ru  en            
 
 
30.05.10 Акція "Подаруй життя!"


В останню неділю травня при вході у Центральний парк відпочинку імені Лесі Українки представники та волонтери ВОБФ "Переображення", центру допомоги жінкам "Єва", євангельської церкви "Голгофа" та інших протестантських церков Луцька провели акцію "Подаруй життя!" Головна мета акції - звернути увагу громадськості на проблеми абортів та порушення права на життя ненароджених дітей. Ось що стосовно акції та проблематики абортів повідомила Нетруніна Олена, директор центру допомоги жінкам "Єва":


Смерть однієї людини – це смерть, а смерть мільйонів – це статистика, – сказав письменник.

Неприємна, але дуже важлива тема, і якщо хтось думає, що його це не торкається, то він помиляється. Так чи інакше ми з вами стаємо співучасниками цієї страшної справи – аборту . Якщо зайняти нейтральну позицію, ми будемо винні у смерті мільйонів ненароджених дітей, тому що в цьому випадку «мовчати» означає погоджуватися з тим, що аборт є звичайною медичною процедурою.

За роки незалежності України було зроблено 30 мільйонів абортів, щодня офіційно проводиться 700 абортів, але всі ми розуміємо, що їх набагато більше. А ще долі тих нещасних жінок, які зважилися на цей крок в надії забути потім про все, як про страшний сон. Але цей сон нагадує про себе протягом усього життя: фізичними наслідками, такими як безпліддя, рак, викидні та інші. А також психічні порушення, серед яких яскраво виражений постабортний синдром (ПАС). Він супроводжується такими симптомами, як глибока печаль, затяжні приступи відчаю та гніву, сексуальні розлади, тяжкі спогади, почуття провини, галюцинації, думки про самогубство, зловживання алкоголем чи наркотиками, проблеми у відносинах та багато інших. Чи попереджають про такі речі жінок, які йдуть на аборт? Певно, що ні. Інакше не кожна жінка зважилася б на такий крок.


Наші діти ростуть в світі, де пропагують секс до шлюбу, на екранах телевізорів транслюються відповідні фільми, на рекламних щитах наших міст висять «гарні» кольорові картинки ледь одягнених дівчат. В такому суспільстві ми живемо. Але відповідати за своє таке «вільне кохання» немає кому, тому проливається невинна кров в абортаріях наших лікарень. Люди надто багато беруть на себе, коли вирішують долю ще ненародженої, але все ж таки людини . Біблія, слово Боже, - авторитет для християн. В ній неодноразово повторюється, що життя дає, контролює і забирає тільки Господь, а аборт називається гріхом. В Біблії є такі рядки: «Діти – спадщина Господня, плід утроби, нагорода» (Книга Псалмів, 126 розділ, 3 вірш.) То чи маємо право ми, люди, вбивати цю спадщину? Відмовляючись від своїх ненароджених дітей, ми стаємо нацією, яка вимирає, і саме суспільство винне у цьому (не лише суспільство, а й кожен з нас зокрема винен у цьому). Одна з Божих заповідей для людей: «Не вбивай!» ( Біблія, книга Вихід, 20 розділ, 13 вірш)

Тому небайдужі до цього питання люди утворили в місті Луцьку Центр допомоги жінкам «Єва», де будь-яка жінка може пройти тест на вагітність, отримати інформацію про розвиток дитини в утробі матері, пройти передабортну консультацію.


Минулого літа в центрі нашого міста кожної другої неділі місяця проводилися акції «Збережи життя» . Де усі бажаючі перехожі могли почути про те, коли саме починається людське життя, як розвивається дитинка в утробі матері, побачити, як вона виглядає на різних термінах вагітності на прикладі моделей діток від 4 тижнів до 5 місяців. Під час акції можна було безкоштовно отримати брошури на відповідну тему. Одночасно з цим проводилося опитування лучан. Ми дізналися думку 2444 людей різного віку і статі. Ось деякі запитання і відповіді:
• На вашу думку, той хто знаходиться в утробі це – ембріон, згусток клітин, не є людиною, людина. 87% опитаних лучан відповіли – людина.
• На вашу думку аборт це – вирішення проблем жінки, метод контролю народжуваності, страшний гріх, вбивство маленької людини. 70% людей відповіли – вбивство, 30 % - тяжкий гріх.
• Якщо ви дізнаєтесь, що ви, ваша подруга вагітні, ви зробите аборт? – 85% відповіли –ні.
• Яким чином потрібно боротися з проблемою абортів в Україні? – 21% відповіли –заборонити рекламу, фільми, які пропагують сексуальну свободу; 34% - повністю заборонити аборти на законодавчому рівні; 40% лучан схиляються до думки про те, що необхідно відкривати центри консультування для жінок.
На жаль наша країна не входить до тих країн світу, де аборти заборонені на законодавчому рівні. Але є країни в яких повністю заборонено робити аборти: Афганістан, Ангола, Бангладеш, Венесуела, Гватемала, Гондурас, Єгипет, Ємен, Індонезія, Ірак, Іран, Ірландія, Колумбія, Ліван, Лівія, Мавританія, Малі, Непал, Нікарагуа, ОАЕ, Оман, Парагвай, Папуа, Нова Гвінея, Сальвадор, Сирія, Чилі, Філіпінські острови. Є також країни де аборт заборонений частково ( за медичними показниками), якщо він є загрозою життю матері.


А тепер, як цивілізовані люди, давайте задумаємося про майбутнє своєї країни, про тих ненароджених діток, у яких немає ніяких прав на життя! Ми хочемо, щоб врешті люди почули «крик» про допомогу тих , хто хоче бачити ласкаві очі мами, почути спів птахів, відчути ніжний дотик люблячих рук, просто мати життя, яке все ще дає Бог. Пам’ятаєте вислів з одного з радянських мультиків: «Казнить нельзя помиловать!» А де ви поставите кому?

Контактна інформація центру «Єва» (093) 027-01-09, (099) 229– 6 – 83, (096) 979-30-53
eva.lutsk@gmail.com
http://www.helpline.in.ua/

Всі послуги, що надаються центром, безкоштовні.


Прес-служба ВОБФ "Переображення"
Олександр Самрук
+38(0332)76-72-34
http://fond.lutsk.ua/
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34