ru  en            
 
 
27.12.07 Акція "Колеса для світу"

Скільки треба людині для щастя? Малій дитині – маленьку машинку, більшій – більшу, великій – велику. Для неповносправних людей, які обмежені в русі і мусять пересуватися лише на інвалідних візках, велике щастя побувати деінде, окрім своєї оселі, у якій доводиться проводити основну кількість свого часу. Це добре, якщо є можливість пересуватися на зручному візку, який добре їде та яким легко керувати. А що, як він старий чи зламаний, якщо немає поруч того, хто міг би бодай відчинити двері чи подати склянку холодної води, якщо немає до кого хоча б словом озватися?


Саме тому працівниками та волонтерами Волинського обласного благодійного фонду „Переображення”(Луцьк, Україна) за сприяння місії „Джоні та друзі” (Агора Хілс, США) проводилася благодійна акція „Колеса для світу”, яка відбувалася в обласному центрі 25-27 грудня в приміщенні церкви „Фіміам” за адресою: вул.Станіславського, 15а. Впродовж 3-х днів з 9 до 17 години було заплановано прийняти 140 неповносправних, а саме стільки візочків вдалося передати меценатами для цієї акції. Тим, хто цього потребує, окрім візочків, роздавали ходунці, милиці, палиці, „крабики” та інші приналежності для пересування та життя неповносправних.

Усі неповносправні приїжджали у встановлений час. Очікуючи своєї черги, вони мали нагоду пити гарячий чай, каву, пригощатися тістечками та печивом, переглядати відеопрограми з подібних служінь, що раніше проводилися працівниками фонду. Роздача відбувалася за встановленим порядком: реєстрація, підбір візка, його налагодження, спілкування. Лікарі та консультанти підбирали найкращий візок відповідно до потреб людини, а механіки налагоджували його конкретно для кожного хворого.


При виході стояв стіл з християнською літературою, де неповносправні мали нагоду розповісти про свої болі та переживання душеопікунам та психологам, вони могли більше дізнатися про акцію, отримати святкові подарунки. Деякі відвідувачі плакали, інші, розповідаючи про свої проблеми, виявляли бажання, щоб за них молилися, деякі просто дякували за безкоштовний різдвяний подарунок.


Об’єднавши зусилля, ми зможемо більше допомагати людям з обмеженими руховими можливостями. Давайте ж разом працювати, щоб допомогти тим, хто має у цьому потребу.

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
+38(050)969-21-14
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34