ru  en            
 
 
22.09.08 Конференція «Соціальне служіння церкви»
Волинське обласне об’єднання церков Євангельських християн-баптистів, Волинський обласний благодійний фонд «Переображення», благодійний фонд «Світло життя» та християнська місія «Шлях до життя» спільно з церквами ЄХБ області провели у суботу, 20 вересня, в приміщенні церкви «Фіміам» (м. Луцьк, вул. Станіславського, 15а) конференцію для пасторів та служителів євангельських церков Волині на тему «Церква в реальному суспільстві, або соціальне служіння».


У програмі конференції було передбачено інформування про соціальні служіння, що успішно здійснюють євангельські церкви області спільно з громадськими організаціями та місіями: служіння дітям-сиротам, людям з вадами слуху, зору, людям похилого віку, у місцях позбавлення волі, неповносправним, ВІЛ-інфікованим, алко- та наркозалежним, створення центрів кризової вагітності, запровадження християнської освіти (загальноосвітні та маленькі школи), організація літніх таборувань, профілактики та ін. з метою навчання працівників і волонтерів та поширення соціального служіння церков у Волинській області.


Оскільки 2008 рік оголошено роком національного всиновлення, на зустрічі також була присутня начальник служби у справах неповнолітніх облдержадміністрації Алла Миколаївна Онищук, яка розповідала про державну політику опіки над дітьми, позбавленими батьківської опіки, та інформувала присутніх про те, як християни нині долучаються та можуть більше працювати у цьому напрямку.


Досить хвилюючими та важливими моментами зустрічі були розповіді про служіння, у які уже залучені євангельські церкви, та молитва посвяти на подальшу роботу, оскільки лише тоді, коли громадськість спільно з церквами долучатиметься до вирішення проблем суспільства, життя у ньому буде кращим.

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
+38(050)969-21-14
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34