ru  en            
 
 
14.10.08 Профілактика негативних суспільних явищ в Україні розпочинається з Луцька
26 вересня та 11 жовтня працівники Волинського обласного благодійного фонду (ВОБФ) «Переображення» взяли участь у навчальних семінарах у містах Одеса та Красний Луч (Луганська обл.), організованих євангельсько-баптистськими церквами. Представники фонду Олександр Самрук та Віталій Ляснік розповідали слухачам про проведення профілактичних програм проти таких негативних суспільних явищ, як алкоголізм, наркоманія тощо. Волиняни навчали своїх колег з півдня та сходу України як працювати в навчальних закладах з метою пропагування християнських принципів та популяризації здорового способу життя.


На зустрічах були присутні представники громадських організацій та євангельських церков, які вже працюють, або ж планують розпочинати роботу по профілактиці серед учнів та студентів у навчальних закладах своєї області.


Як повідомив Віталій Ляснік, заступник голови ВОБФ «Переображення», на зустрічі в Одесі було присутніх понад 100 учасників, а у місті Красний Луч понад 400. Це була хороша нагода говорити про переваги проведення профілактичної роботи як громадської діяльності. Ми розповідали про досвід профілактичної роботи у Луцьку, співпрацю з іншими громадськими організаціями та владними структурами, оскільки за минулий навчальний рік профілактикою було охоплено понад 10 тис. учнів та студентів.


Для довідки: ВОБФ «Переображення» з 2000 року за сприяння Волинської обласної державної адміністрації, Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, Відділу у справах сім’ї та молоді Луцької Міської Ради та Управління освіти та науки Волинської облдержадміністрації проводить профілактичні програми у навчальних закладах Луцька та області на теми «Правда про наркотики», «Правда про куріння», «Правда про СНІД», «Правда про алкоголь», «Правда про залежності від ігрових автоматів», «Правда про інтимні відносини» та ін. через регулярні зустрічі з учнями, студентами та їхніми батьками, показ профілактичних фільмів знятих студією «Правда PRO» та розповсюдження тематичних брошур.


Нині ВОБФ «Переображення» з метою поширення профілактичної роботи в країні працює над реєстрацією Всеукраїнського благодійного фонду «Переображення» з структурними підрозділами в усіх обласних центрах України.

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
+38(050)969-21-14
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34