ru  en            
 
 
15.12.08 Благодійний концерт «Подаруй дитині радість»оn line video про концерт

Євангельська церква «Фіміам» спільно з Волинським обласним благодійним фондом «Переображення» з нагоди різдвяних та новорічних свят провела благодійну акцію «Подаруй дитині радість» з метою збору коштів для дітей зі спеціалізованої школи-інтернату м. Рожище.


Для досягнення мети організатори провели благодійний концерт за участю дітей дитячого клубу «Смайлик», який успішно діє уже впродовж 3-х років при церкві «Фіміам», та за виручені кошти з продажу квитків (10 грн. з однієї людини), придбали подарунки дітям на суму майже 2000 грн.


На концерті для 140 присутніх діти лялькового театру клубу «Смайлик» підготували постанову «Чи існує Бог?» та показали театралізовану різдвяну постанову «Дідусь Ніколас». Ведучий програми привітав присутніх з різдвяними та новорічними святами і спонукав усіх присутніх допомогти знедоленим дітям зі школи-інтернату м. Рожище.


Після загальної зустрічі відбулася ярмарка товарів, які власноруч виготовили вчителі дитячого клубу, щоб також внести свою лепту у благодійну справу.


Як повідомила нам Олена Собор, подібні зустрічі допомагають виховувати у дітей співчуття до знедолених та сприяють бажанню дітей жертвувати тим, хто має у цьому потребу. Віримо, що, проводячи такі програми, ми виконуватимемо повеління Ісуса Христа про допомогу тим, хто має у цьому потребу.

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
+38(050)969-21-14
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34