ru  en            
 
 
30.07.08 Літо 2008. ВОБФ «Переображення» провело 9 таборівЗа літні місяці 2008 року ВОБФ «Переображення» спільно з волинськими євангельськими церквами «Фіміам», «Перлина», «Дім Євангелія» (м. Луцьк), «Благодать» (м. Володимир-Волинський) та «Еммануїл» (м. Турійськ) провело 9 таборів для різних категорій: підлітків (з вивченням англійської мови), чоловіків, неповносправних дітей, неповносправних дорослих, молоді, сімейних пар та дітей.


Таборування відбувалися у таборі «Берізка» (с.Озеро Ківерцівського р-ну), на березі оз. Бережисте та оз. Пісочне (с.Сушибаба та с.Пересіка Турійського р-ну). За час проведення таборів майже 800 людей мали змогу бути учасниками програм у таборах.


Упродовж таборувань учасники мали нагоду проживати у стаціонарних будинках чи теплих наметах, харчуватися 4 рази протягом дня, робити ранкову зарядку, бути учасниками ранкових та вечірніх програм, слухати лекції на актуальні теми, виготовляти сувеніри власними руками на заняттях «Крафт», грати у спортивні загально табірні ігри та естафети, купатися в озері, кататися на конях, гуляти на свіжому повітрі, пробувати свої сили на гуртках творчості та розмірковувати на біблійні теми у дискусійних групах.


Як повідомив Миронюк Павло, голова ВОБФ «Переображення», подібні таборування допомагають учасникам знаходити нових друзів, гарно відпочивати, більше дізнаватися про Бога та розмірковувати про духовність. Ці табори є альтернативою для всіх учасників і показують важливість правильного вибору в житті та потребу берегти себе від згубних звичок, які руйнують життя.

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
+38(050)969-21-14
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34