ru  en            
 
 
15.12.07 Другі рекреаційні ігри на Волині для неповносправнихоn line video святкування, ІІ рекреаційні ігри

Люди, що обмежені у рухових можливостях, обмежені й у спілкуванні. На жаль, вони не є такі мобільні, як ми, що можемо одночасно бігти та їсти чи говорити по мобільному телефону. Їхнє життя вимірюється іншими ракурсами, у них інші проблеми. Саме таким людям ми, християни, повинні служити.

Коли у 2001 році в автокатастрофі дуже постраждала Наталія Больчук, знайомі їхньої сім’ї, віруючі і невіруючі, задавали запитання Богу: чому? Нині є відповідь на це запитання: щоб її серце горіло до праці з такими, як і вона. Тому в суботу, 15 грудня, з 10 години в приміщенні фізкультурно-спортивного товариства „Колос” у м. Луцьку (вул.Писаревського, 3) відбулися рекреаційні ігри для неповносправних. Такі ігри вдруге проводилися на Волині в рамках святкування Міжнародного дня інвалідів.

Організатором заходу виступив Центр інвалідного спорту Волині та Волинський обласний благодійний фонд „Переображення” спільно з Львівською обласною організацією активної реабілітації неповносправних осіб «Стимул». Метою акції є залучити неповносправних до активного способу життя та показати їм, що світ не без добрих людей, життя продовжується, Бог любить кожного і має чудовий план стосовно їхнього життя.

Про масштабність акції свідчить той факт, що на зустрічі було присутньо 50 учасників з міста та області, кожен з учасників прибув з членами своїх сімей, також на час проведення змагань тим, хто потребував, було приставлено по одному помічнику, які допомагали неповносправним бути повноцінними учасниками програми.


Програма передбачала такі рекреаційно-спортивні дисципліни на візках, як регбі (з м’ячем на візку доїхати до воріт противника), бочія (влучно кидати м’яч у ціль), слалом на візку (катання з перешкодами у вигляді архітектурних бар’єрів), хокей, дартс (кидання дротиків у ціль), настільний теніс та інші. У розпорядку дня було обов’язкове тренування та ознайомлення з основами техніки та правил гри вище перерахованих видів спорту у першій половині дня, обід та безпосередньо ігри з обов’язковим нагородженням усіх переможців та учасників.


Програма була організована на високому рівні, на зустрічі були присутні лікарі, що стежили за станом здоров’я учасників, під час перерв всі мали унікальну можливість познайомитися та поспілкуватися з людьми, які мають подібні проблеми зі здоров’ям.


Найважливішим та найбільш хвилюючим моментом для усіх учасників програми було звернення пастора церкви Фіміам Павла Григоровича Миронюка до усіх присутніх. Він підбадьорив учасників змагань, прояснивши біблійні твердження про те, що ті, хто віруватимуть у Бога, матимуть після воскресіння нові здорові тіла, не обмежені у фізичних можливостях. Такі слова не лишили байдужими ні неповносправних, ні їхніх близьких та родичів, ні організаторів програми.

Акція проводилася з метою підготовки до безкоштовного розповсюдження 140 інвалідних візочків для інвалідів нашої області 25-27 грудня цього року у приміщенні церкви „Фіміам” (за адресою - вул.Станіславського, 15а).

На зустрічі також проводилася благодійна лотерея для всіх учасників. Її організував Костюк Юрій, чемпіон IX зимових паралімпійських ігор в Турині у 2006 році. Головний приз лотереї – новенький телевізор - отримав Зінчук Тарас з міста Ківерці.


Кожному учаснику подарували настінні календарі на 2008 рік з християнськими текстами, аби, дивлячись на них, спостерігати, коли будуть наступні зустрічі – літній табір для неповносправних, рекреаційні ігри та зустрічі вивчення Біблії.

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
+38(050)969-21-14
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34