ru  en            
 
 
4.01.08 Kids Games у 24 школі-ліцеї

У дні шкільних канікул дітей від телевізора навіть за вуха відтягти не можна... вони мають нагоду відіспатися, в черговий раз полінуватися, не виконувати свої домашні обов’язки, аргументуючи це тим, що у них заслужені канікули. І тут не допоможе ніжний мамин голос чи „Мамулин торт”, іноді безсилими у цьому випадку залишається навіть суворий голос тата та підкупи бабусі чи дідуся. Щоб залучити дітей до чогось доброго у дні шкільних канікул, потрібно набагато більше. На Волині знають, як зацікавити школярів до активної діяльності навіть з самого ранку у дні шкільних канікул.

Робота з дітьми та підлітками вимагає особливої уваги та підготовки, оскільки діти завжди особливі. Їх можна обманути лише один раз, можна втратити їхню довіру один раз, можна не виконати обіцяне теж, на жаль, лише один раз.


Саме тому у Волинському обласному благодійному фонді „Переображення” важливе значення надається роботі з дітьми та підлітками. При центрі для роботи з дітьми та підлітками є такі напрямки: маленька школа (підготовка дітей до школи), підлітковий клуб „AWANA” і від недавнього часу розпочалася активна праця підліткового руху „Спадщина”.

Коли у лютому 2007 року на Волинь завітав представник Міжнародної спортивної коаліції Іван Бичков, з лідерами дитячого та підліткового служіння було проведено семінар-презентацію дитячих ігор „Kids Games”, які знані у багатьох країнах світу. Потім у травні проводили навчальну конференцію для команд з Волинської, Рівненської та Хмельницької областей. Упродовж літа на Волині відбувався Перший підлітковий фестиваль у с.Нуйно Камінь-Каширського району, що зібрав близько 300 учасників. Ще проводилися триденні олімпійські ігри „Kids Games” у 16 та 20 школах міста Луцька, які об’єднали понад 250 учасників.


А на цих зимових канікулах олімпійські ігри „Kids Games” завітали у 24 спеціалізовану школу-ліцей. Дійство відбувалося впродовж 3-х днів у період зимових канікул і об’єднало понад 70 дітей та підлітків. У програмі змагань було урочисте відкриття з виступом групи з напівбойового мистецтва капуеро та привітаннями від адміністрації школи та ВОБФ „Переображення”, а також роз’яснення правил поведінки, техніки безпеки та графіку проведення зустрічей.


Упродовж проведення ігор діти прокидаючись поспішали снідати та прямували до школи, оскільки саме тут усе розпочиналося із зарядки, далі проводилися цікаві спортивні конкурси, естафети та змагання, після яких діти уважно слухали уроки морально-етичних цінностей та виявляли свої здібності на уроках творчості. Далі була нагода пострибати на батуті та посмакувати запашними булочками з соком, бананами і поласувати солодощами.

Про зацікавленість дітьми олімпійськими іграми свідчить той факт, що дванадцятирічний Сергій добровільно відмовився від поїздки з батьками у Карпати, аби бути учасником змагань та разом зі своєю командою завоювати перше місце, отримавши дорогоцінну нагороду – „золоту” медаль. А батькам довелося відкласти поїздку до закінчення змагань. Мрії збуваються...


З нетерпінням діти чекали фіналу змагань, оскільки після цього можна було полегшено перевести подих та очікувати нагородження за здобуті перемоги. А воно таки прийшло, ніхто з учасників змагань не був засмучений подарунком чи медалями за зайняті перше, друге та третє місця. Радіючи перемогами та досягненнями, діти з нетерпінням очікують наступних олімпійських змагань „Kids Games”.

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
+38(050)969-21-14
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34