ru  en            
 
 
15.05.10 Всеукраїнська конференція по профілактиці


15 травня 2010 року працівники Всеукраїнського благодійного фонду «Переображення України» спільно з представниками Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» провели у столиці першу всеукраїнську конференцію служіння профілактики.


Для представників із 15 областей України це була чудова можливість, аби більше дізнатися про можливості досягнення молодого покоління через роботу в учбових закладах, про працю в умовах практичного партнерства та створення благодійних організацій, про написання проектів та пошук фінансів для їх реалізації а також більше дізнатися про післяпрофілактичну роботу.


Учасники конференції мали можливість більше дізнатися про те, як розпочиналася профілактична робота у Луцьку та як була поширена на усю область, яким чином відбувається співпраця з державними та громадськими організаціями тощо.


Також під час зустрічі було представлено матеріали фонду – відеофільми, брошури та розроблені уроки на різноманітні профілактичні теми, також учасники конференції ділилися досвідом соціальної роботи, яку успішно проводять в областях.


«Я певний того, що в результаті утворення Всеукраїнського благодійного фонду «Переображення України» буде утворено обласні благодійні фонди «Переображення» в усіх областях нашої країни, і це допоможе вести роз’яснювальну роботу серед підростаючого покоління з ціллю профілактики негативних суспільних явищ та поширення християнських принципів та світогляду, - повідомив голова Всеукраїнського благодійного фонду «Переображення України» Миронюк Павло, - запрошуємо усіх, хто займається подібним служінням до співпраці».


Прес-служба ВОБФ "Переображення"
Олександр Самрук
+38(0332)76-72-34
http://fond.lutsk.ua/
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34