ru  en            
 
 
01.11.08 «Переображення» провело «Дитячі ігри» у ЗОШ № 20 м. Луцьк

29 – 31 жовтня 2008 року, у дні осінніх канікул, «Дитячі ігри» для дітей 2-6 класів завітали у луцьку ЗОШ № 20. Волонтери Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» мали змогу працювати для 110 дітей, щоб вони якомога краще провели час на канікулах через спортивні змагання, уроки творчості та християнської етики. «Дитячі ігри» відбулися у рамках проекту «Дитячі олімпійські ігри» – спортивні змагання, уроки творчості та етики для дітей та підлітків», що частково фінансується через Відділ у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради.


Впродовж трьох днів діти грали спортивні ігри та естафети, були на уроках християнської етики (основні теми для обговорення «Послух Богу та батькам», «Бог Творець усього» – особливість кожної людини на землі, та «Ти можеш жити значно краще» – переміна життя, протидія згубним звичкам).


Також школярі творчо робили своїми руками різні вироби, які вони брали додому, щоб подарувати найближчим людям, а після змагань мали змогу підкріпити сили соком та булочкою від організаторів змагань.


А в останній день на закритті «Дитячих ігор» нагороджували переможців. З дев’яти команд три команди перемогли, зайнявши 1-е, 2-е та 3-є місця та отримали медалі та подарунки. Також кожній дитині, що була учасником ігор, були роздані пам’ятні подарунки.


Діти дуже добре провели осінні канікули. Лідери, що допомагали в таборі, були задоволені, що плідно попрацювали для дітей на канікулах. Маємо надію, що подібні програми спонукуватимуть дітей до духовності та сприятимуть формуванню здорового способу життя у підростаючого покоління.

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
+38(0332)76-72-34
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34