ru  en            
 
 
31.07.08 Нова брошура «Правда про алкоголь»Продакшн студія «Правда PRO», структурний підрозділ ВОБФ «Переображення», видала нову профілактичну брошуру «Правда про алкоголь», у якій вказана статистика алкоголізму в світі, розкрито вміст та вплив алкоголю на людину в цілому, міфи та ступені алкогольного сп’яніння, наслідки вживання пива, залежності від вживання спиртного, а також наведено багато прикладів із життя залежних від алкоголю «зірок» та показано вихід з алкогольної залежності.

Як повідомив нам автор брошури Сергій Шараєвський: «Цей буклет створений для розповсюдження під час профілактичних програм для молоді та рекомендований фондом «Переображення» як матеріал для навчальних закладів. Вірю, що такі матеріали допомагатимуть застерегти підростаюче покоління від вживання алкогольних напоїв, які нищать особистість».

Брошуру наразі видано двома тиражами. 100 000 профінансовані Релігійним товариством «Місійна книжкова фабрика «Християнське життя» (ВСО ЄХБ) м. Луцьк та 20 000 у рамках проекту „Друк профілактичних брошур „Правда про алкоголь” та „Правда про куріння”, що фінансуються Управлінням молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації.

Для довідки:

ВОБФ «Переображення» з 2000 року проводить профілактичні програми у Луцьку та області, а з 2003 року успішно займається з людьми, які мають наркотичну та алкогольну залежність, у 3 реабілітаційних центрах, які входять у державну мережу Центрів ресоціалізації наркозалежної молоді «Твоя перемога»: «Переображення» – контактні особи Нечипорук Олег 80951675443 (чоловіче відділення) та Маносюк Олена 80506469223 (жіноче відділення), «Метаноя» – контактна особа Бондарук Дмитро 80969133012, «Нове життя» – контактна особа Подловкіна Вікторія 80931434854.

Студія «Правда PRO» є структурним підрозділом ВОБФ «Переображення» та займається створенням профілактичних фільмів та брошур на актуальну тематику й уже створила фільми «Правда про наркотики», «Правда про СНІД», «Правда про куріння», «Правда про алкоголь» та «Найважливіше рішення в житті», які неодноразово транслювалися під час профілактичних програм у навчальних закладах України та на обласних телеканалах, отримали численні нагороди на багатьох конкурсах та кінофестивалях. У планах створення - фільми про секс та сім’ю. Також видано профілактичні брошури «Правда про наркотики», «Правда про СНІД» та «П’ять кроків до смерті», у планах розробка та друк брошур «Правда про куріння» та «Правда про аборт».

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
+38(050)969-21-14
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34