ru  en            
 
 
10.12.09 Спільна прес-конференція ВОБФ «Переображення» та Департаменту соціальної політики щодо висвітлення діяльності Центру обліку бездомних громадян впродовж 2009 року.


Повний аудіозапис прес-конференції щодо висвітлення діяльності Центру обліку бездомних громадян.


10 грудня 2009 року об 11.00 в приміщенні Луцької міської ради (каб. 105), відбулася спільна прес-конференція Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» та Департаменту соціальної політики Луцької міської ради щодо висвітлення діяльності Центру обліку бездомних громадян, утвореного в 2009 році на базі фонду.


Представники фонду та департаменту соціальної політики розповідали про історію ВОБФ «Переображення», діяльність Центру обліку бездомних громадян впродовж 2009 року та його основні плани на майбутнє, а заступник Луцького міського голови Пархомюк Анатолій Іванович та депутат Луцької міської ради Бубенщиков Анатолій Васильович говорили стосовно фінансування подібних програм.


В рамках реалізації заходів по забезпеченню ефективного розв’язання пріоритетних соціальних проблем найменш соціально захищених верств населення міста з використанням механізму соціального замовлення, Волинським обласним благодійним фондом «Переображення» було створено Центр обліку бездомних громадян.


ВОБФ «Переображення» та Департамент соціальної політики Луцького міськвиконкому уклали договір щодо спільної реалізації даного проекту.


Центр обліку бездомних громадян при ВОБФ «Переображення» створений з метою забезпечення реалізації прав бездомних громадян на реєстрацію свого переважного місцезнаходження, для допомоги у отриманні правової допомоги передбаченої законодавством, допомоги у відновленні втрачених документів, майнових і житлових прав а також забезпечення реалізації прав осіб, звільнених з місць позбавлення волі.


Основні завдання Центру: допомогти бездомним громадянам та особам, звільненим з місць позбавлення волі адаптуватися в суспільстві; подати руку допомоги кожному, хто перебуває у складних життєвих обставинах та потребує сторонньої допомоги; застосувати нові форми соціальної підтримки людей, що перебувають у складних життєвих обставинах; вести первинний облік бездомних громадян; проводити серед бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі роз’яснювальну роботу із застосування норм законодавства, якими регулюються порядок набуття, відчуження, оформлення та державної реєстрації права власності на нерухоме майно.


З часу утворення Центру обліку бездомних громадян на облік в Центр взято 14 осіб з числа громадян, які не мають власного житла, яке б вони могли використовувати для проживання.


Після отримання документів, що посвідчують особу, дані громадяни будуть тимчасово зареєстровані за юридичною адресою Центру обліку з метою реалізації своїх майнових та немайнових прав.
Прес-служба ВОБФ "Переображення"
Олександр Самрук
+38(0332)76-72-34
http://fond.lutsk.ua/
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34