uk  en            
 
 
Новости  
25-26.10.12 «Kids Games» для учнів ЛПСЗОШ «Скарбниця мудрості» та ЛНВК № 20
У дні шкільних канікул, 25-26 жовтня, в приміщенні церкви «Фіміам» за адресою м. Луцьк, вул. Станіславського 15а, для учнів ЛПСЗОШ «Скарбниця мудрості» та ЛНВК № 20 відбулися спортивні змагання «Kids Games».
 
- читати все
 
1.10.12 Проект «Правда про алкоголь»
Впродовж жовтня-грудня 2012 року працівники та волонтери ВОБФ «Переображення» реалізовують профілактичний проект «Правда про алкоголь».
 
- читати все
 
13-18.08.12 Денний табір «Відпочиваємо зі «Смайликом»
У дні літніх канікул, з 13 по 18 серпня цього року у приміщенні благодійного комплексу «Фіміам» м. Луцька представники Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» за сприяння Луцької міської ради організували для дітей району ЛПЗ денний відпочинок «Відпочиваємо зі «Смайликом».
 
- читати все
 
13.05.12 Фестиваль Сім'ї у Луцьку
13 травня в рамках Тижня Подружжя в Україні в Луцьку відбувся грандіозний Фестиваль Сім'ї, організаторами якого виступили Міжнародний благодійний фонд «Молодь з місією», Волинський благодійний фонд «Переображення».
 
- читати все
 
09.04.12 Відкритий лист Президенту України щодо гей-параду у столиці
Волинський обласний благодійний фонд «Переображення» стурбований намірами спільноти ЛГБТ (лесбійки, гомосексуалісти, бісексуали і трансгендери) провести гей-парад у Києві 20 травня 2012 року.
 
- читати все
 
30.03.12 «Кіds Games» у ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 24 технологічний ліцей»
28 – 30 березня, у ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 24 технологічний ліцей» відбувся денний дитячий табір «Кіds Games» для школярів 1-6 класів.
 
- читати все
 
19.01.12 «Переображення» провело різдвяну зустріч для дошкільнят
У період новорічних та різдвяних свят, діти, що відвідують ці гуртки, вчителі та батьки разом святкували Різдво Христове.
 
- читати все
 
17.12.11 Семінар по написанню проектів
У суботу, 17 грудня, для працівників та волонтерів фонду «Переображення» було організовано навчальний семінар по методиці написання проектів. Заняття проводили заступник голови ВОБФ «Переображення» Віталій Ляснік та координатор проектів ВОГО «Фонд місцевого розвитку» Тетяна Сидорук.
 
- читати все
 
14.12.11 Старшокласникам луцької школи № 1 розповіли про СНІД
14 грудня в Палаці культури міста Луцьк відбулася профілактична акція на тему «Правда про СНІД». Зустріч для учнів старших класів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови організували та провели працівники та волонтери ВОБФ «Переображення».
 
- читати все
 
01.12.11 «Стосується кожного» розповідає правду про СНІД на «Радіо Луцьк»
1 грудня 2011 року о 15.05 у рамках соціального проекту «Стосується кожного» ведуча програми Яна Рамська, аби привернути увагу громадськості до проблеми та розповісти про життя ВІЛ-позитивних людей, вмістили запис інтерв’ю з Цимбалом Юрієм - відповідальним за роботу з ВІЛ-інфікованими при ВОБФ «Переображення».
 
- читати все
 
22.11.11 Новосілля центру активної реабілітації неповносправних людей
Сьогодні відбулося офіційне відкриття центру активної реабілітації для людей з обмеженими фізичними можливостями, якими опікуються працівники фонду «Переображення» та церкви «Фіміам».
 
- читати все
 
21.11.11 «Переображення» започаткувало гуртки для дошкільнят
Волинський обласний благодійний фонд «Переображення» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» розпочав гуртки для дошкільнят.
 
- читати все
 
23.09.11 Прес-конференція з нагоди відкриття благодійного церковного комплексу "Фіміам"
23 вересня відбулася прес-конференція представників церкви «Фіміам» та Волинського обласного благодійного фонду «Переображення». На ній анонсували програму відкриття приміщення благодійного комплексу Релігійної громади церкви євангельських християн-баптистів «Фіміам».
 
- читати все
 
16.06.11 Для дітлахів ЛПЗ відбувся табір «Є контакт!»
8-12 серпня на території благодійного комплексу церкви «Фіміам» відбувся денний табір «Є контакт!» для дітей 8-11 років, організований працівниками ВОБФ «Переображення» та служителями місцевої церкви.
 
- читати все
 
16.06.11 «День батька» «Стосується кожного» на «Радіо Луцьк»
16 червня 2011 року о 15.05 у прямому ефірі на «Радіо Луцьк» у рамках соціального проекту «Стосується кожного», який транслюється двічі на місяць по четвергах у Волинській області на частоті 107.3 FM, ведуча програми Яна Рамська спілкувалася з Володимиром Редкачем, координатором Всеукраїнської акції «День батька» у Луцьку та секретарем ВОБФ «Переображення» Олександром Самруком про батьківство та відношення громади Луцька до свята батька.
 
- читати все
 
16.06.11 День відкритих дверей в загальноосвітній школі «Скарбниця мудрості».
16 червня 2011 року о 19.00 у церкві «Фіміам» відбувся День відкритих дверей Луцького приватного неприбуткового інклюзивного (освіта для дітей з особливими потребами) навчального закладу Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» - «Загальноосвітня школа I-III ступенів «Скарбниця мудрості» з поглибленим вивченням іноземних мов та християнської етики.
 
- читати все
 
11.06.11 Денний табір у 24-ій школі
З 1 по 17 червня 2011 року при ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей» триває пришкільний денний табір для учнів 1-8 класів. Для проведення дводенної програми були запрошені волонтери ВОБФ «Переображення».
 
- читати все
 
2.06.11 Маленька школа «Зірочка» збирає випускників
У четвер, 2 червня, в приміщенні церкви «Фіміам» за адресою м. Луцьк, вул. Станіславського, 15А, відбулася зустріч випускників Маленької школи «Зірочка», що утворена фондом «Переображення», аби готувати дошкільнят до навчання в загальноосвітній школі.
 
- читати все
 
31.05.11 «Kids Games» для першокласників НВК «Гімназія № 14»
В останній день весни, 31 травня, на території спортивно-ігрового комплексу «ДоброДІЙ» за адресою вул. Станіславського, 15а, працівники та волонтери ВОБФ «Переображення» провели для першокласників НВК «Гімназія № 14» «Kids Games» – дитяче свято, яке складається з трьох етапів: спортивні ігри, заняття творчості та урок християнської етики.
 
- читати все
 
29.05.11 ТИЖДЕНЬ ПРАВДИ про потойбічне
Унікальна акція «Тиждень правди про потойбічне» пройшла у Луцьку з 23 по 29 травня. Організаторами заходу стали церква «Голгофа», студія «Правда PRO» та благодійний фонд «Переображення». За словами керівника проекту Лілії Бутляр, «метою акції було попередити поширення впливу окультизму серед громадян нашої країни; привідкрити завісу невідомої прихованої сторони магії, окультизму, ворожінь; вказати на єдине джерело істини — Біблію, а також допомогти жертвам окультного впливу».
 
- читати все
 
14.05.11 "Переображення" на Фестивалі Сім'ї
У неділю, 22 травня, у рамках першого відзначення у Луцьку «Тижня Подружжя», відбулася піша хода громадських, релігійних та державних організацій за підтримку сімейних цінностей. Члени та волонтери фонду також взяли участь у акції, аби заявити, що ми підтримуємо християнський світогляд у питанні сім’ї.
 
- читати все
 
14.05.11 "Міссія 3:16". Концерт у Луцьку
14 травня о 18:00 в приміщенні Палацу учнівської молоді міста Луцька, у рамках першого відзначення «Тижня Подружжя» у місті Луцьку, відбувся концерт у підтримку сімейних цінностей музичного гурту «Місія 3:16». Цього року, музиканти організували всеукраїнський тур із виступами у 12-ти містах України під гаслом «Всі разом за справжнє кохання!».
 
- читати все
 
14.05.11 "ДоброДІЙ" відкриває двері
14 травня 2011 року о 12.00 за адресою вул. Станіславського, 15а у рамках першого відзначення «Тижня Подружжя» в місті Луцьку відбулося офіційне відкриття сучасного спортивно-ігрового комплексу «ДоброДІЙ». У церемонії взяли участь представники влади та служителів церкви «Фіміам».
 
- читати все
 
11.05.11 Луцький «Тиждень Подружжя» в ефірі «Ранок Лесиного краю»
11 травня о 7.00 в ефірі Волинської ОДТРК на телеканалі «Нова Волинь» у програмі «Ранок Лесиного краю» (ведуча Галина Лебедєва), заступник директора луцького міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Ольга Максим’як і секретар Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» Олександр Самрук розповіли про ідею першого святкування Тижня Подружжя у місті Луцьку.
 
- читати все
 
05.05.11 Прес-конференція «Тиждень Подружжя» у місті Луцьку
5 травня в приміщенні Волинського прес-клубу відбулася спільна прес-конференція луцького Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і ВОБФ «Переображення», присвячена святкуванню «Тижня Подружжя» у місті Луцьку, яке вперше відзначатимуть з 15 по 22 травня 2011 року.
 
- читати все
 
05.05.11 Тиждень подружжя у Луцьку
5 травня о 14 годині пройде спільна прес-конференція луцького Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та ВОБФ «Переображення», присвячена першому святкуванню Тижня Подружжя у місті Луцьку, яке відзначатимуть з 15 по 22 травня цього року. Прес-конференція відбуватиметься в приміщенні Волинського прес-клубу за адресою м. Луцьк, вул. Шевченка, 14.
 
- читати все
 
20.03.11 На телеканалі «Аверс» стартує новий спецпроект «Та сторона»
Авторський спецпроект «Та сторона. Під прицілом світла», розроблений студією «Правда PRO" разом із церквою "Голгофа", стартує на телеканалі «Аверс» 20 березня 2011 року.
 
- читати все
 
02.02.11 Передача «Точка зору». Проблеми ВІЛ/СНІДу на Волині.
2 лютого, у прямому ефірі Волинської ОДТРК на телеканалі «Нова Волинь» у програмі «Точка зору» (автор та ведучий Сергій Орлов), відбулося обговорення проблем ВІЛ/СНІДу, у якому взяли участь представники ВОБФ «Переображення» Самрук Олександр та Цимбал Юрій.
 
- читати все
 
07.10.10 Передача «Правда про наркотики. Три історії зі щасливим продовженням»
7 жовтня в ефірі «Радіостанції «Луцьк», прозвучала передача «Правда про наркотики. Три історії зі щасливим продовженням», у якій редактор Яна Рамська спілкувалася з колишніми наркозалежними, які отримали звільнення у центрі ресоціалізації наркозалежної молоді «Переображення».
 
- читати все
 
05.10.10 Cемінар по профілактиці шкідливих звичок у навчальних закладах
05.10 в приміщенні церкви «Фіміам» відбувся робочий семінар по профілактиці шкідливих звичок та негативних явищ у суспільстві у навчальних закладах...
 
- читати все
 
23.09.10 Круглий стіл на тему: «Важливість ролі батька в сім’ї та суспільстві»
23.09 о 14.00 в конференц-залі Палацу культури міста Луцька за адресою вул. Б. Хмельницького, 1, відбувся круглий стіл на тему: «Важливість ролі батька в сім’ї та суспільстві»...
 
- читати все
 
19.09.10 Перше святкування Всенародного Дня батька в місті Луцьку
19 вересня 2010 року з 15:00 до 19:00 на Театральному майдані обласного центру відбулося святкування Всенародного Дня батька в місті Луцьку, організованого ВОБФ «Переображення», при підтримці Департаменту молодіжної політики та спорту Луцької міської ради...
 
- читати все
 
17.09.10 Прес-конференція на тему: «Початок святкування Всенародного Дня батька в місті Луцьку»
17.09 о 12.00 в залі Палацу культури міста Луцька за адресою вулиця Б.Хмельницького, 1, відбулася спільна прес-конференція Департаменту молодіжної політики та спорту Луцької міської ради та Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» на тему: «Початок святкування Всенародного Дня батька в місті Луцьку»...
 
- читати все
 
31.08.10 Понад 770 людей відпочили в 11 літніх таборуваннях організованих ВОБФ «Переображення»
Впродовж літа 2010 року ВОБФ "Переображення" спільно з волинськими євангельськими церквами "Фіміам", "Перлина", "Благодать" та "Спасіння" провели 11 таборувань для різних категорій населення: неповносправних дітей та дорослих, підлітків, дітей, чоловіків, 2 для сімейних, та 4 для молоді...
 
- читати все
 
25.08.10 Акція «За незалежну Україну ... від гріха!»
24 серпня студія «Правда PRO», структурний підрозділ ВОБФ «Переображення» спільно з церквою «Божий Дизайн» та «Нове життя», міжнародною громадською організацією «Наша спадщина», волонтерами з луцьких євангельських церков провели просвітницько-спортивну акцію – «За незалежну Україну…від гріха!»...
 
- читати все
 
06.07.10 Представники «Переображення» спілкувалися про СНІД у прямому ефірі ВТ
6 липня у прямому ефірі Волинської ОДТРК на телеканалі «Нова Волинь» у програмі «Тема дня», ведуча Ірина Сватула, відбулося спілкування з представниками Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» Олександром Самруком та Юрієм Цимбалом про чуму ХХІ століття – СНІД, та як наша громадська організація працює в області для вирішення цієї проблеми...
 
- читати все
 
06.07.10 «Презентація фільму «Правда про торгівлю людьми»
6.07 о 15.00 в конференц-залі Палацу культури м. Луцька за адресою вул. Б. Хмельницького, 1, відбулася спільна прес-конференція Департаменту молодіжної політики і спорту Луцької міської ради та волинського обласного благодійного фонду «Переображення» на тему: «Презентація фільму «Правда про торгівлю людьми», знятого студією «ПравдаPRO», структурного підрозділу ВОБФ «Переображення»...
 
- читати все
 
1.07.10 Сайт ВБФ «Переображення України»
Віднині у Всесвітній павутині доступний сайт Всеукраїнського благодійного фонду «Переображення України», який займається реалізацією соціальних та благодійних проектів за участю людей, що сповідують християнські цінності...
 
- читати все
 
1-18.06.10 «Переображення» у програмі пришкільного оздоровчого табору у ЗОШ №16
У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16 м. Луцька з 1 по 18 червня відбувся пришкільний табір. До проведення програми у ньому були запрошені волонтери ВОБФ «Переображення»...
 
- читати все
 
15.05-15.06.10 "Переображення" спільно з євангельськими церквами провели 3 наметові духовно-соціальні програми «Найунікальніші долі»
Впродовж травня-червня 2010 року ВОБФ «Переображення» спільно з євангельськими церквами села Лище та міста Луцька провели 3 наметові духовно-соціальні програми під назвою «Найунікальніші долі»...
 
- читати все
 
11.06.10 Акція «Свято друзів» в Палаці культури м. Луцька
11 червня в Палаці культури м. Луцька ВОБФ «Переображення» спільно з луцькою недільною школою церкви «Дім Євангелія» за сприяння Міського управління освіти провели дитячу програму «Свято друзів»...
 
- читати все
 
08.06.10 «Переображення» у програмі пришкільного оздоровчого табору «Сузір’я»
7 та 8 червня працівники та волонтери ВОБФ «Переображення» взяли участь у програмі пришкільного оздоровчого табору «Сузір’я», який відбувається при 24 спеціалізованій школі-ліцеї...
 
- читати все
 
05.06.10 «За життя!» – Турнір з міні-футболу серед аматорських команд Луцька
У суботу, 5 червня 2010 року в СК «Арена Сіті», що знаходиться на території СРК «Адреналін Сіті», відбувся турнір «За життя» з міні-футболу (футзалу) серед аматорських команд Луцька...
 
- читати все
 
30.05.10 Останній дзвоник для 4-х класів Маленької школи "Зірочка"
В останню неділю травня під час богослужінь у луцькій євангельській церкві «Фіміам» відбувся останній дзвоник для 4-х класів Маленької школи «Зірочка», яка діє при церкві «Фіміам» уже третій рік поспіль...
 
- читати все
 
30.05.10 Акція "Подаруй життя!"
В останню неділю травня при вході у Центральний парк відпочинку імені Лесі Українки представники та волонтери ВОБФ "Переображення", центру допомоги жінкам "Єва", євангельської церкви "Голгофа" та інших протестантських церков Луцька провели акцію "Подаруй життя!"...
 
- читати все
 
25.05.10 Фізіотерапевти зі США відвідали кабінет фізичної реабілітації у м. Луцьк
Наш реабілітаційний кабінет з 10 по 25 травня відвідали Кріста Бартон та Еріка Фрай які присвятили час, аби плідно попрацювати у Луцьку для вдосконалення роботи реабілітації. Кріста працює...
 
- читати все
 
15.05.10 Всеукраїнська конференція по профілактиці
15 травня 2010 року працівники Всеукраїнського благодійного фонду «Переображення України» спільно з представниками Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» провели у столиці першу всеукраїнську конференцію служіння профілактики...
 
- читати все
 
23.04.10 Державна реєстрація благодійної організації Всеукраїнський благодійний фонд «Переображення України»
Міністр юстиції України Олександр Лавринович надав державну реєстрацію благодійній організації Всеукраїнський благодійний фонд «Переображення України» (свідоцтво № 1067 у Єдиному реєстрі громадських формувань)...
 
- читати все
 
05.04.10 Презентація книги "Не забуте Богом село"
5 квітня 2010 року в приміщенні клубу села Волиця, що у Турійському районі Волинської області, відбулася презентація першого історичного нарису про село Волиця (Вілька Клюська) Турійського району – книги Олександра Черняка «Не забуте Богом село»...
 
- читати все
 
09.03.10 Новий проект про окультизм
Ворожіння, екстрасенсорика, магія, сатанізм, марновірства тощо. Ці та інші окультні теми розкриває новий відео проект під назвою „Та сторона. Під прицілом світла”. Засновниками проекту є студія "Правда PRO" (структурний підрозділ ВОБФ «Переображення») та партнер фонду євангельська церква "Голгофа" (м. Луцьк)...
 
- читати все
 
06.03.10 Започатковано навчання у телешколі
Кількість режисерів, сценаристів та операторів в Україні побільшає – цьому допоможе відкрита на початку березня в місті Луцьку телешкола, організована студією "Правда PRO" (структурним підрозділом Волинського обласного благодійного фонду "Переображеня")...
 
- читати все
 
05.03.10 ДЦ «Вулик» відпочивав у львівському аквапарку
Дитячий центр «Вулик», що функціонує при ВОБФ «Переображення», вперше організував святкову поїздку до аквапарку «Пляж», що знаходиться в стародавньому місті Львів. У поїздці приймало участь більше 50-ти сімей...
 
- читати все
 
25.02.10 Нова брошура «Правда про торгівлю людьми»
Щоб допомогти людям, які переживають подібні проблеми, продакшн студія «Правда PRO», структурний підрозділ ВОБФ «Переображення», видала нову брошуру «Правда про торгівлю людьми» першим тиражем у 50 000 примірників...
 
- читати все
 
14.01.10 «Повернення до життя» у Луцьку святкує першу річницю
«Переображення» та «Фіміам» з початку 2009 року запровадили всесвітньовідомий проект «Повернення до життя», завдяки якому сотні тисяч людей у різних країнах світу змогли вирішити свої духовні та соціальні проблеми, щоб почати жити по-новому...
 
- читати все
 
17.12.09 Представники фонду ділилися досвідом профілактики на засіданні Експертної ради стосовно питань протидії алкоголізму, наркоманії та ВІЛ/СНІДУ
16 грудня в приміщенні Комітету соціальної політики Верховної Ради України у місті Києві відбулося установче засіданні Експертної ради Міжфракційної депутатської групи «За духовність, моральність та здоров’я України», на якій були присутні представники ВОБФ «Переображення» Миронюк П.Г. та Савич О.В. де вони ділилися досвідом у питаннях протидії алкоголізму, наркоманії та ВІЛ/СНІДУ...
 
- читати все
 
10.12.09 Спільна прес-конференція ВОБФ «Переображення» та Департаменту соціальної політики щодо висвітлення діяльності Центру обліку бездомних громадян впродовж 2009 року
10 грудня 2009 року об 11.00 в приміщенні Луцької міської ради (каб. 105), відбулася спільна прес-конференція Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» та Департаменту соціальної політики Луцької міської ради щодо висвітлення діяльності Центру обліку бездомних громадян, утвореного в 2009 році на базі фонду...
 
- читати все
 
08.12.09 Ролик про Лінію довіри 65-8-63 в ефірі радіостанції «Наше радіо»
У період з 7 грудня 2009 року по 6 березня 2010 року в ефірі радіостанції «Наше радіо» звучатиме тридцятисекундний інформаційний сюжет про Лінію довіри 65-8-63, яка успішно діє у Луцьку з ціллю допомоги людям, що переживають труднощі...
 
- читати все
 
03.12.09 "Переображення" у програмі "Стосується кожного" розповідає про роботу з неповносправними
3 грудня 2009 року у прямому ефірі Радіо Луцьк о 15.05 у рамках соціального проекту "Стосується кожного", який транслюється двічі на місяць по четвергах у Волинській області на частоті 107.3 FM, ведуча програми Яна Рамська спілкувалася з головою прес-центру ВОБФ "Переображення" Олександром Самруком та Сергієм Больчуком, лідером роботи з неповносправними, про...
 
- читати все
 
01.12.09 Профілактичні програми від «Правда PRO» в ефірі обласних телеканалів
Впродовж грудня місяця у вечірній час з подальшими повторами, щоб досягнути якомога більшої глядацької аудиторії, обласні телеканали «Нова Волинь» та «Аверс» транслюватимуть сучасні україномовні документальні профілактичні програми, виготовлені студією «Правда PRO», структурного підрозділу Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» з нагоди відзначення 1 грудня Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, а 3 грудня Міжнародного дня інвалідів...
 
- читати все
 
22.10-3.11.09 Волтер, Синди, Ренди и Отем Мартин посетили Волынь
С 22 октября по 3 ноября Волынь посетили Волтер, Синди, Ренди и Отем Мартин – гости из церкви «Central Street Church» г.Калгари (Канада), которые впервые осуществили миссионерское путешествие в Украину с целью больше узнать о служении церкви «Фимиам» и благотворительного фонда «Переображення»...
 
- читать
 
27-29.10.09 "Kids Games" в ЛУВК «ООШ №24 – технологический лицей»
В дни школьных каникул с 27 по 29 октября в ЛУВК «ООШ №24 – технологический лицей» уже не впервые проходили детские спортивные игры «Kids Games», организованные при содействии ВОБФ «Переображення» волонтерами церкви «Фимиам»...
 
- читать
 
18.10.09 Больчуки на ВТ рассказывают о работе с людьми с ограниченными физическими возможностями
Волынская областная государственная телерадиокомпания, транслирующая свои передачи в Волынской области на телеканале Новая Волынь, сняла передачу «Символ веры» по случаю празднования 400-летия баптизма, в которой Сергей и Наталья Больчуки, лидеры служения для людей с ограниченными физическими возможностями, которое успешно действует при ВОБФ «Переображення», рассказали о своей жизни и о работе с людьми, ограниченными в своих возможностях...
 
- читать
 
08.10.09 ВОБФ «Переображення» в социальном проекте «Касается каждого» на Радио Луцк
8 октября 2009 года в прямом эфире Радио Луцк в 15.05 в рамках социального проекта «Касается каждого», который транслируется дважды в месяц по четвергам в Волынской области на частоте 107.3 FM, ведущая программы Яна Рамская общалась с главой пресс-центра ВОБФ «Переображення» Александром Самруком...
 
- читать
 
10.09.09 Встреча с работниками и волонтерами фонда по вопросам проведения профилактической работы
В четверг, 10 сентября, в помещении евангельской церкви «Фимиам» прошла встреча с работниками и волонтерами фонда «Переображення» по вопросам проведения профилактической деятельности в учебных заведениях на протяжении 2009-2010 учебного года...
 
- читать
 
29.08.09 Дженни Лоттер посетила наш реабилитационный кабинет
Дженни Лоттер – физиотерапевт из США – с 22 по 28 августа посетила кабинет физической реабилитации людей с инвалидностями, который работает при ВОБФ «Переображення» в г. Луцке...
 
- читать
 
25.08.09 ВОБФ «Переображення» принят в ESCIF
В конце августа 2009 года в наш офис пришло письмо, в котором сообщалось, что ВОБФ «Переображення» единогласно принят в членство ESCIF на 3-й ежегодной встрече Европейской федерации по вопросам поражения спинного мозга...
 
- читать
 
16.08.09 Начало серии профилактических программ под открытым небом
С середины августа до конца октября в погожие воскресные вечера во дворах многоэтажных домов районов МКС, Красного, ЛПЗ и ул. Львовской фонд «Переображення» совместно с луцкими евангельскими церквами «Фимиам» и «Спасение» проводит серию профилактических программ под открытым небом. Данные программы направлены против наркомании, алкоголизма и табакокурения...
 
- читать
 
02.08.09 «Переображення» и «Фимиам» провели 7 лагерей летом 2009 года
На протяжении лета 2009 года ВОБФ «Переображення» совместно с луцкой евангельской церковью «Фимиам» провел 7 различных лагерей: для подростков, детей и взрослых с инвалидностями, молодежи, детей, семейных и мужчин...
 
- читать
 
01.08.09 Лагерь для мужчин "Мужское дело"
С 29 июля по 1 августа, проходил лагерь для настоящих мужчин „Мужское дело", организованный работниками и волонтерами церкви "Фимиам" и ВОБФ «Переображення»...
 
- читать
 
29.07.09 Лагерь для семейных «7-я»
На озере Бережистое в селе Сушибаба Турийского района, с 25 по 29 июля, проходил лагерь для семейных «7-я», организованный церковью «Фимиам» совместно с ВОБФ «Переображення»...
 
- читать
 
25.07.09 Детский лагерь "В гостях у Мастера"
С 19 по 25 июля проходил христианский детский лагерь „В гостях у Мастера”, организованный работниками и волонтерами церкви "Фимиам" и ВОБФ «Переображення»...
 
- читать
 
18.07.09 Молодежный лагерь «Потерянные»
С 12 по18 июля проходил молодежный лагерь «Потерянные». Так же, как и большинство других лагерей нашей церкви, он проходил в живописной местности Турийского района, а именно – на озере Бережистое в селе Сушибаба...
 
- читать
 
10.07.09 Лагерь для взрослых с инвалидностями «Встреча с Иисусом»
С 6 по 10 июля на территории христианского лагеря «Березка», который находится в с. Сокиричи Киверцовского р-на (30 км от Луцка), прошел христианский лагерь «Встреча с Иисусом» для взрослых с инвалидностями, организованный работниками и волонтерами церкви «Фимиам» и ВОБФ «Переображення»...
 
- читать
 
05.07.09 «Чистый взгляд» - акция в Червонограде
На Львовщине, в городе Червоноград, под открытым небом в парке культуры и отдыха, в пятницу, субботу и воскресенье, с 3 по 5 июля, прошла акция «Чистый взгляд», в которой принимали участие работники и волонтеры ВОБФ «Переображення»...
 
- читать
 
03.07.09 Лагерь для детей с инвалидностями «Цвет жизни»
С 29 июня по 3 июля на территории христианского лагеря «Березка», находящегося в с. Сокиричи Киверцовского р-на (30 км от Луцка), проходил христианский лагерь «Цвет жизни» для детей с инвалидностями...
 
- читать
 
29.06.09 Подростковый лагерь «Прорыв»
Второй раз на Волыни от церкви «Фимиам» и благотворительного фонда «Переображення» с 23 по 29 июня на озере Бережистое Турийского района проходил экстремальный подростковый лагерь «Прорыв».
 
- читать
 
12.06.09 «Переображення» на научно-практической конференции в Новограде-Волынском
Александр Самрук, глава пресс-службы ВОБФ «Переображення», на научно-практической конференции «Воспитание детей и молодежи на духовно-моральных ценностях: опыт, проблемы, перспективы», которая прошла 11 июня в Новограде-Волынском, делился опытом профилактических программ, которые успешно проводят волыняне...
 
- читать
 
06.06.09 Спортивный турнир «За жизнь»
6 июня в помещении детско-юношеской спортивной школы г. Луцка прошел турнир «За жизнь» по мини-футболу и стритболу среди спортивных команд, члены которых посещают протестантские церкви городов Луцк, Ужгород и Киев....
 
- читать
 
02.06.09 Акция против абортов «Подари жизнь»
Накануне Всемирного дня защиты детей, 31 мая 2009 года, на Театральной площади областного центра Волыни луцкие евангельские церкви организовали акцию «Подари жизнь» с целью защитить нерожденных детей от абортов...
 
- читать
 
02.06.09 Последний звонок для двух классов Маленькой школы
В воскресенье, 31 мая, на 3-й смене богослужения церкви «Фимиам» прошел последний звонок для учеников двух классов Маленькой школы...
 
- читать
 
28.05.09 Издана новая брошюра «Правда об абортах»
Продакшн студия «Правда PRO», структурное подразделение ВОБФ «Переображення», издала новую профилактическую брошюру «Правда об абортах», в которой указана статистика абортов в Украине, описано...
 
- читать
 
18.05.09 Благотворительный фестиваль «ДоброДІЙ»
Фонд «Переображення» и церковь «Фимиам» при поддержке Луцкого городского совета с 9 по 17 мая в г. Луцке, на б-ре Дружбы народов, провели благотворительный фестиваль «ДоброДІЙ»...
 
- читать
 
15.05.09 «Переображення» на конгрессе по работе с людьми с инвалидностями
Представители благотворительного фонда «Переображення» Сергей и Наталья Больчуки и Елена Писарская с 13 по 15 мая посетили конгресс по работе с людьми с инвалидностями в Вене по приглашению Европейской федерации спинальных больных...
 
- читать
 
18.04.09 Пасхальное поздравление
Дорогие соотечественники! Искренне поздравляем вас с праздником светлого Воскресения нашего Господа и Спасителя Иисуса Христа!..
 
- читать
 
17.03.09 В Луцке проведена акция «Правда о курении»
С 10 по 17 марта 2009 года Волынский областной благотворительный фонд «Переображення», Религиозное общество «Миссионерская фабрика «Христианская жизнь» (ВСО ЕХБ) совместно с городским отделом образования провели во всех школах Луцка профилактическую акцию «Правда о курении»...
 
- читать
 
10.03.09 Новая электронная линия доверия
З березня 2009 року у Інтернеті стартувала нова електронна лінія довіри на http://helpline.in.ua/, щоб допомагати...
 
- читать
 
02.03.09 Издано брошюру «Правда о курении»
Именно поэтому продакшн студия "Правда PRO", структурное подразделения Волынского областного благотворительного фонда «Переображення», издала новую профилактическую брошюру «Правда о курении», где поданы...
 
- читать
 
05.02.09 Старт проекта «Возвращение к жизни»
С начала года каждую субботу с 10 часов в помещении церкви «Фимиам» (г. Луцк, ул. Станиславского, 15а) проходят встречи по программе «Возвращение к жизни», направленные помогать людям, имеющим любые проблемы зависимостей в физическом, душевном и духовном аспектах...
 
- читать
 
15.12.08 Благотворительный концерт «Подари ребенку радость»
Евангельская церковь «Фимиам» совместно с Волынским областным благотворительным фондом «Переображення» по случаю рождественских и новогодних праздников провела благотворительную акцию «Подари ребенку радость» с целью сбора средств для детей из специализированной школы-интерната г. Рожище...
 
- читать
- оn line video
 
01.11.08 «Правда о СПИДе» каждому старшекласснику луцких школ
Управление образования Луцкого городского совета совместно с работниками и волонтерами Волынского областного благотворительного фонда «Переображення» и педагогическим составом школ города, распространяли профилактические брошюры «Правда о СПИДе» ученикам городских школ...
 
- читать
 
29.11.08 ІІІ рекреационные игры для людей с инвалидностями на Волыни
В субботу, 29 ноября, с 10 часов в помещении физкультурно-спортивного общества «Колос», находящегося по адресу: г. Луцк, ул. Писаревского, 3, прошли ІІІ рекреационные игры для людей с инвалидностями на Волыни...
 
- читать
- оn line video
 
01.11.08 «Переображення» провело «Детские игры» в ООШ №20 г. Луцка
29-31 октября 2008 года, в дни осенних каникул, «Детские игры» для детей 2-6 классов пришли в луцкую школу №20. Волонтеры Волынского областного благотворительного фонда «Переображення» имели возможность работать для 110 детей, чтобы они как можно лучше провели время на каникулах, приняв участие в спортивных соревнованиях, уроках творчества и христианской этики...
 
- читать
 
30.10.08 «Переображення» провело детские игры во Владимире-Волынском
В период осенних каникул с 27 по 29 октября на базе Владимир-Волынского УВК №3 представители Волынского областного благотворительного фонда «Переображення» провели детские олимпийские игры для учеников школ города...
 
- читать
 
26.10.08 «Умелым ручкам» - 2 года
25 октября «Умелые ручки» - кружок творчества для детей с инвалидностями - праздновали свое двухлетие. На праздник дети пришли со своими родителями и родственниками. Работники и волонтеры ВОБФ «Переображення» поздравляли участников, создав для них праздничную дружественную атмосферу общения с насыщенной и интересной программой...
 
- читать
 
14.10.08 Профилактика негативных общественных явлений в Украине начинается с Луцка
26 сентября и 11 октября работники Волынского областного благотворительного фонда (ВОБФ) «Переображення» приняли участие в учебных семинарах в Одессе и Красном Луче (Луганская область), организованных евангельско-баптистскими церквами...
 
- читать
 
22.09.08 Конференция «Социальное служение церкви»
Волынское областное объединение церквей евангельских христиан-баптистов, Волынский областной благотворительный фонд «Переображення», благотворительный фонд «Свет жизни» и христианская миссия «Путь к жизни» совместно с церквами ЕХБ области провели в субботу, 20 сентября, в помещении церкви «Фимиам» (г. Луцк, ул. Станиславского, 15а) конференцию для пасторов и служителей евангельских церквей Волыни...
 
- читать
 
11.09.08 «Переображення» в ток-шоу на ВТ «Я имею право на жизнь: аборты»
В рамках социального проекта «Я имею право» (ведущий Петр Верзун), Волынское телевидение сняло программу «Я имею право на жизнь: аборты»...
 
- читать
- оn line video
 
08.09.08 Волыняне в программе «Найдем выход» на Первом Национальном
Представители Волынской организации Молодежный Союз Наша Украина и Волынского областного благотворительного фонда «Переображення» приняли участие в записи передач «Будущее без курения» и «Секс туризм в Украине», которые будут транслироваться на Первом Национальном телеканале в рамках социального ток-шоу «Найдем выход» (ведущая Наталия Розинская)
 
- читать
 
27.08.08 Реабилитационный центр «Переображення» празднует свое восьмилетие
С августа 2000 года при ВОБФ «Переображення» существуют центры ресоциализации нарко- и алкозависимой молодежи, которые успешно сотрудничают с евангельскими церквами «Фимиам», «Голгофа» (г. Луцк) и «Благодать» (г. Владимир-Волынский)...
 
- читать
- оn line video
 
26.08.08 Лето 2008. «Переображення» провело 6 палаточных духовно-социальных программ
На протяжении июля-августа в Луцке и других городах области работники и волонтеры ВОБФ «Переображення» в сотрудничестве с евангельскими церквами в г. Луцк, Владимир-Волынский, Турийск, Камень-Каширский и Любешов, при содействии миссии «Христианское палаточное служение в Украине», провел 6 недельных духовно-просветительских программ под названием «Стоит жить»...
 
- читать
 
25.08.08 г.Луцк, р-н Вересневе. Духовно-социальная программа «Стоит жить»
В период с 18 по 24 августа в палатке возле Дома культуры, находящегося в р-не Вересневе, работники и волонтеры ВОБФ «Переображення» совместно с евангельской церковью «Жемчужина» (г.Луцк) провели духовно-социальную программу «Стоит жить»...
 
- читать
 
19.08.08 г.Луцк, р-н магазина Там-Там. Духовно-социальная программа «Стоит жить»
В период с 11 по 17 августа в палатке возле гипермаркета Там-Там (остановка «Храм всех святых земли Волынской») работники и волонтеры ВОБФ «Переображення» совместно с евангельской церковью «Голгофа» г. Луцка провели духовную программу «Стоит жить»...
 
- читать
 
11.08.08 г.Владимир-Волынский. Духовно-социальная программа «Стоит жить»
В период с 5 по 10 августа в городе Владимир-Волынский в палатке у входа в Славянский парк работники и волонтеры ВОБФ «Переображення» совместно с евангельской церковью «Благодать» провели духовную программу «Стоит жить»...
 
- читать
 
31.07.08 Новая брошюра «Правда об алкоголе»
Продакшн студия «Правда PRO», структурное подразделение ВОБФ «Переображення», издала новую профилактическую брошюру «Правда об алкоголе», где указана...
 
- читать
 
30.07.08 Лето 2008. ВОБФ «Переображення» провел 9 лагерей
За летние месяцы 2008 года ВОБФ «Переображення» совместно с волынскими евангельскими церквами «Фимиам», «Жемчужина», «Дом Евангелия» (г. Луцк), «Благодать» (г. Владимир-Волынский) и «Эммануил» (г. Турийск) провел 9 лагерей для разных категорий
 
- читать
 
29.07.08 Молодежный лагерь «Прорыв»
20-26 июля на озере Бережистое Турийского района работники и волонтеры ВОБФ «Переображення» совместно с евангельской церковью «Фимиам» провели молодежный лагерь «Прорыв»...
 
- читать
 
21.07.08 Детский лагерь «Не последний герой»
13-19.07 на озере Бережистое Турийского р-на работники и волонтеры ВОБФ «Переображення» совместно с евангельской церковью «Фимиам» провели детский лагерь «Не последний герой»...
 
- читать
 
13.07.08 7-я – лагерь для семейных
9-12 июля на берегу озера Бережистое в Турийском р-не работники и волонтеры ВОБФ «Переображення» совместно с луцкой евангельской церковью «Фимиам» провели лагерь для семейных «7-я».
 
- читать
 
13.07.08 Летний лагерь «Самое важное решение в жизни»
6-12 июля на берегу озера Песочное в Турийском районе, при содействии ВОБФ «Переображення», церквями Эммануил (г. Турийск) и Grace Emmanuel Bible Church (США, Флорида) был организован и проведен молодежный лагерь...
 
- читать
 
10.07.08 «Сильная башня» - лагерь луцкой и владимирской молодежи
3-9 июля на берегу озера Бережистое в Турийском районе работники и волонтеры ВОБФ «Переображення» совместно с церквями «Жемчужина» (г. Луцк) и «Благодать» (г. Владимир-Волынский) провели молодежный лагерь «Сильная башня»...
 
- читать
 
09.07.08 «Адонай» - лагерь для людей с ограниченными физическими возможностями
С 5 по 8 июля проходил лагерь «Адонай» для взрослых инвалидов на базе лагеря «Березка» (с. Озеро Киверцовского р-на). Организаторами лагеря стали ВОБФ «Переображення» совместно с луцкими евангельскими церквами «Фимиам», «Дом Евангелия»...
 
- читать
 
07.07.08 "Отче наш" – лагерь для детей c ограниченными физическими возможностями на Волыни
С 30.06 по 4.07 на базе лагеря «Березка» ВОБФ «Переображення», церковь «Фимиам», миссии «Путь к жизни» и «Джони и друзья» проводили лагерь «Отче наш» для детей-инвалидов и их родителей
 
- читать
 
03.07.08 Концерт Ангелины Гаделии посвящен инвалидам
2.07.08 в 18 час. в помещении луцкого Народного дома «Просвита» проходил фортепианный концерт виртуоза Ангелины Гаделии из США...
 
- читать
- оn line video с программы "Новости"
- оn line video с программы "Город"
 
01.07.08 Семинар для работников и волонтеров Центра ресоциализации наркозависимой молодежи при ВОБФ «Переображення»
В понедельник, 30.06, в помещении церкви «Фимиам» по адресу: г.Луцк, ул. Станиславского, 15а, проходил учебный семинар для работников и волонтеров Центра ресоциализации наркозависимой молодежи при ВОБФ «Переображення»
 
- читать
 
30.06.08 ВОБФ «Переображення» в программе празднования Дня молодежи в Луцке
В связи с празднованием Дня молодежи 29 июня, с целью противодействия распространению негативных явлений в обществе и пропаганды здорового образа жизни, Отделом по делам семьи и молодежи при городском совете совместно с общественными организациями Волынской области проводится разъяснительная работа о вреде алкоголизма, наркомании, о венерических заболеваниях и СПИДе, с целью предоставить достойную альтернативу для подрастающего поколения.
 
- читать
 
29.06.08 ВОБФ «Переображення» провел лагерь «Мужское дело» под открытым небом
25-28 июня на берегу озера Бережистое Турийского района работники и волонтеры ВОБФ «Переображення» совместно с евангельской церковью «Фимиам» провели эксклюзивный лагерь «Мужское дело» для настоящих мужчин под открытым небом...
 
- читать
 
24.06.08 Веб-конференция ВОБФ «Переображення» на РИСУ
Сегодня прошла веб-конференция пресс-службы ВОБФ «Переображення» на портале Религиозно-информационной службы Украины, во время которой обсуждались вопросы профилактики негативных общественных явлений среди молодежи: борьба с наркоманией, курением, алкоголизмом и СПИДом...
 
- просмотреть веб-конференцию
 
22.06.08 ВОБФ «Переображення» провел «Next Generation»
С 16 по 21 июня на базе лагеря «Березка» работники и волонтеры ВОБФ «Переображення» совместно с луцкими евангельскими церквями Фимиам, Голгофа, Жемчужина, Воскресенье, с церковью с. Ричиця, детским клубом «AWANA», действующим в районе МКС, и американской командой из штата Восточная Дакота, США, впервые проводили подростковый экстремальный лагерь «Next Generation» (следующее поколение).
 
- читать
- оn line video
 
15.06.08 Встреча семейного клуба
15 июня вечером в помещении церкви «Фимиам» работники и волонтеры ВОБФ «Переображення» совместно с церковью «Фимиам» провели встречу семейного клуба, где присутствовал пастор Мальцев Юрий...
 
- читать
 
12.06.08 Трансляция фильмов серии «Правда о» на волынских телеканалах
Во время выходных на волынских областных телеканалах «Новая Волынь» и Аверс с дальнейшими повторами будут транслировать христианские молодежные профилактические фильмы «Правда о СПИДе», «Правда об алкоголе» и «Правда о наркотиках», снятые студией «Правда PRO» - структурным подразделением Волынского областного благотворительного фонда «Переображення»...
 
- читать
 
07.06.08 Участие «Переображення» в программе пришкольного оздоровительного лагеря
5-7 июня работники и волонтеры ВОБФ «Переображення» приняли участие в программе пришкольного оздоровительного лагеря в 24 специализированной школе-лицее г. Луцка. Каждый день встречи посещало больше 100 детей, занятия с которыми проводились в три этапа: спортивные игры и соревнования, уроки творчества и уроки христианской этики...
 
- читать
 
31.05.08 «Правда о курении» в эфире областных телеканалов
В выходные дни на областных телеканалах с дальнейшими повторами будет транслироваться просветительский профилактический фильм «Правда о курении», снятый в 2006 году студией «Правда PRO», являющейся структурным подразделением Волынского областного благотворительного фонда «Переображення»...
 
- читать
 
28.05.08 Правовые аспекты борьбы с курением на ВТ
В рамках проведения месячника борьбы c табакокурением в Луцке, Волынское телевидение сняло программу «Правовые аспекты борьбы с табакокурением». В программе общались с работниками и волонтерами Волынского областного благотворительного фонда «Переображення», имеющего опыт проведения профилактических программ против употребления табака, алкоголя и наркотиков...
 
- читать
- оn line video
 
18.05.08 ВОБФ «Переображення» и церковь «Голгофа» провели в Луцке семейно-спортивные соревнования «Репка»
Внесли свою лепту в преодоление проблем семьи волонтеры Волынского областного благотворительного фонда «Переображення» и церковь Евангельских христиан-баптистов «Голгофа», проведя в воскресенье, 18.05, в Луцке семейно-спортивные соревнования под названием «Репка», приуроченные к Международному дню семьи...
 
- читать
 
16.05.08 Форум сайта "Правда PRO"
С недавнего времени работает форум сайта студии «Правда PRO», являющейся структурным подразделением ВОБФ «Переображення». На форуме можно пообщаться на актуальные для молодежи темы: аборты, секс, курение, СПИД, наркомания, алкоголь...
 
- читать
- на форум
 
07.05.08 Первая годовщина деятельности реабилитационного кабинета для инвалидов
В Украине более 3 000 000 людей с ограниченными физическими возможностями. Об их количестве в областных центрах узнать очень трудно: таких людей мало видно на улицах, потому что у большинства из них нет сопровождающих, которые могли бы помочь им хоть на коляске выехать на прогулку. Именно для такой категории людей существует кабинет физической реабилитации при ВОБФ «Переображення»...
 
- читать
 
29.04.08 Новый фильм «Правда PRO» — «Самое важное решении в жизни»
На праздник Пасхи презентовали пятый фильм студии «Правда PRO» - «Самое важное решение в жизни». Снятый фильм - это цикл телепередач. В 4-х сериях длительностью по 20 минут автор, ведущий и режиссер Сергей Шараевский в простой и доступной форме отрывает христианские истины о цели жизни человека, о грехе, о Божьей любви и справедливости, о спасении в Иисусе Христе, о вере и покаянии...
 
- читать
- больше о фильме
- оn line video 1 с.
- оn line video 2 с.
- оn line video 3 с.
- оn line video 4 с.
 
20.04.08 Первая встреча подросткового христианского клуба «Скала»
В воскресенье, 20 апреля, работники и волонтеры ВОБФ «Переображення» в помещении церкви «Фимиам» провели первую презентационную встречу подросткового клуба «Скала»...
 
- читать
 
19.04.08 Учебный семинар в кабинете физической реабилитации при ВОБФ «Переображення»
17-19 апреля в кабинете служения физической реабилитации людей со спинномозговой травмой, существующем при ВОБФ «Переображення», проходил учебный семинар для всех желающих с целью научить помогать людям с инвалидностями...
 
- читать
 
18.04.08 Профилактические программы ВОБФ «Переображення» о вреде алкоголя, сигарет и наркотиков
Согласно общему приказу Управления молодежи и спорта Волынской облгосадминистрации, Управления образования и науки Волынской облгосадминистрации, МВД Волынской области, МЧС Волынской области, Волынского областного центра социальных служб для семьи, детей и молодежи, Волынскому областному благотворительному фонду «Переображення» поручено проводить в учебных заведениях городов Владимир-Волынский, Ковель и Владимир-Волынского района с 8 по 18 апреля профилактические встречи с учениками и студентами, на которых будут разъяснять о вреде алкоголя, курения и наркомании...
 
- читать
-отзывы о встречах
 
13.04.08 В Луцке работники и волонтеры ВОБФ «Переображення» провели театрализованное пасхальное представление «Он жив»
В воскресенье, 13 апреля, в помещении церкви «Фимиам», которая находится по адресу: г. Луцк, ул. Станиславского, 15а, при участии детей и учителей детского клуба «Смайлик», прошло театрализованное представление «Он жив»...
 
- читать
 
13.04.08 Футбол. Наши победили!
Футбольная команда ВОБФ «Переображення» - победитель международного турнира по мини-футболу среди молодежных общественных организаций, соревнующихся за кубок Луцкого мэра Богдана Шибы. 12-13 апреля на стадионе с штучным покрытием на базе Волынского областного военного лицея им. Ивана Богуна проводился отрытый турнир по мини футболу среди молодежных общественных организаций на Кубок Луцкого мэра....
 
- читать
 
01.04.08 Родительский лекторий в Новограде-Волынском
Во вторник, 1 апреля, в городском Дворце культуры г. Новоград-Волынский прошел общегородской родительский лекторий. Это событие заинтересовало жителей города...
 
- читать
 
26.03.08 Линия доверия через Интернет
Телефон доверия 65-8-63 более доступен! Есть возможность общения с консультантом центра через Интернет на сайте «Правда про» http://www.pravdapro.org/line/sendmail.php...
 
- читать
- линия доверия
 
17.03.08 Движение «За жизнь»
17 марта в помещении церкви Фимиам прошла встреча служителей, которые будут работать в движении против абортов, для оказания помощи людям, имеющим постабортный синдром и с проблемами кризисной беременности. Встречу посетили миссионеры из США Девид Бентли и Кери Райдер...
 
- читать
 
20.02.08 Открытое письмо Министру образования и ответ из МОН
Волынский областной благотворительный фонд «Переображення» обратился с открытым письмом к Министру образования и науки Украины Ивану Вакарчуку по поводу внедрения в учебные заведения факультативного курса «Толерантность», разработанного специалистами программы развития ООН, а именно относительно участия в нем гей-активистов...
 
- читать
 
4.01.08 Kids Games в 24 школе-лицее
На этих зимних каникулах олимпийские игры «Kids Games» пришли в 24 специализированную школу-лицей. Действие проходило на протяжении 3-х дней в период зимних каникул и объединило больше 70 детей и подростков. В программе соревнований было торжественное открытие с выступлением группы по полубоевому искусству капуэро и поздравлением от администрации школы и ВОБФ «Переображення», а также объяснение правил поведения, техники безопасности и графика проведения встреч...
 
- читать
 
27.12.07 Акция «Колеса для мира»
Работники и волонтеры Волынского областного благотворительного фонда «Переображення» (г. Луцк, Украина) при содействии миссии «Джони и друзья» (Агора Хилс, США) провели благотворительную акцию «Колеса для мира», проходившую в областном центре 25-27 декабря в помещении церкви «Фимиам» по адресу: ул. Станиславского, 15а. На протяжении 3-х дней с 9 до 17 часов было запланировано принять 140 людей с инвалидностями, ведь именно столько колясок удалось передать меценатами для этой акции. Тем, кто в этом нуждается, кроме колясок, раздавали ходуны, костыли, палки, «крабики»...
 
- читать
 
15.12.07 Вторые рекреационные игры для людей с ограниченными физическими возможностями на Волыни
Люди, ограниченные в двигательных возможностях, ограничены и в общении. К сожалению, они не настолько мобильны, как мы, те, кто может одновременно бежать и кушать или говорить по мобильному телефону. Их жизнь измеряется другими ракурсами, у них другие проблемы. Именно таким людям мы, христиане, должны служить...
 
- читать
- оn line video
 
02.12.07 Презентация фильма «Правда об алкоголе»
В Луцком народном доме «Просвита» прошла презентация фильма «Правда об алкоголе». Балкон и зал были переполнены людьми, желающими узнать правду об алкоголе, пришло также много людей, каких именно проблема алкоголизма привела в зал искать выход...
 
- читать
- больше о фильме
 
© 2013 Волынский областной благотворительный фонд “Переображення”
fimiam(a)lutsk.ukrpack.net
(0332) 76-72-34