ru  en            
 
 
20.03.11 На телеканалі «Аверс» стартує новий спецпроект «Та сторона»


Авторський спецпроект «Та сторона. Під прицілом світла», розроблений студією «Правда PRO» разом із церквою «Голгофа», стартує на телеканалі «Аверс» 20 березня 2011 року.

Спецпроект включає в себе 10 серій, а саме: «Побутові марновірства», «Чорні нещасливчики», «Андріївські ворожіння», «Чорна п'ятниця», «Пророча кава», «Людський штрих-код», «З сатаною на "ти"», «Про що мовчать ТАРО?», «Битва екстрасенса» та «Апокаліпсис-2012».

За словами автора та режисера проекту, Лілії Бутляр, згідно з неофіційною статистикою, кожен третій українець хоч раз у своєму житті звертається до так званих паранормальних спеціалістів та зазнає різного роду впливів і втрат. Телепередачі «Та сторона» є альтернативним поглядом на значення й місце в житті кожної людини «паранормальних» явищ, адже одна частина українців вважає згадані явища цілковитою випадковістю, а інша переконана у їхньому доленосному впливі. Отож, мета проекту — попередити поширення окультизму серед громадян нашої країни, формувати у них світогляд, який базувався б на християнських і загальнолюдських цінностях, допомогти жертвам окультного впливу.

«Насправді окультизму і впливу демонських сил не так уже й багато. Значно більше – шарлатанів та обманщиків, які спекулюють на людській довірі та нещастях», — зазначає автор і режисер проекту. Під прицілом світла — реальні долі людей, які на власному досвіді пережили вплив та дію потойбічних сил. А також у проекті беруть участь колишні й теперішні екстрасенси, окультні діячі і користувачі їхніх послуг, священнослужителі, лікарі, науковці та інші. На підставі різноманітних фактів і доказів проаналізована невідома, прихована сторона окультних практик та марновірств, про яку досі ніхто не наважувався говорити.

Після завершення циклу передач 23-29 травня у центрі Луцька планується акція «Тиждень правди» за участі учасників проекту, музичних гуртів та інших гостей.

Трансляція телепередач на каналі «Аверс» буде здійснюватися щонеділі о 21:00, з повторами у понеділок — 18:00, вівторок — 12:30 та п’ятницю — 20:00.

Прес-служба студії «Правда PRO»
http://pravdapro.org/
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34