ru  en            
 
 
05.06.10 «За життя!» – Турнір з міні-футболу серед аматорських команд Луцька


У суботу, 5 червня 2010 року в СК «Арена Сіті», що знаходиться на території СРК «Адреналін Сіті», відбувся турнір «За життя» з міні-футболу (футзалу) серед аматорських команд Луцька.

Метою турніру були популяризація та піднесення престижу міні-футболу серед молоді в Луцьку, а також створення альтернативи для проведення вільного часу молодим поколінням.


Загальне керівництво організацією та проведенням турніру здійснювали представники ВОБФ «Переображення» за сприяння асоціації міні-футболу Волині. До організаційного комітету входять: голова – Терещук Олександр, помічники – Ткачук Олександр, Гаврук Андрій, Потурай Олександр, Грициєнко Назар та Ойович Андрій.


У турнірі взяли участь 6 команд, кожна з яких сплатила фінансовий внесок, була внесена в заявковий лист, гравці якої на момент проведення турніру мають повних 16 років та подбали про відповідну форму (одягу та взуття).

Місця команд визначалися за такими показниками, отриманими в усіх матчах: більша кількість набраних очок; більша кількість перемог; краща різниця забитих і пропущених м’ячів; більша кількість забитих м’ячів.


У турнірі перемогла команда «33-й квартал», яка набрала найбільшу кількість очок та отримала путівку на Всеукраїнський турнір з міні-футболу в місті Буча, який відбувався 12 червня 2010 року, на якому волиняни зайняли 4 місце.


Щиро вітаємо усіх гравців та переможців турніру «За життя!» та бажаємо їм цінувати кожною можливістю, яку дає Бог.


Прес-служба ВОБФ "Переображення"
Олександр Самрук
+38(0332)76-72-34
http://fond.lutsk.ua/
 
<<<всі новини
 
© 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34