ru  en            
 
 
26.08.08 Літо 2008. "Переображення" провело 6 наметових духовно-соціальних програм

Упродовж липня-серпня у Луцьку та містах області працівники та волонтери ВОБФ «Переображення» у співпраці з євангельськими церквами у м. Луцьк, Володимир-Волинський, Турійськ, Камінь-Каширський та Любешів, за сприяння місії «Християнське наметове служіння в Україні», провели 6 тижневих духовно-просвітницьких програм у наметі під назвою «Варто жити».


У великому наметі місткістю 350 посадочних місць впродовж тижня у вищезгаданих населених пунктах проводилися програми, на яких обговорювалися актуальні теми для дітей, молоді, молодих сімей та старших, а також звершувалася соціальна робота з незрячими, дітьми-інвалідами, дітьми вулиці та незахищеними категоріями населення. На зустрічах обговорювали теми самотності, побудови гармонійних сімейних стосунків, як уникнути різного виду залежностей, азартних ігор тощо з метою попередження і профілактики негативних явищ у суспільстві – алкоголізму, наркоманії, тютюнопаління та ін.


Як повідомив Миронюк Павло, голова ВОБФ «Переображення», через такі програми наші земляки мали змогу більше почути про Бога, Біблію та духовні питання, а також більше подумати про важливість правильного вибору в житті, та потребу берегти себе від згубних звичок, що руйнують життя.

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
+38(050)969-21-14
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34