ru  en            
 
 
29.04.08 Новий фільм студії «Правда PRO» — «Найважливіше рішення в житті»

На свято Пасхи відбулася презентація довгоочікуваного 5-го фільму студії «Правда PRO» з назвою «Найважливіше рішення в житті».


Чому саме «Найважливіше рішення в житті»? Тому що нам щодня доводиться приймати якісь рішення. Йдучи вулицею, ми вирішуємо, у яке кафе зайти. Коли сідаємо за столик, вибираємо, що замовити — чай чи каву. Коли принесуть рахунок, вирішуємо: платити великою купюрою чи дати декілька дрібних. Проте, такі рішення ніщо у порівнянні, наприклад, з вибором освіти, роботи або супутника життя. Але існує ще важливіше рішення, від якого залежить не лише життя на землі, але й уся наша вічність. Це і є найважливіше рішення в житті.


Відзнятий фільм є циклом телепередач. У 4-х серіях, кожна тривалістю 20 хв., автор, ведучий та режисер Сергій Шараєвський у простій та доступній формі відкриває християнські істини про мету життя людини, гріх, Божу любов та справедливість, спасіння в Ісусі Христі, віру та покаяння. Передача знята не в стилі „розмовляючої голови”, а як захоплюючий інтерактивний фільм. В ній присутні ігрові сцени, екшн, гумористичні сюжети, опитування жителів міста Луцька, розповіді з життя, відгуки різних священнослужителів та багато іншого.


Студія є структурним підрозділом Волинського обласного благодійного фонду «Переображення». За час свого існування уже створено профілактичні фільми «Правда про наркотики», «Правда про СНІД», «Правда про куріння» та «Правда про алкоголь», знані далеко за межами Волині та популярні серед молоді та дорослих.


Адміністратор проекту: Дмитро Шевчук.
Оператор: Юрій Ребрик.
Монтаж: Сергій Шараєвський.
Музичне оформлення: Олександр Слобода.
Художник: Юрій Деркач.
Комп’ютерна графіка: Вадим Дричик.У планах студії «Правда PRO» здійснення проекту за підтримки міського відділу молоді та спорту — створення фільму «Правда про секс» (10 серій по 30 хв.) на актуальні теми для молоді („Сексуальне насилля”, „Порнографія”, „Гомосексуалізм”, „ІПСШ”, „Аборти”, „Емоційні наслідки”, „Щасливий шлюб”, „Як протистояти спокусі?”, „Закоханість чи кохання?”, „Вічно живий секс”), розробка і друк брошур «Правда про куріння» та «Правда про алкоголь».

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
+38(050)969-21-14
 
<<<всі новини
-більше про фільм
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34