ru  en            
 
 
08.10.09 ВОБФ "Переображення" у соціальному проекті "Стосується кожного" на Радіо Луцьк


8 жовтня 2009 року у прямому ефірі Радіо Луцьк о 15.05 у рамках соціального проекту "Стосується кожного", який транслюється двічі на місяць по четвергах у Волинській області на частоті 107.3 FM, ведуча програми Яна Рамська спілкувалася з головою прес-центру ВОБФ "Переображення" Олександром Самруком про згубне явище алкоголізму і наркоманії та ресоціалізацію алко- та наркозалежних, яку проводять на Волині працівники реабілітаційних центрів.

Замість запланованих 20 хвилин ефіру розмова тривала майже 28 хвилин - вийшла цікава і динамічна програма.

"Стосується кожного" про залежності та вихід із них

Як повідомив гість програми Олександр Самрук, куріння, алкоголізм та наркоманія нині, на жаль, стають звичним явищем українського суспільства. Понад 40% підлітків регулярно вживають спиртні напої, що ставить Україну на перше місце у горезвісному рейтингу. Наркоманія з ін'єкційної стає синтетичною, затягуючи у свої тенета все більшу кількість нових жертв.

Ця сумна статистика повинна насторожити співвітчизників та активувати владні структури, громадські організації, церкви та суспільство в цілому до рішучої протидії, яка виражатиметься у повній забороні реклами тютюнових та алкогольних виробів, підвищенні ціни на них, активнішій пропаганді здорового способу життя та практичній допомозі людям, які уже в залежності. А ще варто більше інформувати молодь про телефонні та електронні лінії довіри, куди вони могли б звернутися, щоб отримати кваліфіковані відповіді спеціаліста стосовно питань, що їх хвилюють.

«Звичайно, стосовно цієї теми можна дуже багато сперечатися та дискутувати, але, дивлячись на практичну сторону питання, ніхто з людей, які не вживали алкоголь, тютюн чи наркотики, про це ще не шкодували, на відміну від тих, хто його вживає. Тому вірю, що кожен зробить для себе відповідні висновки, усвідомлюючи, що ми всі ходимо перед Богом, Який бачить наші серця та знає їх», - підсумував свій виступ гість передачі.


Прес-служба ВОБФ "Переображення"
+38(0332)76-72-34
http://fond.lutsk.ua/
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34