на зустрічах були присутні родичі неповносправних та люди з команди, яка займається служінням для інвалідів...
 
- читати все
 
18.04.08 Профілактичні зустрічі ВОБФ "Переображення"
На основі спільного наказу Управління молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, Управління освіти та науки Волинської облдержадміністрації, УМВС у Волинській області, МНС у Волинській області, Волинського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, Волинським обласним благодійним фондом «Переображення» в навчальних закладах м. Володимир-Волинського та району з 8 по 11 квітня та м. Ковеля з 15 по 18 квітня проводилися профілактичні зустрічі, під час яких учням та студентам розповідали про шкідливість алкоголю, тютюнопаління та наркоманії...
 
- читати все
-відгуки про зустрічі
 
13.04.08 Футбол. Наші виграли!
Команда ВОБФ «Переображення» - переможець міжнародного турніру з міні-футболу серед молодіжних громадських організацій, які змагалися за кубок Луцького міського голови Богдана Шиби.
12 – 13 квітня на футбольному майданчику зі штучним покриттям на базі Волинського обласного військового ліцею ім. Івана Богуна відбувся відкритий турнір з міні-футболу серед молодіжних громадських організацій міста на кубок Луцького міського голови...
 
- читати все
 
01.04.08 Батьківський лекторій у Новограді
У вівторок, 1 квітня, у міському Палаці культури м. Новоград-Волинський Житомирської області відбувся загальноміський батьківський лекторій. Ця подія викликала зацікавлення у жителів міста – великий зал Палацу культури, в якому понад 500 місць, був заповнений батьками, вчителями, представниками влади на міському та обласному рівнях, депутатами, чиновниками та усіма не байдужими до питання виховання підростаючого покоління...
 
- читати все
 
20.02.08 Відкритий лист до Міністра освіти та відповідь з МОН
Волинський обласний благодійний фонд «Переображення» звернувся з відкритим листом до Міністра освіти та науки України Івана Вакарчука з приводу запровадження в навчальних закладах факультативного курсу «Толерантність», який розробили спеціалісти програми розвитку ООН, зокрема щодо участі в ньому гей-активістів...
 
- читати все
 
4.01.08 Kids Games у 24 школі-ліцеї
А на цих зимових канікулах олімпійські ігри „Kids Games” завітали у 24 спеціалізовану школу-ліцей. Дійство відбувалося впродовж 3-х днів у період зимових канікул і об’єднало понад 70 дітей та підлітків. У програмі змагань було урочисте відкриття з виступом групи з напівбойового мистецтва капуеро та привітаннями від адміністрації школи та ВОБФ „Переображення”, а також роз’яснення правил поведінки, техніки безпеки та графіку проведення зустрічей...
 
- читати все
 
27.12.07 Акція "Колеса для світу"
Працівниками та волонтерами Волинського обласного благодійного фонду „Переображення”(Луцьк, Україна) за сприяння місії „Джоні та друзі” (Агора Хілс, США) проводилася благодійна акція „Колеса для світу”, яка відбувалася в обласному центрі 25-27 грудня в приміщенні церкви „Фіміам” за адресою: вул.Станіславського, 15а. Впродовж 3-х днів з 9 до 17 години було заплановано прийняти 140 неповносправних, а саме стільки візочків вдалося передати меценатами для цієї акції. Тим, хто цього потребує, окрім візочків, роздавали ходунці, милиці, палиці, „крабики” ...
 
- читати все
 
15.12.07 Другі рекреаційні ігри Волині
Люди, що обмежені у рухових можливостях, обмежені й у спілкуванні. На жаль, вони не є такі мобільні, як ми, що можемо одночасно бігти та їсти чи говорити по мобільному телефону. Їхнє життя вимірюється іншими ракурсами, у них інші проблеми. Саме таким людям ми, християни, повинні служити...
 
- читати все
- оn line video
 
02.12.07 Презентація фільму "Правда про алкоголь"
В Луцькому народному домі «Просвіта» відбувалася презентація фільму, було дуже багато людей. Балкон та зал були переповнені людьми, які хотіли дізнатися правду про алкоголь, було дуже багато людей, яких саме проблема алкоголізму привела у зал шукати виходу.
Презентація розпочалася співом християнських музичних гуртів з церкви «Фіміам» та церкви «Божий Дизайн»...
 
- читати все
- оn line video перша частина
- оn line video друга астина
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34