ru  en            
 
 
06.06.09 Спортивний турнір «За життя»

6 червня, в приміщенні обласної дитячо-юнацької спортивної школи м. Луцька відбувся турнір «За життя» з міні-футболу та стрітболу серед спортивних команд, які відвідують протестантські церкви міст Луцьк, Ужгород та Київ.


Турнір організовано за підтримки благодійного фонду «Переображення» протестантськими церквами з ціллю виховання у молодого покоління здорових принципів і поглядів на життя та шкідливі звички, вихованню моральності та духовності серед спортсменів.


Як повідомив нам один із організаторів турніру Юрій Карплюк, – саме негативні звички молодих людей, їхнє моральне та духовне зубожіння спонукало нас організувати подібне дійство, щоб молоді люди активно відпочивши, поспілкувалися з служителями євангельських церков про віру в Бога.


Спортивний турнір вдався – серед шести команд з міні-футболу найкращими виявилася команда «33 квартал» (м. Луцьк), а серед трьох команд зі стрітболу – команда «Ніка» (м. Київ).


Усі учасники отримали цінні призи та подарунки, а переможці були нагороджені іменними кубками. По закінченні турніру в спортивному залі відбулася святкова концертна програма музичного гурту «Crossroads» зі США які щиро вітали учасників змагань та розповідали про віру в Бога.

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
+38(0332)76-72-34
http://fond.lutsk.ua
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34