ru  en            
 
 
02.12.07 Презентація фільму "Правда про алкоголь"

Усі люди бачать поруч алкоголіків. Від них неприємно пахне. Вони брудні. Вони говорять щось немудре. Нам вони бридкі. Але жоден з них не розпочинав з того, що напившись вперше почав валятися під парканом. Все розпочиналося банально – перша склянка пива з друзями, перший келих вина на свято, перша чарка шампанського чи лікеру під типовий тост «За здоров’я, любов та дружбу!»

З екранів телевізорів на нас «виливають» рекламу понад 70 видів алкогольних напоїв. У пересічного громадянина під таким тиском складається враження, що якщо він не п’ю, то це щось не добре. Так думають і помиляються мільйони молодих людей, які починають вживати алкоголь і під його впливом втрачають розум та сумління. В результаті цього в Україні 900 000 офіційно зареєстрованих алкоголіків (кожен 43-й), і це лише видима частина айсберга.

Україна займає перше місце по виготовленню алкогольних напоїв. Батьки спиваються. П’яні водії потрапляють у дорожньо-транспортні пригоди. Напившись люди вдома бажають запалити цигарку, але, не контролюючи власних дій, згорають живцем.

У чому проблема? Люди не знають усієї правди. Правди про алкоголь.

Саме під такою назвою вийшов новий просвітницький фільм Сергія Шараєвського «Правда про алкоголь». Він був відзнятий на основі реальних подій у місті Луцьку, у ньому дуже багато інтерв’ю з різними людьми, починаючи від професорів та вчителів і закінчуючи останнім алкоголіком, який себе таким не вважає.

Фільм дуже динамічний. Відзнятий у молодіжному стилі. Його можна переглянути на одному диханні. З перших хвилин фільму і до кінця відкривається важлива істина, що алкоголь це не вихід, це глухий кут.

Цей фільм є продовженням серії фільмів «Правда про наркотики», «Правда про куріння», «Правда про СНІД».


Саме тому, коли в Луцькому народному домі «Просвіта» відбувалася презентація фільму, було дуже багато людей. Балкон та зал були переповнені людьми, які хотіли дізнатися правду про алкоголь, було дуже багато людей, яких саме проблема алкоголізму привела у зал шукати виходу.

Презентація розпочалася співом християнських музичних гуртів з церкви «Фіміам» (пастор церкви Миронюк Павло) та церкви «Божий Дизайн» (пастор церкви Шараєвський Сергій).


Між піснями люди, що мали раніше алкогольну залежність, розповідали про свої страхи та переживання, про те, як знайшли вихід в Ісусі Христі та вірі у Нього. Свідоцтва Подоляна Олександра, який відморозив пальці на ногах «по п’янці»; Бондарука Андрія, який соромився власного батька-алкоголіка, зарікався сам ніколи не пити, але підрісши пішов його слідами; та Лізової Тетяни, яка пила так, що її власні діти переживали за маму більше ніж вона сама, - спонукали слухачів на реальних фактах з життя ще раз переконатися, що алкоголізм - це зло. Коли після розповіді про власне життя Подолян Олександр та Бондарук Андрій співали пісні для слави Божої, це був дійсно хвилюючий момент, оскільки тільки Бог може звільнити людину від будь-якої залежності.

Розкривав тему ведучий Шевчук Дмитро, який сам, будучи раніше наркоманом, доступно та зрозуміло, на основі власного досвіду переконував присутніх у згубності шкідливих звичок.


Під оплески та овації присутніх на сцену вийшов режисер Сергій Шараєвський. Він пояснив, що знімали цей фільм з метою показати людям усю правду про гріх алкоголізму. Багато людей, що вже переглянули цей фільм, зізнавалися, що реально задумалися над своєю шкідливою звичкою та більше почали думати про віру в Бога.

Перед першим офіційним прем’єрним показом фільму молодь підготувала чудову сценку «Сумка гріха», у якій був показаний механізм дії гріха у житті людини.


Під час показу увага людей була прикута до екрану, оскільки фільм направду дуже цікавий.

На завершення програми Павло Миронюк, пастор церкви «Фіміам», пояснив присутнім значення біблійного тексту: «Бо хто ким переможений, той тому й раб» (2 Пет. 2:19) та спонукав людей шукати Бога, оскільки тільки через віру у Нього кожен з нас зможе знати усю правду про будь-які питання, що хвилюють та цікавлять нас.

В планах з 2008 року запустити сайт www.pravdapro.org, на якому буде більше інформації на теми вже відзнятих фільмів, а також є ідеї створити нові фільми «Правда про секс» та «Правда про сім’ю».

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
+38(050)969-21-14
 
<<<всі новини
- більше про фільм
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34