ru  en            
 
 
01.12.08 «Правда про СНІД» кожному старшокласнику луцьких шкіл

З нагоди відзначення 1 грудня міжнародного Дня боротьби зі СНІДом, Управління освіти Луцької міської ради спільно з працівниками та волонтерами Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» та педагогічним складом шкіл міста, розповсюджували профілактичну брошуру «Правда про СНІД» для учнів міських шкіл.


Впродовж першого тижня грудня у всіх школах обласного центру для учнів 5-х – 11-х класів буде розповсюджено 18 000 брошур «Правда про СНІД», виданих студією «Правда PRO» (структурного підрозділу ВОБФ «Переображення»), у якій є відповіді на актуальні питання: що таке СНІД; історія розповсюдження; шляхи інфікування; статистики; як себе вберегти від СНІДу; розповіді ВІЛ-позитивних людей, що живуть повноцінним життям. Також у деяких школах організатори транслюватимуть профілактичний фільм «Правда про СНІД» (знятий Волинською обласною державною телерадіомовною компанією спільно зі студією «Правда PRO» у 2006 році) та організовуватимуть лекторії на вищевказану тему.

Брошури профінансовані Релігійним товариством «Місійна книжкова фабрика «Християнське життя» (ВСО ЄХБ) м. Луцьк з ціллю протидії поширенню венеричних хвороб та СНІДу, формуванню здорового способу життя та популяризації християнських цінностей серед учнів у навчальних закладах.

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
+38(050)969-21-14
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34