ru  en            
 
 
09.03.10 Новий проект про окультизм


Ворожіння, екстрасенсорика, магія, сатанізм, марновірства тощо. Ці та інші окультні теми розкриває новий відео проект під назвою „Та сторона. Під прицілом світла”. Засновниками проекту є студія "Правда PRO" (структурний підрозділ ВОБФ «Переображення») та партнер фонду євангельська церква "Голгофа" (м. Луцьк).

Як повідомляють самі автори проекту, головна його ідея — це доносити людям правду про окультизм та марновірства, застерігати від наслідків та фокусувати погляд на Богові і Його відношенні до цих явищ.

Проект складається з цілої серії науково-пізнавальних програм, які направлені, в основному, на молодих людей віком 20-30 років. Хоча, на думку продюсера проекту Сергія Шараєвського, ці програми будуть цікаві більшій віковій аудиторії глядачів.

Головною родзинкою цього проекту буде можливість глядачів стати безпосередніми учасниками майбутніх програм, а також отримати якісну консультацію та психологічну допомогу. Все це буде можливо через новий Інтернет-ресурс "Та сторона. Під прицілом світла", який почне функціонувати з кінця березня. На сайті можна буде подивитися програми, побачити кадри зі знімального майданчику, залишити свої коментарі, а також придбати DVD фільми, які сподобалися. На даний момент вже готові передачі „Побутові марновірства” та „Чорна п’ятниця”.

Автори проекту „Та сторона” впевнені, що їх відео та Інтернет-ресурс допоможуть багатьом українцям дізнатися правду та отримати реальну допомогу в духовних проблемах.


Прес-служба ВОБФ "Переображення"
+38(0332)76-72-34
http://fond.lutsk.ua/
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34