ru  en            
 
 
11.06.10 Акція «Свято друзів» в Палаці культури м. Луцькa


11 червня в Палаці культури м. Луцька ВОБФ «Переображення» спільно з луцькою недільною школою церкви «Дім Євангелія» за сприяння Міського управління освіти провели дитячу програму «Свято друзів».


Головною метою програми, – розповідає Ірина Мулько, завуч луцької недільної школи церкви «Дім Євангелія», – було познайомити дітей з ідеєю, що Бог є Творець, який може бути твоїм другом. Як на нашу думку, то нам це вдалося, діти були дуже щасливі та задоволені від того, що були учасниками акції.


Понад 450 дітей, що були присутні на зустрічі, мали можливість грати різноманітні ігри на знайомство співати пісні, розв’язувати тестове завдання «Хто що створив» та роздумувати на тему як турбуватися про ближніх.


Родзинкою програми був виступ християнського театру «Сонях» (м. Рівне). Театрали показали лялькову виставу «Пригоди царя Соломона», спонукуючи глядачів задуматися над мудрістю притч та життя біблійного царя. Постанова була цікава дітям і дорослим, які щиро сміялися з дотепного гумору та, затамувавши подих, захоплювалися майстерністю і артистизмом учасників театру.


Для довідок: луцька недільна школа церкви «Дім Євангелія» навчає біблійних істин понад 300 дітей у 19 вікових групах, також організовує для дітлахів літні таборування та проводить роботу з їхніми батьками.


Прес-служба ВОБФ "Переображення"
Олександр Самрук
+38(0332)76-72-34
http://fond.lutsk.ua/
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34