ru  en            
 
 
29.11.08 ІІІ рекреаційні ігри для неповносправних на Волиніоn line video з новин на ТРК "Аверс"

В суботу, 29 листопада, з 10 години в приміщенні фізкультурно-спортивного товариства „Колос”, що у м. Луцьку (вул. Писаревського, 3), відбулися ІІІ рекреаційні ігри для неповносправних на Волині. Такі ігри організатори (Центр інвалідного спорту Волині, Волинський обласний благодійний фонд „Переображення”, Луцький інститут розвитку людини університету “Україна” та Львівська обласна організація активної реабілітації неповносправних осіб «Стимул») втретє проводили в області в рамках святкування Міжнародного дня інвалідів, який відбудеться 3 грудня.


Ігри організовані з метою залучення неповносправних осіб до здорового способу життя, занять оздоровчим спортом та інтеграції в суспільство, сприяння створенню спортивних секцій для неповносправних, які вирішать займатися спортом на професійному рівні та духовної підтримки людей з обмеженими руховими можливостями.


Понад 50 учасників з міста та області на візках мали змогу брати участь у таких рекреаційно-спортивних дисциплінах на візках, як регбі (з м’ячем на візку доїхати до воріт противника), бочія (влучно кидати м’яч у ціль), слалом на візку (катання з перешкодами у вигляді архітектурних бар’єрів), хокей, дартс (кидання дротиків у ціль), настільний теніс та інші. У розпорядку дня було заплановано обов’язкове тренування та ознайомлення з основами техніки та правил гри вище перерахованих видів спорту у першій половині дня, обід та безпосередньо ігри з обов’язковим нагородженням усіх переможців та учасників цінними призами та подарунками від організаторів змагань.


Неповносправних осіб спеціалізованим транспортом доставляли до місця проведення змагань, а люди, що потребували сторонньої допомоги, були забезпечені супроводжуючими особами для допомоги в прийнятті участі в рекреаційних іграх. На урочистому відкритті програми представники оргкомітету, міської та обласної влади привітали учасників з святом та побажали успіхів та наснаги у змаганнях та житті.


Для довідки: Подібні програми є лише одним із напрямів роботи з неповносправними, яку активно здійснюють працівники та волонтери ВОБФ «Переображення» спільно з державними та громадськими структурами країни для соціальної та духовної допомоги людям на візочках. Для людей з особливими потребами проводить щотижневі групи духовної підтримки та вивчення Біблії, двічі на місяць гуртки творчості «Умілі ручки», звершується регулярне відвідування неповносправних вдома з метою допомоги у вирішенні звичайних побутових потреб та літні табори відпочинку для неповносправних дорослих та дітей з батьками (відповідальний за роботу з неповносправними Больчук Сергій 80506024513). Також надається фізична реабілітація неповносправним після інсульту, зі спинномозковою травмою та особам з дитячим церебральним паралічем (директор кабінету реабілітації Гайдук Вадим 80985825500).


Лише об’єднавши зусилля владних структур, громадських організацій, християнських церков та усіх небайдужих до цієї теми ми зможемо допомогти людям, що потрапили у біду.

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
+38(050)969-21-14
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34