ru  en            
 
 
Ресоціалізація нарко – та алкозалежних

При ВОБФ «Переображення» існує 3 реабілітаційні центри, які входять у державну мережу Центрів ресоціалізації наркозалежної молоді «Твоя перемога», де займаються з людьми, які мають наркотичну та алкогольну залежність:
 • «Переображення» - контактні особи Цимбал Юрій Володимирович +380501677284 (чоловіче відділення) та Шевчук Леся Вікторівна +380503782576 (жіноче відділення)
 • «Нове життя» - контактна особа Подловкіна Вікторія Володимирівна +380931434854


  Робота з неповносправними

  Робота з неповносправними:
 • Фізична реабілітація неповносправних з спинномозковою травмою проходить у реабілітаційному кабінеті за адресою: м. Луцьк, б-р Дружби народів, 6, куди попередньо можна записатися за тел. +38 0332 767157.
 • Проведення семінарів та тренінгів по догляду за неповносправними для їхніх родичів
 • «Умілі ручки» - заняття з неповносправними дітьми, де вони самостійно виготовляють різні вироби.
 • Регулярне відвідування неповносправних вдома з метою допомоги у вирішенні звичайних побутових потреб.
  Відповідальний за роботу з неповносправними - Больчук Сергій Павлович +380506024513 .


  Профілактика

  Профілактика – це попередження негативних явищ у суспільстві. Профілактична робота фонду поділяється на наступні теми: правда про наркотики, правда про СНІД, правда про алкоголь, правда про куріння, правда про секс, правда про зміст життя (милосердя, доброта, співчуття, духовність, людяність та ін.).
  Профілактична робота в області здійснюється з 2000 року, після проведення молодіжної духовно-просвітницької акції для жителів міста Луцька. Нині щотижневими профілактичними зустрічами охоплено всі школи міста, у яких працівники та волонтери ВОБФ „Переображення” спілкуються з учнями та студентами на вищевказані теми. У програму профілактичної зустрічі входить перегляд профілактичного фільму, виклад матеріалу, дискутування з аудиторією та поширення профілактичної літератури.
  За 2007-2008 навчальні роки у Волинській області профілактичними зустрічами ВОБФ „Переображення” охоплено понад 9000 учнів та студентів.
  Відповідальний за профілактичну роботу – Шевчук Дмитро Вікторович +380503789524


  Маленька школа

  Маленька школа при ВОБФ „Переображення” діє у Луцьку з початку 2006-2007 навчального року. Нині існує два відділення – при церкві „Голгофа” (школа „Зернятко”) та при церкві „Фіміам” (школа „Зірочка”). За час роботи школи успішно завершили навчання понад 65 дошкільнят.
 • Школа „Зернятко”. Основні предмети - читання, математика, письмо, християнська етика, логіка, англійська мова та зображувальна діяльність. Навчання відбувається у ЗОШ № 15. Окрім зустрічей двічі на тиждень - щопонеділка та щосереди, діти та їхні батьки у школі святкують Свято жнив, дні народження, Різдвяні та Пасхальні свята, День сім’ї та останній дзвоник, а також проводяться систематичні зустрічі з батьками на тему виховання дітей.
  Контактна особа у школі „Зернятко ” – Середюк Ірина Джемаліївна +380506605556
 • Школа „Зірочка”. Основні предмети - математика, читання, письмо, англійська мова, творчість, логіка та християнська етика. Навчання відбувається у приміщенні церкви „Фіміам” за адресою: вул. Станіславського, 15а. Окрім зустрічей двічі на тиждень -щочетверга та щоп’ятниці, діти та їхні батьки у школі святкують Перший дзвоник, дні народження, Різдвяні свята, День сім’ї та Останній дзвоник, а також проводяться систематичні зустрічі з батьками на тему виховання дітей.
  Контактна особа у школі „Зірочка” – Мартинова Тамара Петрівна +380633978999


  Робота з ВІЛ-інфікованими

  Робота з ВІЛ-інфікованими при ВОБФ „Переображення” здійснюється в Луцьку з 2007 року через надання фізичної, матеріальної та духовної підтримки людям з ВІЛ-інфекцією. З часу початку цієї роботи до працівників та волонтерів фонду звернулося багато людей, яким надали духовну допомогу, а також матеріальну підтримку у лікуванні та здачі аналізів для виявлення ВІЛ.
  Відповідальний за роботу з ВІЛ-інфікованими – Цимбал Юрій Володимирович +380501677284


  Робота з дітьми

  Робота з дітьми при ВОБФ „Переображення” організована з метою духовного та етичного виховання дітей віком від 7 до 12 років.
  Цілі досягаються через роботу заочної поштової біблійної школи, навчань у дитячому клубі, лялькового театру, роботу у загальноосвітніх школах, літніх таборів та роботи з неповносправними дітьми.
  Відповідальний за роботу з дітьми - Бойко Павло Васильович +380503060568


  Робота з підлітками

  Робота з підлітками при ВОБФ „Переображення” утворена з метою залучення школярів віком від 12 до 16 років у підлітковий рух.
  Головними цілями роботи з підлітками є спрямування на здорове духовне та фізичне виховання підростаючого покоління, яке звершується через групи по вивченню Біблії, загальні клубні зустрічі, залучення учасників клубу до соціальних проектів та акцій (з метою навчити їх служити), тому працівники та волонтери „Переображення” щомісяця організовують походи на природу, щоб пограти у спортивні ігри, проводять спортивні турніри по футболу і настільному тенісу, їздять на екскурсії та разом вивчають уроки християнської етики.
  Відповідальна за роботу з підлітками - Малесик Катерина Валентинівна +380954092996


  Робота з молоддю

  Робота з молоддю при ВОБФ „Переображення” базується на пропагуванні здорового способу життя та пошуку відповідей на духовні питання.
  З цією метою щосуботи проводяться молодіжні вечірки у клубі „51 паралель” та щомісячні зустрічі клубу „20 тисяч”, семінари на актуальні для молоді теми, масові заходи, профілактична робота в навчальних закладах, вуличні акції та концерти, спортивні змагання та літні молодіжні табори.
  Відповідальний за молодіжний клуб - Потурай Олександр Васильович +380665481308


  Робота з сім'ями

  Інститут сім’ї в Україні переживає кризу, тому при ВОБФ „Переображення” багато уваги приділяється роботі з подружжями і тими, хто готується до одруження. З цією метою проводяться дошлюбні консультації з бажаючими одружитися, щомісячні зустрічі подружжів у сімейному клубі, літні сімейні табори відпочинку та спілкування між сім’ями.
  У планах – організація кризового центру та лінія довіри для вирішення сімейних проблем, допомога молодим сім’ям у пошуку роботи та ін.
  Відповідальний за роботу з сім’ями - Михальчук Юрій Миколайович +380502937112


  Робота з незрячими

  Робота з незрячими при ВОБФ "Переображення" відбувається через надання духовної та матеріальної допомоги через групи спілкування, розповсюдження літератури надрукованої шрифтом Брайля, супровід працівниками та волонтерами незрячих до лікарів, літні таборування, відвідування незрячих по домам з метою допомоги у вирішенні звичайних побутових потреб та ін.
  Відповідальний за роботу з незрячими - Усанов Володимир Александрович +380504384375


  Робота з ув'язненими

  Робота з ув'язненими при ВОБФ "Переображення" відбувається через регулярне відвідування виправних закладів для надання духовної допомоги та підтримки через групи спілкування та вивчення Біблії, розповсюдження християнської та профілактичної літератури, допомога після звільнення у відновленні документів, пошуку роботи та ін.
  Відповідальні за роботу з ув'язненими - Слободянюк Олександр Борисович +380667733457 та Астаф'єв Олександр Вікторович +380662649900


  Центр кризової вагітності

  Робота центру кризової вагітності діє за підтримки центру допомоги жінкам «Єва», який успішно діє у Луцьку з метою пропаганди здорового способу життя, медичного консультування вагітних та духовної підтримки у подоланні постабортного синдрому.
  Відповідальна за роботу центру кризової вагітності "Єва" - Нетруніна Олена Андріївна, тел.: +380958821448.


  Центр обліку бездомних громадян

  Робота центру обліку бездомних громадян спрямована на забезпечення правової підтримки бездомних громадян і осіб, звільнених з місць позбавлення волі через надання їм безкоштовної допомоги у відновленні документів, майнових і немайнових прав.
  Відповідальний за роботу центру обліку бездомних громадян - Гаврилюк Віктор Миколайович, тел.: +38 0332 297009 та +380507166579.

 • © 2013 Волинський обласний благодійний фонд «Переображення»
  fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
  (0332) 76-72-34