ru  en            
 
 
30.06.08 ВОБФ «Переображення» у програмі святкування Дня молоді.
З нагоди святкування Дня молоді, 29.06, з метою протидії поширенню негативних явищ у суспільстві та пропагування здорового способу життя, Відділом у справах сім’ї та молоді при міськвиконкомі спільно з громадськими організаціями області проводиться роз’яснювальна робота про шкоду алкоголізму, наркоманії, про венеричні хвороби та СНІД, щоб представити гідну альтернативу для молодого підростаючого покоління.


Саме тому впродовж травня–липня у вихідні на волинських обласних телеканалах «Нова Волинь» та ТРК «Аверс» із подальшими повторами транслювалися просвітницькі профілактичні фільми, рекомендовані для молоді та дорослих, - «Правда про СНІД», «Правда про алкоголь» та «Правда про наркотики», виготовлені студією «Правда PRO», яка є структурним підрозділом Волинського обласного благодійного фонду «Переображення».


В неділю, 29.06, під час святкування Дня молоді з 12 до 18 години при вході в парк культури та відпочинку ім. Лесі Українки працівники та волонтери фонду розмістили інформаційний стенд про діяльність ВОБФ «Переображення» і розповсюдили понад 2000 екземплярів брошури «Правда про наркотики», інформуючи про лінію довіри 65-8-63 (також доступна в Інтернеті на сайті ВОБФ «Переображення» http://fond.lutsk.ua/) і благодійний концерт Ангеліни Гаделії, який відбудеться 2.07 у приміщенні луцького Народного дому «Просвіта». А ввечері волонтери фонду гурт «Кришталь» своїми піснями «Нині день святковий», «Бачу Бога я в природі» та «Молитва за Україну» розпочали вечірній святковий концерт, присвячений Дню молоді.


Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
+38(050)969-21-14
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34