ru  en            
 
 
30.10.08 «Переображення» провело «Дитячі ігри» у Володимирі-Волинському

У період осінніх канікул з 27 по 29 жовтня на базі Володимир-Волинського НВК № 3 представниками Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» були проведені «Дитячі ігри» для учнів шкіл міста.

Активними формами відпочинку було охоплено 150 учнів 2-6 класів, які змістовно та цікаво провели канікулярний час.


Під час проведення «Дитячих ігор» учні мали змогу проявити спритність, кмітливість, взаємодопомогу, почуття дружби до ближнього та взаємовиручку.


Такий захід швидко став улюбленим серед школярів. Діти із задоволенням приймали участь у спортивних естафетах, колективній творчості та заняттях з християнської етики. Це сприяло вихованню у них морально-етичних почуттів, самокерованості та навичок спілкування. Учні мали змогу проявити свої особисті неповторні якості, вміння добре поводитися в колективі, спілкуватися, висловлювати свої думки незалежно від стану здоров’я, здібностей, фізичних даних та рівня розумових можливостей.


Проведення у місті «Дитячих ігор» є актуальним з огляду на проблеми суспільства, адже, як стверджує світова наука, лише ? частина людей адаптована, пристосована до життя. Тому перед дорослими стоїть нелегке завдання «озброїти» дитину навиками здорового способу життя, стійкості до незгод, витривалості, уміння налагоджувати стосунки, вчитися на помилках, що успішно реалізували представники фонду «Переображення» під час роботи з дітьми.


Про результати змагань свідчать відгуки учасників: «Шановні організатори олімпіади! Вам дуже вдячні учні ЗОШ № 2 та вчителі фізичної культури за добре організовані змагання. Естафети були дуже цікаві, діти із великим задоволенням брали участь і боролись за першість. Паралельно з перевіркою фізичних сил учнів завдяки різних змагань ви змогли посіяти в душу кожного зернинку духовної віри та допомогли спланувати дозвілля дітей на канікулах.»

29 жовтня 2008 року
Заступник директора НВК № 3
В.В. Дидич

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
+38(0332)76-72-34
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34